PDA

View Full Version : 3 месечна връзка



moqt_grqx12
12-23-2013, 16:58
Според вас какво мислите за една 3 месечна връзка на 16 години?Сериозна ли е?

Lilanda
12-23-2013, 17:04
Какво мислиш за млякото с изтекъл срок на годност? Полезно ли е? (think)

TheBeliever
12-23-2013, 17:18
Сериозността на една връзка не се определя от продължителността й, а от нагласата на партньорите.

baby_baby
12-23-2013, 18:33
Сериозността на една връзка не се определя от продължителността й, а от нагласата на партньорите.

Това

xoxi
12-23-2013, 19:33
Ако говориш за собствената си връзка - не, не е сериозна. Ако беше, нямаше да търсиш доказателство във форум.
Ако питаш за връзката на някой друг - TheBeliever ти го каза.

Djenka
12-23-2013, 21:40
Не.
Всъщност, както казаха по-горе, зависи от нагласата на хората и от самите хора.
И наистина, ако беше сериозна, нямаше да търсиш отговор тук.

xXxPETYAxXx
12-24-2013, 06:02
Сериозността на една връзка не се определя от продължителността й, а от нагласата на партньорите.

Отчасти е така, ама не е само това. Трябва и да мине известно време за да стане ясно дали са подходящи партньори, защото и аз съм започвала връзка с взаимното ни намерение да бъде сериозна, но след около 2 месеца просто се оказа, че не сме подходящи и имаме прекалено големи разлики.

Не знам, при мен все така се е получавало, че ако една връзка няма да продължи и да бъде "сериозна" приключва на втория месец. Ама това не е гаранция, че при всички така става. Тук вече е минало достатъчно време според мен за да си решите сами дали ще го бъде или не, така че вече наистина си зависи изцяло от вашата нагласа.

TheBeliever
12-24-2013, 06:10
Отчасти е така, ама не е само това. Трябва и да мине известно време за да стане ясно дали са подходящи партньори, защото и аз съм започвала връзка с взаимното ни намерение да бъде сериозна, но след около 2 месеца просто се оказа, че не сме подходящи и имаме прекалено големи разлики.



И 15 годишни бракове се разпадат поради възникнали различия. Това не ги прави повърхностни и несериозни.

И обратното. Може да си с някого година-две-три и да не вземаш връзката насериозно.

xXxPETYAxXx
12-24-2013, 10:19
Така е и не твърдя обратното, но това не значи, че връзка от 2 седмици(примерно) може да бъде определена като "сериозна", защото и двамата имали такива намерения. В началото винаги има един буферен период(поне при мен де).

TheBeliever
12-24-2013, 10:34
Права си. Но кой има сериозни намерения на втората седмица? Наивно е. Разбира се има варианти, в които двамата се познават и са близки много преди реално да започнат връзка. Тогава намеренията са ясни от самото начало.

autumn_eyes
12-24-2013, 10:52
За това няма точен отговор. Сериозността се усеща- от намеренията, действията, отношението. Тя не се пита, а се разбира. Не се планира, а се достига.