PDA

View Full Version : Едно момче....



9SeXyLaDy9
12-26-2013, 19:17
Здравейте! Аз живея в един малък град, но съм ученичка в една гимназия в близкия по-голям град. Там има едно момче, което много харесвам. То не е от моя клас. Той е в немската паралелка, а аз-в българската(има немска, английска, българска, гръцка и историческа, ако някои го интересува..). Той е много хубав, но за сега ще запазя името му. Въпросът ми е: Как да му покажа чувствата си, без да изглежда жалко и той да ме отхвърли?

FAKE IT
12-26-2013, 19:41
Твоята работа е да бъдеш СЕКСИ, да го поглеждаш в очите, когато е наблизо или се разминавате и да му се усмихваш. Неговата работа е да действа, след като му дадеш такъв сигнал, ако не направи нищо - не си заслужава. ;]

baby_baby
12-26-2013, 19:47
Твоята работа е да бъдеш СЕКСИ, да го поглеждаш в очите, когато е наблизо или се разминавате и да му се усмихваш. Неговата работа е да действа, след като му дадеш такъв сигнал, ако не направи нищо - не си заслужава. ;]

Това

thenewgirl
12-26-2013, 19:47
обличай са добре за да те забележи. всички мъже се инетересуват от начина по които изглеждаш ако изглеждаш секси ще те забележи и след това може да му кажеш че го харесваш. късмет :)

dyckaaaa36
01-02-2014, 11:28
Това което казват по-нагоре го направи и то доста добре , но ако не те отрази просто не си струва да се правиш на каквато не си само заради едно момче .. Късмет мила :)

vanch0
01-02-2014, 12:40
Дръж се добре с него,казва му че е хубав и т.н. с комплиментите,НО недеи да ставаш лесна и да се сабличаш и т.н за него защото той ако е ситински мъж това няма да го впечатли особедно... А може да излезета на разходка,кафе и т.н обаче гледаи да сте само двамата защото ако га направиш пред неговите приятели тои ще се почуства неловко...

C0oKieS
01-04-2014, 18:07
1 ) ако не се познавате се запознайте

0wn3d
01-04-2014, 18:12
Здравейте! Аз живея в един малък град, но съм ученичка в една гимназия в близкия по-голям град. Там има едно момче, което много харесвам. То не е от моя клас. Той е в немската паралелка, а аз-в българската(има немска, английска, българска, гръцка и историческа, ако някои го интересува..). Той е много хубав, но за сега ще запазя името му. Въпросът ми е: Как да му покажа чувствата си, без да изглежда жалко и той да ме отхвърли?
защо си мисля,че те познавам?

Anastasiq5910
01-04-2014, 18:34
Твоята работа е да бъдеш СЕКСИ, да го поглеждаш в очите, когато е наблизо или се разминавате и да му се усмихваш. Неговата работа е да действа, след като му дадеш такъв сигнал, ако не направи нищо - не си заслужава. ;]

xD и според мен е така

Vivitu483
01-04-2014, 18:37
Твоята работа е да бъдеш СЕКСИ, да го поглеждаш в очите, когато е наблизо или се разминавате и да му се усмихваш. Неговата работа е да действа, след като му дадеш такъв сигнал, ако не направи нищо - не си заслужава. ;]

+

bsdirty
01-05-2014, 14:53
Твоята работа е да бъдеш СЕКСИ, да го поглеждаш в очите, когато е наблизо или се разминавате и да му се усмихваш. Неговата работа е да действа, след като му дадеш такъв сигнал, ако не направи нищо - не си заслужава. ;]

+ :)

dickiesx.
01-05-2014, 15:11
Дръж се добре с него,казва му че е хубав и т.н.

Ей такива не ги слушай .. как може да кажеш, че едно момче иска да чуе че е "хубав" ;д
По-добре както казаха, ако не се познавате, се запознайте и после гледай да се сприятелиш с него покрай приятели и познати .. всичко друго ще си дойде само на мястото : )