PDA

View Full Version : ИМАМ НУЖДА ОТ ВАШАТА ПОМОЩ. МНОГО МИ Е ВАЖНО



thenewgirl
12-26-2013, 19:39
Здравейте, казвам се Вили и съм от едно, абе няма значение от каде съм, но много имам нужда от вашата помощ. От известно време започнах да забелязвам едно момче, когато излизам с приятелки винаги го виждам в колата му да ни подминава. Супер як пич е и много ми харесва и за това много искам да се запозная с него. Незнам как обаче понеже никой не го знае от моите приятелки а да махам пред колата му да спре ми изглежда глупаво. Въпреки че дори и това съм готова да направя ако няма друг начин. Просто много ме кефи, колата му е малко грозна и страна но това не ми пречи. Постояно мисля за него и искам да знам как се казва. Взех даже да се правя повече преди да излезна с приятелки понеже ми се иска да ме забележи но досега няма резултат. Моля ва кажете ми какво да направя за да се запознаем.

crazyshitman
12-26-2013, 19:55
еми отиди с него и се запознай :Д .. аз от 20 момичета които ме гледат откъде да знам дали е, просто щото са възпитани и се усмихват и поздравяват или искат да се запознаем .. за тва не мога да подходя изведнъж към всяка все пак не искам да изглеждам като глупак :Д

Ivaaaaa
12-26-2013, 19:56
спри са ве Митко

thenewgirl
12-26-2013, 19:59
crazyshitman кой та пита при тебе как е? казах вече виждам го само в колата, пред нея ли да се хвърля да ма види? ама ако няма друг вариант може и да му махна да спре, не е ли малко курвенско обаче???? моля ви кажете ми вече не издържам сънувам го, седя и си мисля за него, аупер як пич е

crazyshitman
12-26-2013, 20:10
абе ти зле ли си .. кат пускаш темата и питаш и ти се отговаря.. кво ме питаш ''при теб как е '' .. или си много зле или си фейк или и 2 те :Д

SonataArctica
12-26-2013, 20:13
Фейк на Митето.

thenewgirl
12-26-2013, 20:14
не съм зле и не съм Фейк, аз обаче искам конкретен отговор за това как да се запозная с пича с колата. той не ме гледа но искам да ма види за да спре да се запознаем. обаче до сега е безрезолтатно всичките ми опити. за това питам какво да направя. научи се да четеш момче ще ти е полезно занапред в живота

crazyshitman
12-26-2013, 20:15
метни се на капака на колата :Д

thenewgirl
12-26-2013, 20:36
мислех да му махна, ама к*рвенско ли ще е много? не искам да ме мисли за лесна и лека все пак

crazyshitman
12-26-2013, 20:39
не :Д

3oPuTy
12-26-2013, 20:45
колата му е малко грозна и страна но това не ми пречи.

Предвид написаното оставам с впечатление, че просто си търсиш батко, който да те вози ... Ами огледай се наоколо. Едва ли този е единствения с кола, а и колите на другите може да не са грозни и странни ... :?
И да, ще изглежда доста "к*рвенско" ако се размахаш на непознат докато минава покрай теб с колата си :?

thenewgirl
12-26-2013, 21:04
не, не е за да ме вози. ако е за едното возене имам достатъчно приятели с коли. този ми харесва и то много. има много красиви кафеви очи и така ми се иска да му чуя гласа :( искам да се запознаем. няма как да го спра и на някой сфетофар де...офф много съм объркана
междудругото мисля че видях негова снимка в раздел секс, или поне много прилича на него....оле представяте ли си да ми излезе късмета по най неочаквания начин.


и мерси за отговора все пак ти си първата която говори по същество и не се прави на интересна :)

Starless
12-26-2013, 22:35
Как толкова добре му видя очите, че взе и да го сънуваш, при положение, че го виждаш само през стъклото сигурно за някакви секунди?

thenewgirl
12-27-2013, 03:35
ей така, видях ги и са хубави. и той е хубав. не ти искам мнението дали имам адекватни виждания върху него или не друг ми беше въпроса!

3oPuTy
12-27-2013, 07:13
След като си пуснала тема се предполага, че си била наясно, че тук ще се разисква ВСИЧКО!
Щом не ти харесва - или кажи на модераторите да я заключат, или не следи мненията и готово :?
И да, странно е, че минавайки покрай теб си успяла да му видиш очите, а не си успяла да предприемеш нещо за да се запознаете.

Tsukuda_Hiroshi
12-27-2013, 08:17
thenewgirl - само като прочетох "...колата му е малко грозна и страна но това не ми пречи.", ми стана ясно на къде отиват нещата. Мога да ти кажа - махни му да спре, запознайте се - явно нямаш проблем с курвенското, щом изобщо обръщаш внимание на колата.
Дори мога да ти кажа какво да му кажеш като вземе че спре.

baby_baby
12-27-2013, 14:14
Остави му бележка на колата с номера ти или разпитай хората за него

ROFLWTF
12-27-2013, 14:26
:D И на мен ми направи впечатление частта с колата, хахаха. Смешно е.
Няма да коментирам по темата, ноо диалекта, правописа и пунктуацията ти.... /оправи си ги./ :)

AliceSw
12-27-2013, 16:43
напиши номера на колата...все някой от форума ще го познава и ще ти съдейства :D

HollyGolightly
12-27-2013, 18:43
напиши номера на колата...все някой от форума ще го познава и ще ти съдейства :D
така като и чета другата тема май го намери баш във форума 8-)

thenewgirl
12-27-2013, 19:02
thenewgirl - само като прочето "...колата му е малко грозна и страна но това не ми пречи.", ми стана ясно на къде отиват нещата. Мога да ти кажа - махни му да спре, запознайте се - явно нямаш проблем с курвенското, щом изобщо обръщаш внимание на колата.
Дори мога да ти кажа какво да му кажеш като вземе че спре.

курва ша викаш на някоя от твоите познати аз не съм такава. и не съм лека и лесна що да не обръщам внимание на колата нали той за това я кара за да я гледат мацките като ме.

останалите може само да завиждате щото darknesswillfall е супер як пич и на вас внимание никога няма да ви обърне. всички тука дето ми викат да се хвърля под гумите му като сте толкоз умни вие го направете!!!!!!!

darknesswillfall
12-27-2013, 19:18
напиши номера на колата...все някой от форума ще го познава и ще ти съдейства :D

става дума за мен и джипката ми ако не сте разбрали още :smt023

не мога само едно да разбера , що се вързвате на фейк :?: на въпросната потребителка и казах 5 пъти да си пусне снимка и да си напише името на лист хартия и не получих нищо , което доказва всичко :smt023 не си губете времето да отговаряте :smt023

Tsukuda_Hiroshi
12-27-2013, 19:58
курва ша викаш на някоя от твоите познати аз не съм такава. и не съм лека и лесна що да не обръщам внимание на колата нали той за това я кара за да я гледат мацките като мен.

останалите може само да завиждате щото darknesswillfall е супер як пич и на вас внимание никога няма да ви обърне. всички тука дето ми викат да се хвърля под гумите му като сте толкоз умни вие го направете!!!!!!!

Е точно де - той точно за такива като теб я кара. И аз това казах ;)
Не казвам, че си точно курва, ама ако всичките дето са те чукали се хванат на 1 хоро, последният няма да чува музиката най-вероятно...

thenewgirl
12-30-2013, 05:00
селянин така не са говори на дама

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 06:05
Да, разбира се! Аз на дамите не им говоря така ;)

pixi33
12-30-2013, 06:32
Остави му бележка на колата с номера ти или разпитай хората за него


Съгласна. Но може би първо трябва да разпиташ за него и после да оставяш бележки.