PDA

View Full Version : к'во иска ТАЯ...?



Takaki Tono
12-25-2013, 21:06
С въпросното момиче вече не сме никакви. В началото бяхме много близки "приятели", ама нещата не се получиха. Бяхме прекъснали контакт по мое желание за известно време. Та на 9 декември и писах СМС ( все още бях под въздействие на алкохола :D ) Беше ме блокирала във facebook и ми махна блока уж да се "разберем". Та там пак тежки думи от нейна страна- не знача нищо за нея вече, не искала да има контакт с мене и т.н. обичайните баналсности в общи линии. Аз се държах напълно нормално и се постарах да запазим добрия тон- принципно можех да и кажа много гадни неща и МНООГО лесно излизам извън контрол, ама ми беше все тая, едно безразлично ( дори и писах защото нямаше какво да правя).
Плюс тва преди ден-два видях, че сегашния и приятел ми е писал някви заплахи :D, не съм си правил труда даже да му отговарям на пича- знам какво му е. И явно тя му е казала, че съм я търсил...
И днес съвсем случайно видях, че тя ми е писала някви сладникави пожелания за Коледа...? Нали уж не искаше да има контакт с мен. Казала е на приятеля си да не я търся, а ся изведнъж пожеланиица ( не съм и отговаряш щото не намирам смисъл)
Какво е вашето мнение?

heartshapedbox
12-25-2013, 22:56
Лигла, и тя не знае какво иска.

Ivaaaaa
12-25-2013, 23:01
Лигла, и тя не знае какво иска.

ама и той също

FAKE IT
12-25-2013, 23:13
Не се занимавай с мазмантии, действай все едно я няма ;]

HollyGolightly
12-26-2013, 00:15
И двамата не знаете какво искате. Голяма работа, че ти е писала, може и тя да е била на градус, като не ти харесва, блокирай я.

Takaki Tono
12-26-2013, 09:34
Мхм, мерси за отговорите. Просто е тъпо първо да се оплаква на приятеля си, че я "тормозя" и да не я търся. А после самичка да ми пише :D Както и да е...

xXxPETYAxXx
12-26-2013, 11:18
Може да е изпращала СМС-и на всички от телефонния указател, или поне на няколко човека.

И все пак не виждам как заради един празничен СМС с пожелания реши, че иска нещо от теб. Май много се филмираш.

girlwithblueeyes
12-26-2013, 11:26
Това че ти е пратила СМС за Коледа не значи че иска нещо от тебе .
Спрете да си мислите че като някой ви прати някакво събощение значи задължително иска нещо от вас .

А тези опредаления като ТАЯ са толкова невъзпитания че няма накъде .

baby_baby
12-26-2013, 14:19
Не се занимавай а тва за пожеланията нормално е да ти пише било е празник

Takaki Tono
12-26-2013, 16:49
Не ми е пращала СМС а съобщение по facebook..,..

Tsukuda_Hiroshi
12-27-2013, 09:37
Това с приятеля ми е любимото! Само чакам такива нещастници да ми се включат да им обясня кой на кого какво е писал и да ги изкарвам извън нерви ;)
Я тоя път я блокирай ти... като за НГ така...

Takaki Tono
12-27-2013, 15:43
Това с приятеля ми е любимото! Само чакам такива нещастници да ми се включат да им обясня кой на кого какво е писал и да ги изкарвам извън нерви ;)
Я тоя път я блокирай ти... като за НГ така...
Хахха именно. И интересно е, че смелостта на пичагата е обратно пропорционална на физическите му данни... Той сега е на гости при въпросното момиче. А той не знае, че живея на 45 минути път от него, и преспокойно може да се натоварим 4-5 аверчета и да видим как ще ми счупи краката... Не е хубаво да заплашваш така хора който не познаваш какви са и какво могат да ти направят. Още по малко, че си в чужд град и си сам- и доста нездравословни неща може да ти се случат, ако не мислиш... правилно.
А иначе няма да я блокирам, просто ми е любопитно да я изучавам- все едно наблюдавам някакъв нов вид животинче. :D

П.С. Весело посрещане на новогодишните празници. Обичайте и си ценете семейството, приятели, близките. Другото няма значение :)

mayaaa
12-27-2013, 16:14
Ъм, пич, ти си й писал СМС-а и от личен опит - под влияние на алкохола правиш най-истинските неща и пишеш и звъниш на хората, на които наистина искаш... Така че, въпроса е какво ТИ искаш?...


А иначе няма да я блокирам, просто ми е любопитно да я изучавам - все едно наблюдавам някакъв нов вид животинче. :D
Yeah sure.

Takaki Tono
12-27-2013, 16:15
Ъм, пич, ти си й писал СМС-а и от личен опит - под влияние на алкохола правиш най-истинските неща и пишеш и звъниш на хората, на които наистина искаш... Така че, въпроса е какво ТИ искаш?...

Yeah sure.

Не, пиша СМС на на нея, когато няма с коя друга да говоря и т.н. Защото знам, че тя винаги ще ми отговори.

Tsukuda_Hiroshi
12-27-2013, 21:22
Хахха именно. И интересно е, че смелостта на пичагата е обратно пропорционална на физическите му данни... Той сега е на гости при въпросното момиче. А той не знае, че живея на 45 минути път от него, и преспокойно може да се натоварим 4-5 аверчета и да видим как ще ми счупи краката... Не е хубаво да заплашваш така хора който не познаваш какви са и какво могат да ти направят. Още по малко, че си в чужд град и си сам- и доста нездравословни неща може да ти се случат, ако не мислиш... правилно.
А иначе няма да я блокирам, просто ми е любопитно да я изучавам- все едно наблюдавам някакъв нов вид животинче. :D

П.С. Весело посрещане на новогодишните празници. Обичайте и си ценете семейството, приятели, близките. Другото няма значение :)

Аз само да кажа във връзка с това, че ако смятате да се хамалите с пича, противоречи малко на етичния кодекс да му скачате 4-5 човека. Хубаво, вземи си някой в случай, че ти изкара нож да има кой да ви разтърве, ама да го бъхтате няколко човека е жалко за вас, не срам за него! Ако аз направя нещо такова (физическата саморазправа ми е чужда по принцип), ще кажа на мойте хора "никой да не бара" и а някой друг му посегне, а го смачках и него! Истинските мъже го играят 1 в 1. Останалото е келешлък.

Takaki Tono
12-27-2013, 21:29
Аз само да кажа във връзка с това, че ако смятате да се хамалите с пича, противоречи малко на етичния кодекс да му скачате 4-5 човека. Хубаво, вземи си някой в случай, че ти изкара нож да има кой да ви разтърве, ама да го бъхтате няколко човека е жалко за вас, не срам за него! Ако аз направя нещо такова (физическата саморазправа ми е чужда по принцип), ще кажа на мойте хора "никой да не бара" и а някой друг му посегне, а го смачках и него! Истинските мъже го играят 1 в 1. Останалото е келешлък.
Хаха няма 1v1 брат, тва не е лига или нещо такова. Шом си толкова силен да заплашваш, че ще чупиш ръце и крака, ше се справиш и 3V1- 4V1 :)

psychopath
12-27-2013, 21:53
Това с приятеля ми е любимото! Само чакам такива нещастници да ми се включат да им обясня кой на кого какво е писал и да ги изкарвам извън нерви ;)
Я тоя път я блокирай ти... като за НГ така...

Абе един такъв имаше доста безсънни нощи, ама там не бевше от някаква глупава параноя, компелкси и ревност.
Та и той явно си мислеше като теб, ама уви...

Tsukuda_Hiroshi
12-27-2013, 22:02
То всеки си намира майстора, психопате... ;)

Takaki Tono ---> now I am DissapointedDreamer, too :)

Shadix
12-27-2013, 22:05
Хаха няма 1v1 брат, тва не е лига или нещо такова. Шом си толкова силен да заплашваш, че ще чупиш ръце и крака, ше се справиш и 3V1- 4V1 :)

приятел никой неможе да се справи 2v1 камули 3v1 само Кубрат Пулев има възможност, но малка... мисли реално

Takaki Tono
12-27-2013, 22:19
Shadix сигурно ше е потретя, ама не е много УМНО да си в друг напълно непознат град и тръгнеш да ме заплашваш... МЕН. Не 4-5, ами 10 човека ще събера и не ме ебе дали е комплексарско или от келешлък. Ше ида ше му начупя мършавата тиква просто за идеята... няква жалка мърша с 28 ръка и трета вежда ше ме заплашва.
Друг е въпроса, че заради няква безлична пу*ка мога да си навлека проблеми със закона

fenastz
12-28-2013, 16:11
Автора е баси опасния тип, не знаех, че имаме мутри във форума :(

Котка.
12-28-2013, 16:15
Автора е баси опасния тип, не знаех, че имаме мутри във форума :(

:(

HollyGolightly
12-28-2013, 16:23
И ти ще му показваш какъв мъж си и как ще го пребиеш...с подкрепление от 4-5 човека. Много си опасен...

Котка.
12-28-2013, 16:29
Тая иска СЕКС...

3oPuTy
12-28-2013, 16:38
преспокойно може да се натоварим 4-5 аверчета и да видим как ще ми счупи краката... Не е хубаво да заплашваш така хора който не познаваш какви са и какво могат да ти направят.

И ти говориш за "смелост, обратно пропорционална на физическите данни", а?! :lol: На такива им се вика "мъжка п*тка", защото са много силни само в компанията на още няколко момчета :lol:
Ако мацката можеше да ти види постовете сигурно и за 8-ми март щеше да ти честити ... :lol:

Takaki Tono
12-28-2013, 16:43
И ти говориш за "смелост, обратно пропорционална на физическите данни", а?! :lol: На такива им се вика "мъжка п*тка", защото са много силни само в компанията на още няколко момчета :lol:
Ако мацката можеше да ти види постовете сигурно и за 8-ми март щеше да ти честити ... :lol:

Така стоят нещата, пиленце. Живота не е честен.. не сме в 18 век, и да се предизвикваме на дуели с еднозарядни пистолети на поляната зад графството. В общи линии " сопа и тва е" :D

mayaaa
12-28-2013, 19:15
И ти говориш за "смелост, обратно пропорционална на физическите данни", а?! :lol: На такива им се вика "мъжка п*тка", защото са много силни само в компанията на още няколко момчета :lol:
Ако мацката можеше да ти види постовете сигурно и за 8-ми март щеше да ти честити ... :lol:

То, като авторът не може сам да се оправи с някой с 28 ръка, смятай... Жалко, жалко!

А ти много хубаво постъпваш с мацката - не ме трябваш, но като ми е скучно ще те използвам... Много ми падна в очите с постовете си, честно.

Takaki Tono
12-28-2013, 19:52
Какво ровичкате и правите от мухата слон, бе момичета. Айде обратно по кухните

psychopath
12-28-2013, 20:03
То всеки си намира майстора, психопате... ;)


Особено такива като автора.
Защото ако ми скочат 4-5 човека, след това ще стане грозно за тях, ама много.

3oPuTy
12-28-2013, 20:08
Какво ровичкате и правите от мухата слон, бе момичета. Айде обратно по кухните

Ти сигурно никога не стъпваш в кухнята, а?! :lol:
Боже, колкото ми беше смешен, толкова и жалък ми стана сега ... Един свестен лаф не можа да си изсмучеш от пръстите :lol:

Takaki Tono
12-28-2013, 20:19
Чудесно. Ако ти изпитваш нужда да се доказваш пред непознати във някакъв форум и да блестиш със свежи лафчета, те разбирам. Но за твое съжаление аз нямам такива намерения :) Самият факт, че никнейма ти ( 3оРитy) лъха на кифления от провинциално начално училище, те прави някак си смешна. И ти да се опитваш да ме храниш и да се правиш на философ не ти отива. :)

3oPuTy
12-28-2013, 20:24
Ама естествено, че е кифленски ... :lol: Направен е преди 5 години, когато тъкмо ме переше пубертета :lol:
А ти ако не искаше да се доказваш нямаше да обясняваш к'ва мутра си и как можеш да спукаш от бой човек с 28см. ръка ама видиш ли не можело то така само един да го бие ... :lol:
А като заговори за кухни - върви сготви на биячите, че и те душа носят и ще искат да хапнат и пийнат преди боя :lol:

Takaki Tono
12-28-2013, 20:30
Радвам се, че ми съчувстваш :) един ден като врътна някоя далавера и замогна, ще те хвана за компаньонка- просто ей така да има някой да ми бръщолеви глупости за фон, да не ми е скучно :D

s0b1esk1
12-28-2013, 20:31
авторчето се нарежда една идея по-надолу по путкизъм от broken_hearted. абе, да не сте братя?

Takaki Tono
12-28-2013, 20:35
Абе, кво става тука. Да няма събрание на хората с възможно нааай- ламерските имена. ( s0b1esk1 ) really??? :D :D Като отвори темата за путкизъм- не знам питай майка ти, тя беше преди мен в класацията :)

3oPuTy
12-28-2013, 20:46
Поради малкия умствен багаж ли опитваш да ни засегнеш на тема "Никнейм" и то при все, че сме регистрирани преди 100 години ... :lol:
Ама така е то ;) Когато човек няма достатъчно капацитет се опитва да обижда и засяга, но не осъзнава, че и за там се иска малко ум :/

Takaki Tono
12-28-2013, 20:49
"Когато човек няма достатъчно капацитет се опитва да обижда и засяга, но не осъзнава, че и за там се иска малко ум :/ " !!!
Самичка си го каза... ти първа дойде и почна да слагаш определения кой е "путка" и т.н. Прави си извода кой е ограничен и ПРОСТ!

3oPuTy
12-28-2013, 20:51
Ти дори не правиш разлика между двете неща :lol: Няма смисъл да губя време в обяснения :lol:

Takaki Tono
12-28-2013, 20:52
Ставай и се махай тогава :D

s0b1esk1
12-28-2013, 20:54
за да завъртиш далаверка, трябва да оцелееш, а с тоя език няма да стане. добре, че приятеля й не те е изнасилил и не те е заровил на витоша.
бутилка собиески струва повече от тебе...

Takaki Tono
12-28-2013, 21:02
Много филми гледаш, приятелю... вече не ги копат на Витоша. Живей си жалкия прашен животец и не ми пречкай

s0b1esk1
12-28-2013, 21:16
да съм застанал пред тебе, за да ти пречкам? много ли се чувстваш мъжествен, като се заяждаш с жена?

psychopath
12-29-2013, 00:31
манга-терикат
ХАХАХАХАХХАХАХА
махни жАлтите недоразумения и може и да си помисля, че евентуално би могло да бъдеш някой, който би могъл да ме респектира, ама едва ли

нищо нямаше да кажа, дори можеше и да те защитя, ама това с никнеймовете беше мноооого слабо.

пък и "we are not angels" печели точки за колегата.

виждаш ли колко е тъпо да се опитваш толкова евтино да нападаш хората?
макар че на мен ми се получи :v

HollyGolightly
12-29-2013, 05:21
Какво ровичкате и правите от мухата слон, бе момичета. Айде обратно по кухните
Като ти гледам държанието някой ден у вас или ТИ ще си този, който не излиза от кухнята или ще трябва да викаш 4-5 приятелчета да обясняват на жена ти, че днес е неин ред да сготви.

Chacho
12-29-2013, 06:17
Авторе, не бъди толкова самонадеян. От говоренето ти и кварталните ступвания може и да не си навлечеш много ядове. Внимавай с далаверките обаче, че за една нищожна ще те разпорят на улицата и няма да им мигне окото. Много свещички като тебе угасват за едното нищо.

Лошото е, че прекалено късно ви идва акъла.

bsdirty
12-29-2013, 09:28
Хаха няма 1v1 брат, тва не е лига или нещо такова. Шом си толкова силен да заплашваш, че ще чупиш ръце и крака, ше се справиш и 3V1- 4V1 :)

много жалък коментар, братле

mayaaa
12-29-2013, 11:32
Айде, айде, зад клавиатурата много се отваряш, ама ни стана ясно на живо колко струваш.. А тъкмо скоро си мислих, че няма съфорумник, който да не харесвам. Ти си правиш тема, ти си пишеш малоумните коментари в нея, така че после недей казва на останалите да се махат, като не ти отърва мнението им. :???:
Е, поне след като не можеш да се гордееш с сила или умствени възможности, остава утехата, че можеш да си горд с никнейма си.
Мацката ще избяга на далече, ако ти види постовете.

code_red
12-29-2013, 11:50
абе злетак не знам тоя ква утрепка е , няма да казвам къде работя и какво само ще ти кажа че палката ми е верен приятел : ), и че такива 10,20 утрепки като теб сме ги прави ли криви ( а сме били само 2,3 ма колеги ) .. тоя най-вероятно не работи това което аз ,но пак не се знае дано не попаднеш на човек с подходяща професия щото си безсилен , и като казвам безсилен вярвай че наистина си такъв : )

girlwithblueeyes
12-29-2013, 15:59
Колко си изостанал не е истина . Да пращаш една жена в кухнята мило момче в кой век живееш ?!

Tsukuda_Hiroshi
12-29-2013, 18:02
авторчето се нарежда една идея по-надолу по путкизъм от broken_hearted. абе, да не сте братя?

broken_hearted явно вече е любимия идиот на форума! :lol: Щом започнахме и за пример да го даваме :lol: :lol: :lol: Дано да чете, хайвана! :)

broken_hearted
12-29-2013, 20:27
broken_hearted явно вече е любимия идиот на форума! :lol: Щом започнахме и за пример да го даваме :lol: :lol: :lol: Дано да чете, хайвана! :)
Нито съм идиот нито путка. Не разбирам защо сте се настроили всички толкова срещу мене като реално нищо не съм ви направил

psychopath
12-29-2013, 20:52
Никой не харесва путките. Питай Стелчето, тя ще ти каже най-добре :lol:

Takaki Tono
12-29-2013, 21:38
Чшшш братле, направо ни изядоха. :D

FAKE IT
12-29-2013, 21:53
Ахахаха, заформя се голям съюз тука, Takaki Tono & broken_hearted, неочаквано добра комбинация.

psychopath
12-29-2013, 22:10
Интересен съюз. Псевдо-гангстер-схемаджия-теарикат и ревлива, самосъжаляваща се, мрънкаща путчица. :D

mayaaa
12-29-2013, 22:17
Може пък да си намери ново допълнение в групата. :D

fenastz
12-29-2013, 22:40
Интересен съюз. Псевдо-гангстер-схемаджия-теарикат и ревлива, самосъжаляваща се, мрънкаща путчица. :D

Може да станат гей двойка

3oPuTy
12-30-2013, 07:34
Интересен съюз. Псевдо-гангстер-схемаджия-теарикат и ревлива, самосъжаляваща се, мрънкаща путчица. :D

Ааа втория също е бияч, бе! Все пак ще бие 6 години по-голям от него мъж, който като за капак скоро се е върнал от мисия в Афганистан :lol:

psychopath
12-30-2013, 13:38
А, да, вярно.
Това за мисията съм го пропуснал хаха. Иначе бой кантар няма, ама в конкретния случай, мисля, че Холи ще ги пръсне и двамата. :D

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 15:49
А, да, вярно.
Това за мисията съм го пропуснал хаха. Иначе бой кантар няма, ама в конкретния случай, мисля, че Холи ще ги пръсне и двамата. :D

Чети малко темата "Тя си има друг" - всичките 5 страници (до момента) си струват!!! ;)

IlovEmyPuffYToY
06-07-2014, 21:53
хах, по мое мнение търси внимание. не обръщай внимание. крейзи бичес колкото щеш

AnnieHahha
06-09-2014, 18:33
Лигла.Тегли по една майна и не се занимавай повече :Д

-=[ Century Falcon ]=-
06-24-2014, 16:01
iska seks

igaydarov
06-24-2014, 16:44
Хаха няма 1v1 брат, тва не е лига или нещо такова. Шом си толкова силен да заплашваш, че ще чупиш ръце и крака, ше се справиш и 3V1- 4V1 :)

ей, лайненце, така някой ден ще свършиш или потрошен от бой, ако случиш на трениращ и му се изрепчиш и те сбара само или с още 1-2ма или ще свършите в реанимацията намушкани или разпрани с нож...

хубаво е когато се правиш на мъж, а ти определено не си, ами си 1 малък педал нищо че гледам че си на 21г... да се изправиш сам срещу проблема ти и да го решиш сам. разбирам че имаш нужда от 4-5-100 аверчета, защото сам си неспособен. а който си го търси, ще си го намери, е не ти пожелавам все пак да те шият някой ден в спешна помощ защото си голям отворко...

виж сега лек, ти освен че си леке, ами си и много просто човече и личи че нямаш опит с жените и ще ти кажа защо.
ако имаше щеше да разбереш от пръв поглед каква е ситуацията, а именно тя е такава, тая тъпа путка твойта бившата сега е с нов, и като цяло изобщо не и пука за теб, видяла е обаче че ти имаш още някакъв интерес към нея и естествено курвето е решила да използва това че си и бивш като нейн плюс. тъпите скапани курвета често правят така.
карат новия си приятел да ревнува от бившия, вкарват филми и набиват яко схеми и интриги между старо гадже и ново гадже. в твоя случай просто те използва, първия път ти е казал че не я интересуваш изобщо и да не я занимаваш, а след това като се е усетила как може да те използва ти е писала дъра бъра... сладникави истории...

изключително гейска постъпка, по принцип и лапешка, е да се караш с момче което не познаваш заради някаква твоя тъпа бивша курветинка, която те манипулира и в крайна сметка нищо няма да имаш с нея. единствено ще намажеш проблеми...
има едно правило и то е че бившите са си бивши и само малките педалчета и циганите (и двата вида ги мразя) решават проблема си по начин по който се хвалиш че можеш да използваш.

darkside97
06-26-2014, 12:35
Към автора разбий и сърцето :D, а вие земете най-накрая се сбийте!

AnRchh
06-26-2014, 15:15
igaydarov СИПИ МУУ !!! :lol:

Иначе най-вероятно мадамата е пратила смс на всички свои абонати... успокой се вече, лапе ! Държиш се като на 14 :lol:

Eagle 123
06-26-2014, 15:39
Еебаси направо хем се смях яко, та чак до степен да ми стане тъпо, че тая темичка не съм я чел по - рано, имаше достатъчно много бисери, които да ми оправят настроението.. обаче от друга страна в мен възникна един такъм мъничък екзистенциален въпрос - защо винаги нещо, което вече не е твое, не го притежаваш, го прави супер сладникаво и привлекателно, а когато е твое не му придаваш никаква важност и внимание .. ами не знам, ама супер наранимата и жалка путчица си наистина, аз на 1вата страница все още се чудих що хората толкова те "хранят", дори бях готов да те защитя, ама след онова 4/5 vs 1 и тия гейски, граничещи до малоумието изказвания ми дойдоха в повече.. оттам живо ме заинтригува от къде накъде ти се правиш на големия отворко само на думи, делата къде са ? направо вземи и си промени мааалко съзнанието, понеже ти е късно, но може да се поправи .. айде и викай ВИС 2 да ти помагат някога с някой с 28 см ръка!