PDA

View Full Version : Срамежлив съм и не мога да си намеря приятелка



ivantodorov32
12-23-2013, 11:37
Здравейте! Аз съм момче на 19 години и проблемът ми е, че винаги съм бил много срамежлив. Почти нямам приятели. Напоследък се чувствам наистина самотен и имам нуждата от приятели и приятелка в живота си. Когато тръгна да се сприятелявам с някой просто започва да ме е срам и не знам какво да кажа. Не искам да е така, опитвам се да не е така, но не се получава. На 19 години съм вече, а досега не съм имал приятелка. Посъветвайте ме какво да правя?

lemagnifiqueparasseux
12-23-2013, 15:25
Първо, спри да си изписваш цялото име където се регистрираш.

Дай по-подробна информация - учиш ли, с какво се занимаваш.

Лилаво_дупе
12-23-2013, 15:32
Спокойно - за всеки влак си има пътници. Ще дойде и твоето време.
Най-напред се концентрирай върху общуването с хора и създаването на приятелства, запиши се на нещо, опитай се да създадеш приятелства. Запише се на нещо, където ходят малък брой хора, така вероятността да намериш приятел и да успееш да завържеш дума с хората е по-голяма. Ходи на фитнес спортувай, учи, развивай се. Когато му дойде времето, ще стане. Не унивай в никакъв случай! И без това не е голяма работа!

kalina19k
12-27-2013, 16:28
Здравейте! Аз съм момче на 19 години и проблемът ми е, че винаги съм бил много срамежлив. Почти нямам приятели. Напоследък се чувствам наистина самотен и имам нуждата от приятели и приятелка в живота си. Когато тръгна да се сприятелявам с някой просто започва да ме е срам и не знам какво да кажа. Не искам да е така, опитвам се да не е така, но не се получава. На 19 години съм вече, а досега не съм имал приятелка. Посъветвайте ме какво да правя?
Имаш много времъ пък си и млад.Запиши се на танци.Това ще ти помогне в намирането на нови контакти.

an7raks
12-28-2013, 10:06
Апф, последните два коментара са пълните дивотии... :lol:
Авторе, истината е, че никой не може да ти помогне... Вдигаш си заника и почваш да досаждаш на възможно най-много хора, все с някой ще си паснете.