PDA

View Full Version : Как да го преодолея?



rising_star
12-23-2013, 19:38
Хора, имали ли сте проблеми с преодоляване на бившия? След година и нещо, още не мога да си избия моя от главата :D Някакви съвети?

SoInsane
12-23-2013, 19:40
И аз не мога, обаче след 2 години. Обаче напоследък с всеки изминал ден доказва колко е пропаднал и в какъв боклук се е превърнал и усещам, че скоро няма дори да се сещам за него.
Иначе за твоя случай... опитвала ли си да си с друг?

rising_star
12-23-2013, 19:43
Опитвала съм, била съм, но в крайна сметка все с него ги сравнявам и така... След неуспешна връзка, пак си мисля за него и че пак го искам. Големи драми :D

xXxPETYAxXx
12-23-2013, 19:51
Много е кофти да започнеш връзка, когато не си преодоляла бившия. Поне при мен такъв тип връзки са загубена кауза. Съсредоточи се върху себе си, научи се да бъдеш щастлива и необвързана и ще ти е по-добре.

SoInsane
12-23-2013, 19:56
Хм... започни някакви промени по себе си, било то във външния ти вид или в характера. Наистина, съсредоточи се върху себе си и собствените ти интереси, излизай с приятели, запознавай се с нови хора, забавлявай се :)

rising_star
12-23-2013, 20:41
благодаря ви :*

Баща Ти
12-23-2013, 20:49
Колко тъжно :*

SonataArctica
12-23-2013, 20:58
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/aNeLKjb_460s.jpg

Времето лекува,а алкохола помага да забравиш.

Djenka
12-23-2013, 21:38
Been there. С тази разлика, че не ми е бивш. :D
Ми, как да го преодолееш... Времето лекува, според мен.
Но не би било честно, ако тръгнеш с някой друг, за да го забравиш.

HollyGolightly
12-24-2013, 05:28
Спри да мислиш за него, спри да се питаш дали си го преодоляла или не, намери си друго занимание, Не мисли и за други връзки, понеже всички те ще са насилени ако просто не се случат. Не винаги можеш да забравиш бившия с помощта на нов. Дай си още време ако ти е нужно и излизай повече с приятели, колкото повече се застояваш у вас, толкова повече ще се замисляш за чувствата си към него

psychopath
12-24-2013, 10:43
Първоначално ми беше много тегаво, след това изведнъж спря да ми пука. :D

anonymous708973
12-24-2013, 11:08
Много е кофти да започнеш връзка, когато не си преодоляла бившия. Поне при мен такъв тип връзки са загубена кауза. Съсредоточи се върху себе си, научи се да бъдеш щастлива и необвързана и ще ти е по-добре.

Според мен пък е най-бързият и сигурен начин да преодолееш каквито и да е остатъчни чувства по бившия, независимо кой кого е оставил.
Като нямам предвид, че новото момче е само средство, напротив - не тръгваш с първия симпатяга с цел да забравиш. Харесваш си някого, искаш нещо повече и влагаш всичко от себе си в новата връзка, затова забравяш старата бързо.

xXxPETYAxXx
12-24-2013, 12:07
^ Чисто любопитство, ама такава връзка, която започваш без да си преодоляла бивш получавала ли ти се е?

baby_baby
12-24-2013, 13:14
Имала съм такива проблеми но с времето ми мина просто излизай с приятели забавлявай се прави работи за да се разсееш

psychopath
12-24-2013, 13:30
К'ур за бившите, бе! :д

anonymous708973
12-24-2013, 13:38
^ Чисто любопитство, ама такава връзка, която започваш без да си преодоляла бивш получавала ли ти се е?

Мда.
Обаче под "не съм преодоляла" разбирай "остатъчни чувства", а не "не мога да спя нощем и рева по цели дни".

Tsukuda_Hiroshi
12-24-2013, 17:50
След 2 години, 3, ще си го избиеш. Споко!

rising_star
12-24-2013, 20:57
Работата е там, че след НЕГО съм харесвала и други момчета, ходили сме, била съм добре и с тях. Но след като се разделим, аз усещам, че не ми е чак толкова тъжно за момчето, с което току що съм се разделила, а си мисля за ОНЗИ.

Tsukuda_Hiroshi
12-25-2013, 05:41
Е то винаги има един-единствен (една-единствена), дето ще си ти остане НАЙ. Няма начин. Просто ще се научиш да живееш с това.

Adkili
12-25-2013, 05:49
Намери си хоби! Промени в прическа и въобще външния ти вид. Пробвай нови неща.

rising_star
12-25-2013, 10:47
Е то винаги има един-единствен (една-единствена), дето ще си ти остане НАЙ. Няма начин. Просто ще се научиш да живееш с това.

За съжаление, май наистина е така. Аз обаче мисля, че след време пак ще ни се пресекат пътищата. Знам, че тези мисли са "самоубийствени", но... така си мисля, не знам :D

sramejlivkaa
01-05-2014, 22:13
Е то винаги има един-единствен (една-единствена), дето ще си ти остане НАЙ. Няма начин. Просто ще се научиш да живееш с това.
Идеята не е да се научи да живее с това, а да спре да живее с това. Аз мисля, че е възможно като обръща повече внимание на себеси хобитата си и всичко останало, което я прави щастлива. Всичко си е до психическата нагласа. Най-добре е да се научи да бъде щастлива и без него и без други "гаджета" докато не преодолее този.
Според мен както се вика любов с любов се забравя, а не със симпатия. Явно още не е срещнала човека, с когото може да го преодолее.

sramejlivkaa
01-05-2014, 22:25
Спри да мислиш за него, спри да се питаш дали си го преодоляла или не, намери си друго занимание, Не мисли и за други връзки, понеже всички те ще са насилени ако просто не се случат. Не винаги можеш да забравиш бившия с помощта на нов. Дай си още време ако ти е нужно и излизай повече с приятели, колкото повече се застояваш у вас, толкова повече ще се замисляш за чувствата си към него
Послушай съвета на HollyGolightly, трудно е но ако имаш желание ще се справиш.

carlabd
01-06-2014, 12:04
Има едно много правилно изказване-любов с любов се забравя.
Бих ти препоръчала и за да не мислиш толкова за него да се посветиш на нещо, което обичаш да правиш. Намери си хоби, занимавай се със спорт, отделяй време на домашния любимец, чети интересни книги.. когато човек е зает с такива дейности не му остава време да мисли за странични неща. ;)