PDA

View Full Version : Кросдресър съм и гаджето ми разказа за този фетиш на технните



mitko9090t
12-24-2013, 11:35
Почнах от 12 клас да нося дамски бикини.Бях си купил розови бикини.Като ги купувах ме беше срам затова измислих да говоря , че търся подарък за гаджето ми.Продавачката ми повярва и взех първия чифт.След това ги обух и ми хареса , как ми стоят и как изглеждам с тях.Реших че ми трябват и други дамски дрехи,но понеже тогава живеех с родителите ми нямаше,къде да ги крия.Отказах се от покупката на други дрехи и изхвърлих бикините, защото ме беше страх да не бъдат открити.Завърших и много се радвах,че ще замина в друг град да уча и,че ще съм сам на квартира.Настаних се в квартирата и започнах да си купувам бодита, сутиени,гащи и всяко женско бельо което ми харесваше го купувах.Намерих си дори и гадже.Отначало не и бях казал,но след това реших да и се разкрия и я заведох в апартамента където казах да ме изчака за минута.Тогава трябваше да си сложа сутиена.Сложих червения сутиен и сложих дебел пуловер над него.Почнах да я целувам и тя беше готова да прави секс с мен.Тогава аз си събух панталона и тя ме похвали за избора на червените бикини след като си махнах пуловера тя ми каза,че имам добър вкус на обличане.Свалих си и бикините и тогава тя ми каза да си оставя сутиена и след това правихме секс.След известно време тя заживява в квартирата ми понеже и тя бешу студентка.Тя споделила със техните си за мен и за моят фетиш понеже е свикнала всичко да им казва и да не ги лъже за нищо.Сега техните ме канят,но малка ме е срам.Какво да кажа ако засегнат тази тема?Тя ми се извини и каза,че много съжалява.

Fisherman
12-24-2013, 21:22
митко стига си праил фейкове бе момче,тоя път дори не се и прикриваш

Rabalka
12-25-2013, 06:41
Поне техните ште гледат две дъщери :D

Котка.
12-27-2013, 11:33
митко стига си праил фейкове бе момче,тоя път дори не се и прикриваш

+