PDA

View Full Version : Проблем с дисплея на телефона!



dem0to
12-26-2013, 16:25
Имам един проблем с телефона който някой хора биха казали че е незначителен но аз много се дразня! Когато изключа дисплея на телефона и духна срещу екрана екрана се запотява но има една като точка голяма колкото палеца ми която не се запотява ! И не знам може и параноя да е но като че го усещам по грапаво в тази област! Някой има ли някакви идей как да го оправя?Телефона е без протектор,протектора ми пристига след 2 дни.Става дума за Samsung Galaxy S III mini на около 1 седмица е телефона !

OoVasKoO
12-26-2013, 16:56
Имам един проблем с телефона който някой хора биха казали че е незначителен но аз много се дразня! Когато изключа дисплея на телефона и духна срещу екрана екрана се запотява но има една като точка голяма колкото палеца ми която не се запотява ! И не знам може и параноя да е но като че го усещам по грапаво в тази област! Някой има ли някакви идей как да го оправя?Телефона е без протектор,протектора ми пристига след 2 дни.Става дума за Samsung Galaxy S III mini на около 1 седмица е телефона !
Еми аз ти предлагам да изчакаш да дойде протектора, след като го сложиш такива проблеми не би трябвало да имаш. Гледай да не попаднеш на боклук, щото има някакви лепкави протектори за по 10 лв., водят ги от "най-добрите''
Щом пристига след 2 дни, сигурно е поръчан от чужбина, ако не се лъжа?
Аз много търсих, докато не се спрях на този:
http://modatel.eu/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=2118&category_id=21&option=com_virtuemart
без отблясъци, може да се мие, за 6 лв. идеално
2 броя ти ги дават за 10 :D