PDA

View Full Version : Мобилен оператор



Rakshy
12-23-2013, 12:10
Днес наще преподписаха договора ми към Глобул. В плана има 1000 МБ на макс скорост 3Г, в първите 6 месеца 2000 МБ.
Освен многото листа с ненужна информация, са им дали и някаква сим карта, на чиято опаковка, този от глобул е написал интернет.

Въпроса ми е: За да използвам тези МБ и новия план с минути, трябва да сложа новата сим карта,нали? И има ли някакъв "дребен шрифт" за който трябва да знам.
Също така от кога е в сила новия договор? от 1 януари или от сега, защото при преподписването на договора, телефона ми беше засипан със съобщения от глобул, от които нищо не разбрах.
Благодаря предварително.

OoVasKoO
12-23-2013, 13:03
Също така от кога е в сила новия договор? от 1 януари или от сега, защото при преподписването на договора, телефона ми беше засипан със съобщения от глобул, от които нищо не разбрах.
Благодаря предварително.
Помоли ги да ти дадат да прочетеш договора и ако не разбираш нещо, да ти обяснят.

Rakshy
12-23-2013, 13:14
В договора никъде не е спомената нова сим карта. Майка ми и баща ми нямат никаква представа дали да слагам тази сим карта на телефона ми. На тях са им казали просто че ако имаме таблет или устройство (бисквитка) за 3г да използваме тази сим карта. Нито са им казали как се таксува използването нито нищо.

MaGuSs
12-23-2013, 13:28
В договора никъде не е спомената нова сим карта. Майка ми и баща ми нямат никаква представа дали да слагам тази сим карта на телефона ми. На тях са им казали просто че ако имаме таблет или устройство (бисквитка) за 3г да използваме тази сим карта. Нито са им казали как се таксува използването нито нищо.


Дай си името на плана, към който сте минали... Аз си мисля, че само тази сим карта има интернет, без право на позвъняване и говорене от нея...

Rakshy
12-23-2013, 13:44
Globul Combo+, в който има GoWeb Start, Globul Home 5.9. Има и някакво Globul United 25.99 Коледа 2013

Т'ва са всички споменати планове.