PDA

View Full Version : Дали е възможно?



slas
12-25-2013, 21:33
.

Pos7_
12-25-2013, 21:38
Аз бих се сещал. Ако е имало някакви специални моменти, никога не бих ги забравил.

heartshapedbox
12-25-2013, 21:48
Стига си си набивала филми.

slas
12-25-2013, 21:56
.

heartshapedbox
12-25-2013, 22:15
С теб е, бившите са си бивши.
Защо се тормозиш, ти нямаш ли останало нещо от някой бивш?

FAKE IT
12-25-2013, 22:19
В момента не е с бившата си, а с теб, имай му доверие. Каква връзка е тази, ако не можеш да се довериш на човека до теб? Обичате се? Подкрепяй го, уважавай го и му имай доверие тогава, обратното ще развали връзката ви. ;)

slas
12-25-2013, 22:25
.

FAKE IT
12-25-2013, 22:40
Между мъжкия и женския начин на разсъждение, разликата е от Венера до Мелмак. Не прави грешката да възприемаш своя, женски модел на мислене, като присъщ и на мъжкия, защото те нямат нищо общо. Това, което възприемаш ти, като край на света, за мъжа ще е начало на света, схващаш ли накъде бия?

TheBeliever
12-26-2013, 09:14
Какво значи "не искам да се сеща за бивши"? Амнезия ли очакваш да получи? Няма начин да изтрие спомените си за тези момичета, колкото и да ти се иска. Може да му кацне муха на ухото и да му изплува спомен за някоя бивша. Не зависи нито от него, нито от теб. Това не значи, че му липсва или, че иска да е с нея.

DeHu
12-26-2013, 09:41
Горкия човек,трябвало е да си изхвърли блузата,която вероятно харесва,понеже ти си луда...Наистина трябва много да го обичаш,аз сигурно бих се изсмяла в такава ситуация.

xXxPETYAxXx
12-26-2013, 10:14
И аз си нося от бившия една гривничка понякога. Да, сещам се, че е от него, но нищо повече. Не я нося поради тази причина, нося я защото наистина ми харесва. Честно казано, не бих я хвърлила, но това все пак е бижу. Иначе съм захвърляла портмоне, но защото започна да се къса, не заради недоволството на тогавашен приятел.

DisappointedDreamer
12-26-2013, 10:16
Какво значи "не искам да се сеща за бивши"? Амнезия ли очакваш да получи? Няма начин да изтрие спомените си за тези момичета, колкото и да ти се иска. Може да му кацне муха на ухото и да му изплува спомен за някоя бивша. Не зависи нито от него, нито от теб. Това не значи, че му липсва или, че иска да е с нея.

Мда.

//Ревността разяжда, така както солта метала.

tireheb
12-26-2013, 10:20
аз нося около врата си плочка с надпис, подарена от бившата ми приятелка
всъщност, не съм я свалял от 3-4 години
и да, понякога се сещам за нея, като погледна плочката
какво от това ?

давай по-полека, не бъди толко досадна
човекът си е хвърлил блузата заради тебе, ама другия път като го накараш (индиректно) да се откаже от нещо, може и да се подразни

slas
12-26-2013, 11:18
.

Starless
12-26-2013, 12:05
Достатъчно красноречив ми се вижда факта, че я е изхвърлил след като е разбрал, че не ти е приятно да носи нещо от бившата си.


Защото според мен те не са толкова сантиментални,колкото жените..вследствие,на което разсъждават по различен начин.

Съгласна съм това. Мисля, че не отдават толкова значение на такива неща. Харесала му е блузата и затова е продължил да си я носи. Не защото иска да му напомня за момичето. Точка.

FAKE IT
12-26-2013, 12:24
Даже, като се замисля - не е толкова до това какъв пол си, а как разсъждаваш, като човек, каква ти е психиката и през какво си минал с връзката си, има страшно много фактори, за да се отнесе просто до това дали си мъж или жена. Моето мнение си е същото - имай му доверие.

sunshine :**
12-26-2013, 12:57
Изглежда, че наистина те обича не разбирам защо е трябвало втори път да подхващаш тази тема, а относно бившите до колкото разбирам не ти е давал повод да се съмняваш в нещо така че...защо въобще толкова го мислиш това :О

baby_baby
12-26-2013, 13:16
сещате ли за бившите си? - не

възможна ли е ситуацията,описана по-горе? - възможна е

Просто блузата му е харесвала и за тва е искал да я задържи едва ли щото му е подарък от бившата и виж в крайна сметка даже я е изхвърлил това също показва че няма чувства към бившата си

slas
12-26-2013, 13:45
Благодаря на всички за отговорите : ) Темата може да се заключи.