PDA

View Full Version : Операция на очите



Dam Yeo Wool
12-24-2013, 15:51
Искам да си дръпна очите чрез операция,четох че съществува такъв тип операция,но не немерих много информация, единственото което пишеше беше за човек подложил се на нея в Китай,обръщам се към вас.

Няма значение в коя страна трябва да отида. Надявам се,че разполагате с някаква информация.
Не зная към кого да се обърна: хирург може би? Благодаря предварително за помощта,приятно празнуване.

ROFLWTF
12-24-2013, 16:29
Само за едното дръпване на очите би се подложила под ножа? Недей, не си заслужава риска, освен ако нямаш някакъв проблем за отстраняване, тогава преполагам при пластичен хирург? :)

Dam Yeo Wool
12-24-2013, 17:02
Нима има някакъв риск от тази операция? Много благодаря за отговора ще се консултирам с пл.х.

AliceSw
12-24-2013, 19:51
не може да си толкова тъпа путка...

tori
12-24-2013, 23:01
Защо, по дяволите, искаш да си дърпаш очите? С подходящгрим и много упражнения можеш да постигнеш оптична илюзия. Освен това ако си толкова влюбена в корейската култура, със сигурност знаеш, че южнокорейците са много толерантни и даже искат да се снимат с не-дръпнати пичове. Също като японците. Онова, което искам да кажа, е че не е нужно да се смесваш с корейското население, дори и да искаш да живееш там. Плюс това нали знаеш, че има разлика между корейските, японските и китайските очи? Да не стане така, че да те дръпнат по различен начин? А кво става ако не се харесаш? И да - винаги е възможно да има усложнения, все пак е операция...

Dam Yeo Wool
12-25-2013, 07:50
Знам,че очите на японците,китайците и корейците са различни. Операцията не е само заради “влюбването“ в Корея,а и защото очите ми са някак си неравномерни нещо такова и затова ми трябва пластичен хирург,затова реших да ги дръпна и да станат като на корейка,така или иначе ми харесва повече.

Благодаря за отговорите. Честита Коледа!

Hayashi
12-25-2013, 10:34
Азиатците си умират за европейски очи пък. Угодия няма. Не виждам защо ще се подлагаш на някаква операция без да ти е жизнено необходима.
Дай снимка все пак да видим.

Mirrela.
12-25-2013, 11:11
Аз пък не разбирам кое му е лошото? .. Момичето просто иска да си промени очите. Всеки си има собствено мнение и вкус.

tori
12-25-2013, 11:36
Не е лошо, но е безсмислено.

Mirrela.
12-25-2013, 12:07
Напротив.Не е безсмислено,тя така си е решила..Пък и тя може да си има някакъв проблем с очите.

пAteNцЕ
12-25-2013, 13:00
Е та то ако някакъв си човек в далечния Китай се е подложил на операцията, каква е вероятността да я има и тука? Така де, може методът да е нов и още да не е разпространен. (просто като чета написаното такива изводи си правя - че операцията е била само един път)
Но и на мен ми се струва излишно. Ама щом си решила, давай.

Mary_Jane_69
12-25-2013, 16:17
по добре стани негер.
#swag #негер #obey

Dam Yeo Wool
12-25-2013, 16:56
По-добре стани негер.

Колко зрял съвет,благодаря.


Може методът да е нов и още да не е разпространен.

Напълно възможно е да си права,след като не пише нищо за подобна информация онлайн.
Благодаря за помощта. Честита Коледа и Весели празници.

baby_baby
12-25-2013, 18:47
По-добре не рискувай винаги може да се появи някво усложнение се пак това е операция и като толкоеа ги харесваш не е нужно и ти да приличаш на тях

AliceSw
12-25-2013, 21:25
Аз пък не разбирам кое му е лошото? .. Момичето просто иска да си промени очите. Всеки си има собствено мнение и вкус.

да, и ако детето ми някой ден го направи това, или друг подобен опит да си смени расата - втф, не мога да повярвам дори, че го написах, първо ще го счупя от бой, после ще го пратя някое семейство от избраната нова раса да го осинови...

The Cheetah
12-26-2013, 08:28
При всички операции има рискове, може да има и усложнения.
"Манията" ти е временна и бързо ще отмине.

Dam Yeo Wool
12-27-2013, 15:40
С подходящ грим и много упражнения можеш да постигнеш оптична илюзия.

Силно заинтригувана съм..

Къде? Как? Кога? Защо? - Разполагаш ли с малко повече информация,сайтче?

Чейс
01-31-2018, 19:22
Знам само че и аз съм се интересувал тъй като и аз също искам да си дръпна очите като на корейците и до колкото разбрах е възможно в софия или по другата част на сфета тоест или в варна бургас или в съединените щати но в софия мисля че беше по сигорно а и да добавя ще карейците са много по умна и бързо развиваща се раса !!!

Чейс
01-31-2018, 19:24
софия пластичен или нещо подобен хирург

~The Smile~
02-05-2018, 06:30
леле, ти добре ли си да се подлагаш на операция за такова нещо?! Естествено, че си има рискове, всяка операция, каквато и да е, е рискована. Харесвай се както си се родила пък.

kompleksar
02-05-2018, 12:56
леле, ти добре ли си да се подлагаш на операция за такова нещо?!

Не.