PDA

View Full Version : darknesswillfall



thenewgirl
12-26-2013, 22:29
влюбена съм в този потребител а той не ми обръща внимание. тоест не вниманието което искам :( аз му се обеснявам в любов и му казвам колко много го харесвам има невероятни кафеви очи а той с пренебрежение ме нарича с някакви животински имена. сега дори залага на това коя съм...боли ме сърцето понеже е разбито от това лошо отношение
какво да правя?

SonataArctica
12-26-2013, 22:34
Прати му гола снимка :(

trabi_bs
12-26-2013, 22:52
купи му халогени за колата

darknesswillfall
12-26-2013, 23:11
купи му халогени за колата

мухахаха момичето може да няма пари :smt023 Иначе е добра идеята :smt023

може да мине само с един о-ринг оня дето изгубих оня ден :smt023

Tsukuda_Hiroshi
12-27-2013, 08:23
помахай му тука във форума да ти спре онлайн...

HollyGolightly
12-27-2013, 08:56
После защо не съм гледала сапунени сериали, ми то от форума по-сапунено накъде? 8-)

baby_baby
12-27-2013, 14:12
Авторке приличаш ми на един друг потребител :D

По темата : Как така си влюбена в него като сиг дори не сте се виждали

Wednesday666
12-27-2013, 14:54
Фейл просто. К'во да кажа друго.

mayaaa
12-27-2013, 15:05
Авторке приличаш ми на един друг потребител :D
Нали?! Нещо много се навъдиха. :lol:

darknesswillfall
12-27-2013, 15:07
тва е фейка на пантерата не разбрахте ли , тя не е влизала няколко дена и пише скришом от тоя никнейм :smt023

thenewgirl
12-27-2013, 15:29
не съм нито пантера, нито митко и харабия много ма кефиш :-)

darknesswillfall
12-27-2013, 15:34
и ти ме кефиш , как си момче отсреща и си мислиш че ше излъжеш някой :smt023

къде е снимката ти :?:

Fisherman
12-27-2013, 15:36
хаха кво ти казах нещастник,само за тебе някой ше направи фейк да те ебава,осъзнаваш ли колко ниско си паднал

Violenza
12-27-2013, 15:36
На истинска алфа като него женски от цял свят му точат лиги, я марш на опашката!

Fisherman
12-27-2013, 15:37
единственото нещо,което е алфа е акнето му

darknesswillfall
12-27-2013, 15:39
хаха кво ти казах нещастник,само за тебе някой ше направи фейк да те ебава,осъзнаваш ли колко ниско си паднал

за теб пък говори целия форум , дори на живо , смятаи колко си изгърбен ти :smt023 и колко си насран анонимен кашкавал :smt077

излизам ти говори колко ми е алфа акнето , форумен гном :smt077

Fisherman
12-27-2013, 15:41
излезни и слезни до аптеката за кремче,или там където живееш дори нямате топла вода?Мно ясно че ще говорат за мене,като съм им бръкнал в здравето,както и на тебе

darknesswillfall
12-27-2013, 15:43
не си бръкнал никъде ухатко

иначе защо има фейк който се опитва да ме ебава :?: защото съм непреклоним и не се насирам за разлика от теб , мога да поема всякакви атаки и да не падна духом , а ти си толкова ухапан че по цял ден си депресиран след като се върнеш от лекция , напиваш се сам вкъщи с водка опа баце леко така ли беше 8-) и пишеш във форума да си запълниш времето :smt023 и я кажи ве клек , с тия химични формули тия простотии за кво ще ти помогнат :?: аптекарка ли ще ставаш , ще продаваш медикаменти и кондоми на такива като мен които са мноо активни тцтц ще се депресираш още повече заеби тъпа работа си избрал лихач :smt023

suck a diick :smt077

Fisherman
12-27-2013, 15:46
кво да коментирам оставят те да получаваш внимание от фейка,щото тва ше е единственото внимание от женски индивид тука

thenewgirl
12-27-2013, 18:58
вижте кви сте тъпи бе и само може да му завиждате щото никога няма да сте като него. той е супер готин и хубав пич и може да има която си поиска а вие ще седите с пръст в уста отстрани и тайно ще му завиждате.

darknesswillfall
12-27-2013, 19:06
кво да коментирам оставят те да получаваш внимание от фейка,щото тва ше е единственото внимание от женски индивид тука

така е да , аз нямам внимание от момичета :smt023

голям съм лузар пък ти не си , ти си огромен :smt023

Огромен си например защото в продължение на 2години лижеш виртуално котето на мери джейн и тя само ти се подиграва колко си изпаднал и загорял , момичето си играйка с теб а ти и се вързваш 8-) много си тъп , как може да имаш очаквания изобщо бахти дебила :smt023

нямаш никакъв шанс с подхода ти тип лизач женка :smt023 смени тактиката , Изкривен спрокет :smt023

Tsukuda_Hiroshi
12-27-2013, 20:07
Абе к'ва е тая реклама на AXE бе? :lol: Само си представям darknesswillfall се пръска с АХЕ в колата и към него търчат... е хубаво де, търчи само thenewgirl! :lol: Спъва се, пада... ама търчи след колата такава, пада, става...
ААААА! Не мога!!! :lol: :lol: :lol:

darknesswillfall
12-27-2013, 20:24
Ползвам адидас дезодорант , няма да се излагаме ся все пак бургас тва онова :smt023

Fisherman
12-27-2013, 22:19
така е да , аз нямам внимание от момичета :smt023

хахахахаа нигаа яко омега пост

darknesswillfall
12-27-2013, 22:29
е нали си докторант много умен със 100 жени интелектуално извисен пък не знаеш кво е ирония муаааааааааа бахти излющената шпилка дето си :smt023

SoInsane
12-27-2013, 22:30
Ползвам адидас дезодорант , няма да се излагаме ся все пак бургас тва онова :smt023

ХАХАХАХАХАХАХАХА

darknesswillfall
12-27-2013, 22:34
кво се смееш пък ти :?: никога ли не си ползвала :-s

много по яки са от разните там нивея стреит и други помии :smt023

Fisherman
12-27-2013, 22:36
е нали си докторант много умен със 100 жени интелектуално извисен пък не знаеш кво е ирония муаааааааааа бахти излющената шпилка дето си :smt023

няям думи то бива да си прост ама ти надминаваш иви митковци рагиоли по тъп си от на дедо ти просмуканите с пикня вълнени чорапи

SoInsane
12-27-2013, 22:38
кво се смееш пък ти :?: никога ли не си ползвала :-s

много по яки са от разните там нивея стреит и други помии :smt023

за теб само нивеа и адидас ли съществуват, бургаска батка?

darknesswillfall
12-27-2013, 22:41
добре как си го обясняваш тва тогава , тъп съм ама всички ми се вързват на мене най мноо , демек най много ми се обясняват , на тебе никой не ти се обяснява , при тебе разговорите приключват кратко :smt023

тука са усра , муки :smt023

глей ся , аз ти предлагам следното :smt023 имаш прахосмукачка в евтината ти квартира нали тъй :?: вземи я , заври си я отзад и си засмучи лаината щото засмърдява всеки път като почнеш да пишеш :smt023

ти ходи на лекции да смучеш куровете на професорите с надеждата да ти пишат четворка , а аз ще ръководя собствената си фирма и ще си държа краката скръстени :smt023 ся лягай си имаш изпит в понеделник и лекции , башибозук :smt023

darknesswillfall
12-27-2013, 22:43
за теб само нивеа и адидас ли съществуват, бургаска батка?

солнсане , дъще глей ся :smt023

сподели ми тайните на мъжката козметика , просветли ме :smt023 ще ти се отблагодаря като те черпя двудневен non attacking pass :smt023 демек няма да те нападна 8-)

SoInsane
12-27-2013, 22:49
Не ми трябва двудневен non attacking pass, пък и досега не си ме нападал
Иначе - Paco Rabanne - One million, Tom Ford, BVLGARI, Hugo Boss

Fisherman
12-27-2013, 22:51
добре как си го обясняваш тва тогава , тъп съм ама всички ми се вързват на мене най мноо , демек най много ми се обясняват , на тебе никой не ти се обяснява , при тебе разговорите приключват кратко :smt023

да и за тва секи път като ме срешнеш пишеш по 2 буквара обяснения,смешен мърльо

darknesswillfall
12-27-2013, 22:55
социален съм и също имам дар слово , а ти си самотен щото си а-социален и второ имаш лайна слово :smt023 демек всеки път като почнеш да пишеш тече ако от под ноктите си 8-) а като почнеш да говориш смарди на смегма понеже отдавна ти свършиха парите и се наложи да заменииш четката за зъби с тоалетната четка с която съквартиранта ти си чисти говната след като сере :smt023

darknesswillfall
12-27-2013, 22:56
Ползвам адидас дезодорант ,


Не ми трябва двудневен non attacking pass, пък и досега не си ме нападал
Иначе - Paco Rabanne - One million, Tom Ford, BVLGARI, Hugo Boss

явно съм много назад , откога има булгари хуго босс и пако рабант дезодоранти :?: те не правеха ли само парфюми :?:

Fisherman
12-27-2013, 22:57
кое наричаш дар слово,да изсипеш 20 реда помия,която и свиня ше подмине?Някви несвързани измислени думи,на които само и се смееш като алтав

darknesswillfall
12-27-2013, 23:05
много хора се смеят , викат че ме обичат че са ми фенки еи такива все работи

навързано и смешно , а твоето е преповтарящо се като пенисът който работи зад теб :smt023

SoInsane
12-27-2013, 23:07
явно съм много назад , откога има булгари хуго босс и пако рабант дезодоранти :?: те не правеха ли само парфюми :?:

http://us.bulgari.com/productDetail.jsp?prod=97565
http://www.boots.com/en/Boss-Bottled-For-Men-Deodorant-Spray-150ml_3396/
http://www.boots.com/en/Paco-Rabanne-1-Million-Deodorant-Spray-150ml_640338/

darknesswillfall
12-27-2013, 23:10
загубих , но това е нормално , слаб съм в козметиката , вие момичетата се интересувате повече на тая тема :smt023

спечели си честно двудневен не-атакуващ пасс :smt023 сега може да ме нареждаш нападаш няма да отвърна :smt023 или ако не го искаш може да го замениш с друг пасс

heartshapedbox
12-27-2013, 23:10
Много е важно кой какъв парфюм ползва, имате моите адмирации. :lol:

SoInsane
12-27-2013, 23:18
Много е важно кой какъв парфюм ползва, имате моите адмирации. :lol:

Има хора, които се интересуват, да.

darknesswillfall не че те разбрах кой знае колко, но добре, не съм в настроение за скандали и без това :(

darknesswillfall
12-27-2013, 23:18
е ти не ползваш ли дезодорант или ти миришат мишките на ръчичките :smt077

trabi_bs
12-27-2013, 23:22
мухахаха момичето може да няма пари :smt023 Иначе е добра идеята :smt023

може да мине само с един о-ринг оня дето изгубих оня ден :smt023

аз сам ти намерил два

darknesswillfall
12-27-2013, 23:23
солнсане аз съм много принципен мъж така че избери си някъв пасс :smt023 наистина не знаех че съществуват такива неща

искаш ли пасс за протекция за 2 дни отново , примерно да нападам враговете ти :?:

darknesswillfall
12-27-2013, 23:24
аз сам ти намерил два

колко санта диаметър са , моя е 10 см диаметар и е 4 мм дебел нещо подобно трябва да е

SoInsane
12-27-2013, 23:24
солнсане аз съм много принципен мъж така че избери си някъв пасс :smt023 наистина не знаех че съществуват такива неща

искаш ли пасс за протекция за 2 дни отново , примерно да нападам враговете ти :?:

нямам врагове, не водя войни в този форум:Д и не си ми задължен по никакъв начин

darknesswillfall
12-27-2013, 23:26
ок тогава , доста си благородна , спасих се , понеже не ме кефи да съм длъжник и се издължавам на момента

ти с мен водеше леко войничка ама сега се правиш на ударена

trabi_bs
12-27-2013, 23:29
колко санта диаметър са , моя е 10 см диаметар и е 4 мм дебел нещо подобно трябва да е

8,5-9 см е

heartshapedbox
12-27-2013, 23:30
Има хора, които се интересуват, да.



Да, но това, което е важно е дал миришеш добре, а не дали си дал един куп пари за булгари примерно.
НЕ ме разбирай погрешно,, аз също обичам хубави парфюми, просто ги използвам за аромат, а не за парадиране.

trabi_bs
12-27-2013, 23:32
парфюмите на адидас миришат мн яко

SoInsane
12-27-2013, 23:33
Да, но това, което е важно е дал миришеш добре, а не дали си дал един куп пари за булгари примерно.
НЕ ме разбирай погрешно,, аз също обичам хубави парфюми, просто ги използвам за аромат, а не за парадиране.

Зависи, не е задължително да дадеш маса пари и да си купиш оригиналния Булгари. Има страшно добри и трайни имитации на много достъпни цени... И аз обичам хубави парфюми, но никога не бих дала такива космически суми, дори и да имам възможността, просто няма смисъл...

darknesswillfall
12-27-2013, 23:57
някой път си струва понеже вътре слагат рядки миризми които ги няма в евтините парфюми и дезодоранти

разни индииски горски аромати подправки все яки раоти :smt023

HollyGolightly
12-28-2013, 03:19
Само някой комплексар ще се напръска с paco rabanne и ще отиде така да тренира или просто ей така да привлича внимание,почти същото е като да се гримирам и да отида да тичам. А дезодоранта е направен за хора, които не могат да си позволят самият парфюм 1 million, но все пак искат да се правят на газари. Не виждам нищо лошо в Adidas Energy например, държи дълго и наистина върши работа.

Violenza
12-28-2013, 07:30
спечели си честно двудневен не-атакуващ пасс :smt023 сега може да ме нареждаш нападаш няма да отвърна :smt023 или ако не го искаш може да го замениш с друг пасс
Големи промоции. Ваучери за отстъпка скоро ще пускаш ли? :cool:


Само някой комплексар ще се напръска с paco rabanne и ще отиде така да тренира или просто ей така да привлича внимание,почти същото е като да се гримирам и да отида да тичам. А дезодоранта е направен за хора, които не могат да си позволят самият парфюм 1 million, но все пак искат да се правят на газари.
Осъзнаваш ли колко глупости написа?

darknesswillfall
12-28-2013, 12:40
ваучери само за този от който науча нещо :smt023 и съм спорил преди тва

аз си признавам грешката не съм ухатка :smt023

trabi_bs
12-28-2013, 13:47
промоции има ли

HollyGolightly
12-28-2013, 13:59
Осъзнаваш ли колко глупости написа?
сега като го чета, да

Tsukuda_Hiroshi
12-28-2013, 14:51
Според мен няма лошо да се пръскаш с дезодорант, ама СЛЕД фитнеса, преди и по време на е голяма простотия...

thenewgirl
12-30-2013, 04:56
насрахти ми темата с ващи глупости. darknesswillfall обичам те :-) получи ли ми снимката :-)

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 06:06
Ако thenewgirl прави секс с darknesswillfall - това мастурбация ли е предвид, че са 1 и същи човек? :lol:

darknesswillfall
12-30-2013, 14:41
кво значи един и същ човек :?: искаш да кажеш че аз съм си направил фейк тъй ли :?: сега излизам за малко като се върна обещавам да ти налея много подобаващо тъй като съм крив в момента :smt023 Ще си го получиш азиатско гнидо :smt023

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 14:53
^ :lol: :lol: :lol: Ако искаш, зАбери Takakki_Tono и broken_hearted да ми пръснете ГЗ от бой ;) :lol: :lol: :lol:

darknesswillfall
12-30-2013, 14:58
Ако thenewgirl прави секс с darknesswillfall - това мастурбация ли е предвид, че са 1 и същи човек? :lol:

Не издържах и ще ти налея в последния момент :smt023

значи глеи са тсукура куроши :smt023

ти за чии в момента отново се намесваш в моите отношения с другите :?: ти ли искаш да си поредния форумен герои :?: ти не разбра ли че няма такъв , няма някой който да ме е победил затапил и т.н :?: не разбра ли че съм прекалено готин за някои и прекалено страшен за други :?: :smt023 аз винаги съм упоменавал акаунтите ми и никога не съм се крил като мишка , точно това което ти правиш , насрана китаиска пръчко за суши :smt077 не виждаш ли че стила ми на писане е винаги един и същ и не се различава , или си малумен и тва не виждаш :?: очила искаш ли , изакан гербер :?:

не ми се налага да мастурбирам много често тъй като има кои да ме свършва , ти не се безпокои :smt023 не е хубаво тъи да говориш за себе си иначе , тебе те свършва единствено твоята ръка :smt023 с която после ядеш и си бъркаш в дупката на гъза понеже си голям хомосексуалист и оттук никой не ти се кефи , аз преди време те мислех за нормален и даже ти пратих един ЛС но си връщам всяка дума назад понеже си мръсна долна утаика чакаща само удобния момент да нападне :smt023 преди се съгласяваш с мен , коткаш се , сега се праиш на отворен , тъй лииииииииииии тъпа бърчино :smt077 отсега нататък ще получиш невероятната ми подкрепа в пълна доза , чу ли ме , бременна коза с косми по цицките капеща мляко и капеща лаина от диария :smt077 между другото дойде ми една идея :smt023 Може да пробаш да комбинираш да смесиш лайната с млякото и да го пиеш , ще стане с цвят на мляко с шоколад , вкус не толкова ама ти си по извратен , понеже си шибан еижан и ще се изкефиш на всякакви такива гадории :smt023 духач умри :smt077

anonymous708973
12-30-2013, 16:47
Прекалено готин или прекалено страшен? С ТОЗИ начин на писане?
Само можеш да мечтаеш.

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 17:57
Не издържах и ще ти налея в последния момент :smt023

значи глеи са тсукура куроши :smt023

ти за чии в момента отново се намесваш в моите отношения с другите :?: ти ли искаш да си поредния форумен герои :?: ти не разбра ли че няма такъв , няма някой който да ме е победил затапил и т.н :?: не разбра ли че съм прекалено готин за някои и прекалено страшен за други :?: :smt023 аз винаги съм упоменавал акаунтите ми и никога не съм се крил като мишка , точно това което ти правиш , насрана китаиска пръчко за суши :smt077 не виждаш ли че стила ми на писане е винаги един и същ и не се различава , или си малумен и тва не виждаш :?: очила искаш ли , изакан гербер :?:

не ми се налага да мастурбирам много често тъй като има кои да ме свършва , ти не се безпокои :smt023 не е хубаво тъи да говориш за себе си иначе , тебе те свършва единствено твоята ръка :smt023 с която после ядеш и си бъркаш в дупката на гъза понеже си голям хомосексуалист и оттук никой не ти се кефи , аз преди време те мислех за нормален и даже ти пратих един ЛС но си връщам всяка дума назад понеже си мръсна долна утаика чакаща само удобния момент да нападне :smt023 преди се съгласяваш с мен , коткаш се , сега се праиш на отворен , тъй лииииииииииии тъпа бърчино :smt077 отсега нататък ще получиш невероятната ми подкрепа в пълна доза , чу ли ме , бременна коза с косми по цицките капеща мляко и капеща лаина от диария :smt077 между другото дойде ми една идея :smt023 Може да пробаш да комбинираш да смесиш лайната с млякото и да го пиеш , ще стане с цвят на мляко с шоколад , вкус не толкова ама ти си по извратен , понеже си шибан еижан и ще се изкефиш на всякакви такива гадории :smt023 духач умри :smt077

:lol: Моля те, darknesswillfall, наливай ме пак! Моля ти се!!! Даже ако може всеки ден драскай нещо такова, че да ми оправиш деня!! :lol:
Обещавам да се правя, че съм затапен пред хората тука, само не спирай да ме обиждаш!! Spank me, big boy! Do it one more time, please!

102
12-30-2013, 17:58
абе тоя оня ли е :Д

darknesswillfall
12-30-2013, 19:08
:lol: Моля те, darknesswillfall, наливай ме пак! Моля ти се!!! Даже ако може всеки ден драскай нещо такова, че да ми оправиш деня!! :lol:
Обещавам да се правя, че съм затапен пред хората тука, само не спирай да ме обиждаш!! Spank me, big boy! Do it one more time, please!

може да си говориш до утре колко не си обиден и колко се кефиш да те нареждат :smt023 има три типа хора които се кефят да ги нареждат , знаеш ли кои са те :?: 1-педалите , те се възбуждат като ги обиждаш и биеш :smt023 2-мазохистите , подобно на педалите те обичат да изпитват физическа и душевна болка и 3-затапените , които за да не изглеждат супер смешно пред приятелите си извъртат ситуацията по тоя начин все едно имат контрол и са над нещата :smt023 Избери някой от трите , ти се криеш някъде там , скрит педал , мазен мазохист или затапена коркова тапа престояла в кенеф :smt023 Склонен съм да предположа че най голям е шанса да си педал тъй като си поиска да те спанкна , тва говори достатъчно :smt023 мъже не спанквам , само момичета :smt023 ходи лижи кур , лизгур :smt077

tori
12-30-2013, 19:11
Шейдсо, кво стана, взехте ли се с мацоранката?

Fisherman
12-30-2013, 19:13
зеха се да,в момента му прай тръби,блазе ти брат

Fisherman
12-30-2013, 19:16
такъв популярен алфа не е имало в тоя форум

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 19:21
може да си говориш до утре колко не си обиден и колко се кефиш да те нареждат :smt023 има три типа хора които се кефят да ги нареждат , знаеш ли кои са те :?: 1-педалите , те се възбуждат като ги обиждаш и биеш :smt023 2-мазохистите , подобно на педалите те обичат да изпитват физическа и душевна болка и 3-затапените , които за да не изглеждат супер смешно пред приятелите си извъртат ситуацията по тоя начин все едно имат контрол и са над нещата :smt023 Избери някой от трите , ти се криеш някъде там , скрит педал , мазен мазохист или затапена коркова тапа престояла в кенеф :smt023 Склонен съм да предположа че най голям е шанса да си педал тъй като си поиска да те спанкна , тва говори достатъчно :smt023 мъже не спанквам , само момичета :smt023 ходи лижи кур , лизгур :smt077

Ти защо реши, че имам приятели тука? :lol: Пиян ли си? Никой тука не го ебе за никой друг от тоя форум! Даже фейк-профила ти thenewgirl скоро ще скъса с тебе... Така де - ти ще скъсаш със себе си... ;)

Хайде затапвай ме де, защо спря? Отдава ти се повече, отколкото психоанализа. Честно! Хайде пиши пак за тъпата бърчина и китайската клечка за суши!! Наричай ме бременна коза! :lol: Искам да съм ТВОЯТА бременна коза и да ти раждам агънца-багинца!!!!

darknesswillfall
12-30-2013, 19:34
Ти защо реши, че имам приятели тука? :lol: Пиян ли си? Никой тука не го ебе за никой друг от тоя форум! Даже фейк-профила ти thenewgirl скоро ще скъса с тебе... Така де - ти ще скъсаш със себе си... ;)

Хайде затапвай ме де, защо спря? Отдава ти се повече, отколкото психоанализа. Честно! Хайде пиши пак за тъпата бърчина и китайската клечка за суши!! Наричай ме бременна коза! :lol: Искам да съм ТВОЯТА бременна коза и да ти раждам агънца-багинца!!!!



Сега ще ти докажа пред всички да видиш колко си глупав само :smt023

Първо това че ти нямаш приятели оттук и отношение с никого говори само колко нещастен и асоциален тип си :smt023 аз уважавам хора оттук които са показали същото отношение към мен , и има реални хора , тва че ти не си срещнал говори каква тъпа мазна спагета си , ти си дълга слузеста спагета :smt077 която се свлича единствено по надолнището и върви право на долу , в моя хранопровод и после излизаш през гъза ми :smt077

прочети това внимателно тъп качамарник такъв :smt077 за да можеш да схванеш , прочети веднъж дваж три да схванеш по добре :smt023

Както аз съм известен , че говоря с ФАКТИ и затапвам всеки от враговете си до такава степен че се депресират и са склонни да прибегнат до самоубийство :smt023 ще ти го обясня просто като за орафник като теб :smt077

да приемем че наистина аз съм НЮ ГАРЛ , и си пиша сам :smt023 за да искам да изглежда все едно че ме свалят и съм невероятен и се кефят на невероятната ми кола , което е така между другото и без да ми го казват :smt023 защо не качих снимка от профила ню гарл на някоя путка за да изглежда достоверно :?: така не изглежда достоверно :smt023 другото нещо е защо я отрязвам и не и пиша , нали ако искам да се докажа пред форума ще и отвръщам и т.н. и тя ще ме сваля директно , що ли така няма коментар между двама ни :?: стила за писане го описах че е прекалено различен , ти си кьорав и не си видял няя проблем :smt023

следващ въпрос , защо не съм го направил преди , защо СЕГА ?????? преди бях нападан отново , много повече ме нападаха преди в интерес на истината понеже не ме знаеха къв съм точно , сега горе долу наклоних везните :smt023 и атаките рязко намаляха :smt023 то си личи из темите как е по спокоино и почти не пиша , и ти ще спреш да ми отговаряш много скоро след като разбереш че мозъчния ти капацитет е с големия на барабонка ако на кокошка :smt07 туй мисля че е достатъчно и за наи малумния да схване :smt023

fire_magic
12-30-2013, 19:45
tozi kreten pak li se pravi na velik online, sreshtnal se s 1-2ma ot teenproblem i ve4e imal priqteli :D
govori za nqkvi napadeniq online kolko bil strashen elelele shte umra ot smqh 4estno, aide hvana me strah i mislq da ne pisha poveche :D

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 19:48
Сега ще ти докажа пред всички да видиш колко си глупав само :smt023

Първо това че ти нямаш приятели оттук и отношение с никого говори само колко нещастен и асоциален тип си :smt023 аз уважавам хора оттук които са показали същото отношение към мен , и има реални хора , тва че ти не си срещнал говори каква тъпа мазна спагета си , ти си дълга слузеста спагета :smt077 която се свлича единствено по надолнището и върви право на долу , в моя хранопровод и после излизаш през гъза ми :smt077

прочети това внимателно тъп качамарник такъв :smt077 за да можеш да схванеш , прочети веднъж дваж три да схванеш по добре :smt023

Както аз съм известен , че говоря с ФАКТИ и затапвам всеки от враговете си до такава степен че се депресират и са склонни да прибегнат до самоубийство :smt023 ще ти го обясня просто като за орафник като теб :smt077

да приемем че наистина аз съм НЮ ГАРЛ , и си пиша сам :smt023 за да искам да изглежда все едно че ме свалят и съм невероятен и се кефят на невероятната ми кола , което е така между другото и без да ми го казват :smt023 защо не качих снимка от профила ню гарл на някоя путка за да изглежда достоверно :?: така не изглежда достоверно :smt023 другото нещо е защо я отрязвам и не и пиша , нали ако искам да се докажа пред форума ще и отвръщам и т.н. и тя ще ме сваля директно , що ли така няма коментар между двама ни :?: стила за писане го описах че е прекалено различен , ти си кьорав и не си видял няя проблем :smt023

следващ въпрос , защо не съм го направил преди , защо СЕГА ?????? преди бях нападан отново , много повече ме нападаха преди в интерес на истината понеже не ме знаеха къв съм точно , сега горе долу наклоних везните :smt023 и атаките рязко намаляха :smt023 то си личи из темите как е по спокоино и почти не пиша , и ти ще спреш да ми отговаряш много скоро след като разбереш че мозъчния ти капацитет е с големия на барабонка ако на кокошка :smt07 туй мисля че е достатъчно и за наи малумния да схване :smt023

Ае стига бе, не бъди толкоЗ лош - пиши малко за козата! Какво стана с агънцата??? Искам дете от теб! Аз съм thenewgirl и само те пробвах да видя дали ще се вържеш. Ти се доказа и за това искам навеки да свържа живота си с тебе!!!

"затапвам всеки от враговете си до такава степен че се депресират и са склонни да прибегнат до самоубийство " ---> ОМГ! Този се мисли за истински! :lol:

darknesswillfall
12-30-2013, 19:49
не съм се срещал с никои така че знам за кво говориш :smt023 после за нападенията виж се ти как умекна напоследък , преди малко каза че си ми фен :smt023 От враг ти станах фен , виж колко си насран :smt023 дори не искам да те нареждам не си интересен вече , ходи си вкарай някоя отвертка в гъза и върти здраво :smt023 да си обработиш анала , да го уголемиш и да набъбне , чака те цветущ сексуален живот :smt023

Fisherman
12-30-2013, 19:51
врагове онлайн

leadyflame
12-30-2013, 19:51
Голям е филм в главата ти май, а!?

fire_magic
12-30-2013, 19:52
oolelele kolko e bolen toq ne e istina :D
da az samo s teenproblem i s legendata nosferatu shte se zanimavam pokrai praznicite :D :D

darknesswillfall
12-30-2013, 19:52
Ае стига бе, не бъди толкоЗ лош - пиши малко за козата! Какво стана с агънцата??? Искам дете от теб! Аз съм thenewgirl и само те пробвах да видя дали ще се вържеш. Ти се доказа и за това искам навеки да свържа живота си с тебе!!!

"затапвам всеки от враговете си до такава степен че се депресират и са склонни да прибегнат до самоубийство " ---> ОМГ! Този се мисли за истински! :lol:

мухахахахаха бахти мноо си прост ве , ей знаех си че си скрит педал , написах трите варианта и познах че си педал 8-) 8-) 8-) после не съм бил познавач муаа тва повече не искам да го чувам :smt023 усещам ви вас гей накадките :smt023

глей са шибана педерюго , сподели дали се вързах 8-) постни мненията ми към теб и единственото лично съобщение към теб , та да видят останалите колко съм бил зле 8-)

поредния сломен , това си ти :smt023 моментът в който написа това че ти си пробвал и не си успял , това е моментът в който загуби :smt023

Fisherman
12-30-2013, 19:53
носферату го пробват само мъже

SonataArctica
12-30-2013, 19:54
И той пробва само мъже.

fire_magic
12-30-2013, 19:54
не съм се срещал с никои така че знам за кво говориш :smt023 после за нападенията виж се ти как умекна напоследък , преди малко каза че си ми фен :smt023 От враг ти станах фен , виж колко си насран :smt023 дори не искам да те нареждам не си интересен вече , ходи си вкарай някоя отвертка в гъза и върти здраво :smt023 да си обработиш анала , да го уголемиш и да набъбне , чака те цветущ сексуален живот :smt023

ebi si maikata, gorel smeshen :D maika ti sno6ti i scepih gaza i i se isto4ih v ustata, mn dobar deepthroat pravi

Fisherman
12-30-2013, 19:55
http://www.newsfordays.com/wp-content/uploads/2013/08/Miley-Joining-The-Twerk-Team.jpg

Fisherman
12-30-2013, 19:57
И той пробва само мъже.

ужас

fire_magic
12-30-2013, 20:02
И той пробва само мъже.
отвратително

darknesswillfall
12-30-2013, 20:02
И той пробва само мъже.

спри да говориш за себе си във второ лице :smt023 и между другото , да , всички знаем че повечето от музикантите са с излъскана задна резба , и особено ти обичаш да поемаш плътни заложби от сперма в гъза си :smt023 от фишерман и от тлъстата свиня -тип мезоморфен хермафродит фаяр меджик :smt077

darknesswillfall
12-30-2013, 20:03
всъщност имах предвид трето лице , тва е защото обичаш три лица (трима мъже) да ти се празнят , педеругин :smt077

fire_magic
12-30-2013, 20:05
спри да говориш за себе си във второ лице :smt023 и между другото , да , всички знаем че повечето от музикантите са с излъскана задна резба , и особено ти обичаш да поемаш плътни заложби от сперма в гъза си :smt023 от фишерман и от тлъстата свиня -тип мезоморфен хермафродит фаяр меджик :smt077
жалко, че майка ти не мисли така, докато и се точа в устата :Р

fire_magic
12-30-2013, 20:06
татуиран жмел, скоро ще фане рака и ще умреш

leadyflame
12-30-2013, 20:08
Модераторите в почивка ли са, че са оставили такава свободия да се шири!?

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 20:09
не съм се срещал с никои така че знам за кво говориш :smt023 после за нападенията виж се ти как умекна напоследък , преди малко каза че си ми фен :smt023 От враг ти станах фен , виж колко си насран :smt023 дори не искам да те нареждам не си интересен вече , ходи си вкарай някоя отвертка в гъза и върти здраво :smt023 да си обработиш анала , да го уголемиш и да набъбне , чака те цветущ сексуален живот :smt023

умекна... Ела да поУмекнем заедно ;)

Абе, darknesswillfall - ся пратих линк от темата на 1 приятелка да се посмее малко! Каза, че е впечатлена от теб и иска да се ожените, че да ти пръсне девствената ципа! Ся се скарахме, щото й казах, че аз искам да съм твоята коза и не те давам! :lol:

darknesswillfall
12-30-2013, 20:09
мухаха толкос безпомощен ли се почувства че почна и да кълнеш ве , дърта циганко , врачка , вуду мърша :smt077 лееш ли куршум :?: аз лея куршум , мога да ти излея един куршум (холлоу поинт ) в тиквата :smt077 мозъка ти ще фърчи кат диня , тва щото в главата ти има лой сланина и повърня :smt077 бахти тъпото лице си честно 8-)

fire_magic
12-30-2013, 20:11
мухаха толкос безпомощен ли се почувства че почна и да кълнеш ве , дърта циганко , врачка , вуду мърша :smt077 лееш ли куршум :?: аз лея куршум , мога да ти излея един куршум (холлоу поинт ) в тиквата :smt077 мозъка ти ще фърчи кат диня , тва щото в главата ти има лой сланина и повърня :smt077 бахти тъпото лице си честно 8-)

тука за мен ли ставаше въпрос гнидо, щото аз не те кълна, а ти казвам какво ще стане, ще те фане рак на кожата, не се бъзикам, бях съвсем сериозен

darknesswillfall
12-30-2013, 20:11
умекна... Ела да поУмекнем заедно ;)

Абе, darknesswillfall - ся пратих линк от темата на 1 приятелка да се посмее малко! Каза, че е впечатлена от теб и иска да се ожените, че да ти пръсне девствената ципа! Ся се скарахме, щото й казах, че аз искам да съм твоята коза и не те давам! :lol:


Кажи на приятелката ти че може да се срещнем :smt023 Опс ама чакай , по добре не :smt023 твоите приятелки и обкръжението ти включително ти се оказвате момичета от мъжки пол 8-)

иди умеквай при кура на баща ти , гащник 8-)

anonymous708973
12-30-2013, 20:12
Модераторите в почивка ли са, че са оставили такава свободия да се шири!?

Ти мани това, ама... не мога да разбера как човек, който се държи така, претендира да е голямата работа.

Fisherman
12-30-2013, 20:13
с кво може да претендира тоя,освен с клозетно джудо

SonataArctica
12-30-2013, 20:13
спри да говориш за себе си във второ лице :smt023 и между другото , да , всички знаем че повечето от музикантите са с излъскана задна резба , и особено ти обичаш да поемаш плътни заложби от сперма в гъза си :smt023 от фишерман и от тлъстата свиня -тип мезоморфен хермафродит фаяр меджик :smt077
Ех, че си жалък :/

leadyflame
12-30-2013, 20:14
Човека е във филма си, освен съчувствие друго не може да получи.

darknesswillfall
12-30-2013, 20:14
от татуси ако се фащаше рак то досега света да я измрял , доста си тъп :smt023 тъп и дебел , то дебелите хора са тъпи :smt023 ко ли се учудвам , свиньо изритана в калта 8-)

а ти знаеш ли кво ше фанеш :?: рак на дебелото черво щото по цял ден седиш у вас на компа и имаш хемороиди анални фисури анални накатки всичко що е анаааааааално го имаш даже и кур имаш 8-) който е положен и доложен м/у бузите на гъза ти 8-) и от мноо запек ше фанеш рак , така че ти му мисли :smt023

fire_magic
12-30-2013, 20:15
Ех, че си жалък :/
според теб има ли по-жалък във форума?

Fisherman
12-30-2013, 20:15
самочуствието на тоя му е в петите

fire_magic
12-30-2013, 20:16
целия форум ти обяснява колко си тъп, ти нз как тъй си се взел за важен?

darknesswillfall
12-30-2013, 20:16
Ти мани това, ама... не мога да разбера как човек, който се държи така, претендира да е голямата работа.

брех тц тц тц :smt023 и аз това се чудя толкова време и нямам отговор на въпроса си

може би човек които е толкова напреднал че може да играе много образи и да заблуждава хората :smt023 тва е само може би :smt023 сигурно няма и да разбереш де

darknesswillfall
12-30-2013, 20:18
целия форум ти обяснява колко си тъп, ти нз как тъй си се взел за важен?

ти ако се водиш по гласа на мнозинството аз се водя по други критерии , не ми се обяснява на опопен кавал като теб няма да разбереш :smt023


самочуствието на тоя му е в петите

нормално да е в петите , имам здрави глезени и ходила тва от много ритане на боксовите чували , с един ритник ще ти извия мутрата по такъв начин че ше стане по крива и от моита :smt077

fire_magic
12-30-2013, 20:19
брех тц тц тц :smt023 и аз това се чудя толкова време и нямам отговор на въпроса си

може би човек които е толкова напреднал че може да играе много образи и да заблуждава хората :smt023 тва е само може би :smt023 сигурно няма и да разбереш де

бахти малоумния шизофреник дето си, кой го боли кура за тебе и за това какво ще напишеш и в какъв образ ще се опитваш да влизаш? 8-)

Deumoss
12-30-2013, 20:20
Аз съм "приятелката"(момичето от мъжки пол) и идвам в този форум с мисията да спечеля любовта на darknesswillfall!!! И не ме е срам да го призная!!! :D

fire_magic
12-30-2013, 20:21
Аз съм "приятелката"(момичето от мъжки пол) и идвам в този форум с мисията да спечеля любовта на darknesswillfall!!! И не ме е срам да го призная!!! :D

uspeh

anonymous708973
12-30-2013, 20:21
брех тц тц тц :smt023 и аз това се чудя толкова време и нямам отговор на въпроса си

може би човек които е толкова напреднал че може да играе много образи и да заблуждава хората :smt023 тва е само може би :smt023 сигурно няма и да разбереш де

Защо си мислиш, че като отсрещният човек се отърси от заблудата и види, че не си пълният малоумник, за когото се представяш, ще е възхитен?

Ivaaaaa
12-30-2013, 20:23
Защо си мислиш, че като отсрещният човек се отърси от заблудата и види, че не си пълният малоумник, за когото се представяш, ще е възхитен?

от известно време ти се чудя с какъв акъл се занимаваш и му обръщаш внимание.. :D

SonataArctica
12-30-2013, 20:24
Пантерке, то няма от какво да се отърси. Всеки негов пост лъха на пълна деградация.

fire_magic
12-30-2013, 20:25
8-) be real bydi sebe si, nali takiva gi razpravqshe, a sega na kakav se pravish, kreten, bezsmisleno e 4ovek da ti obryshta vnimanie a ti posle shte kajesh 4e si go mn naranil edva li ne (v online forumna drama) 8-) kolko si jalyk 8-)

darknesswillfall
12-30-2013, 20:25
ако трябва да съм честен не мисля за това понеже не ме интересува , аз не губя нищо , тъй като се абстрахирам от много неща в миналото и мисля трезво и мисля в бъдещето , винаги гледам напред , аз назад не се обръщам , надолу не поглеждам :smt023 ти явно обичаш да гледаш назад да се обръщаш покрай раменцето :smt023 точно като уплашенка :smt023

darknesswillfall
12-30-2013, 20:26
от известно време ти се чудя с какъв акъл се занимаваш и му обръщаш внимание.. :D

ива аз ти се чудя на тебе , що пък ти се месиш в чуждите разговори :smt023 нямаш ли си личен живот , нямаш ли си приятел който да ти го слага :?: опс май не :smt023 сори ,засегнах болна тема 8-)

fire_magic
12-30-2013, 20:28
ако трябва да съм честен не мисля за това понеже не ме интересува , аз не губя нищо , тъй като се абстрахирам от много неща в миналото и мисля трезво и мисля в бъдещето , винаги гледам напред , аз назад не се обръщам , надолу не поглеждам :smt023 ти явно обичаш да гледаш назад да се обръщаш покрай раменцето :smt023 точно като уплашенка :smt023
kakvo ti prechi da se dyrjish normalno? smqtash 4e taka stavash po-izvesten i interesen li? dori na malkite ne si interesen, osven vseki da ti kaje kolko si typ kakvo drugo ochakvash?

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 20:28
Аз съм "приятелката"(момичето от мъжки пол) и идвам в този форум с мисията да спечеля любовта на darknesswillfall!!! И не ме е срам да го призная!!! :D

darknesswillfall - няма да й се връзваш! Ти си мой! Искам козлета и агънца от теб! Също така кравички, кончета и сЕкъв добитък!!!

Fisherman
12-30-2013, 20:30
хахахахаха лол да ся не бях виждал целия форум да прай на прах някой нещастник

Ivaaaaa
12-30-2013, 20:31
ива аз ти се чудя на тебе , що пък ти се месиш в чуждите разговори :smt023 нямаш ли си личен живот , нямаш ли си приятел който да ти го слага :?: опс май не :smt023 сори ,засегнах болна тема 8-)

логиката ти цепи мрака..с фенерче 8-)

друго ми пишеше на лично

darknesswillfall
12-30-2013, 20:33
Защо си мислиш, че като отсрещният човек се отърси от заблудата и види, че не си пълният малоумник, за когото се представяш, ще е възхитен?

само не знам защо тия неща ги разискваме по форума , като приключихме по рано и после видях кво си написала , казваи ги тия неща не във форума :smt023 ако си чак толкова срамежливка , не хапя между другото :smt023 не съм изтърван звяр :smt023 знам че имам животинско ама имам и човешки черти 8-) абе нещо като варкулак , на пълнолуние и по тъмни доби съм един през другото друг :smt023

Fisherman
12-30-2013, 20:33
ohooooooooooo plot twist

Fisherman
12-30-2013, 20:35
само не знам защо тия неща ги разискваме по форума , като приключихме по рано и после видях кво си написала , казваи ги тия неща не във форума :smt023 ако си чак толкова срамежливка , не хапя между другото :smt023 не съм изтърван звяр :smt023 знам че имам животинско ама имам и човешки черти 8-) абе нещо като варкулак , на пълнолуние и по тъмни доби съм един през другото друг :smt023

по-скоро по пълнолуние се превръщаш в плужек

darknesswillfall
12-30-2013, 20:35
логиката ти цепи мрака..с фенерче 8-)

друго ми пишеше на лично

аз мога да си пиша всичко ти не ми виждаш лицето не знаеш кво реално мисля :smt023

Иве пожелавам ти весели празници и приятно изкарване на новата година и да си намериш приятел който да ти възбужда интереса та да спреш да ме заливаш във форума със нескопосани свалки , тия неща не стават по форума правят се на живо :smt023 Като толкова искаш де

102
12-30-2013, 20:35
по-скоро по пълнолуние се превръщаш в плужек

а перма е утайка

Deumoss
12-30-2013, 20:39
darknesswillfall.. искаш да кажеш,че не само си супер готин и страшен а се превръщаш и във върколак... Мисля,че открих моя Jacob...

fire_magic
12-30-2013, 20:42
:lol:

Ivaaaaa
12-30-2013, 20:42
аз мога да си пиша всичко ти не ми виждаш лицето не знаеш кво реално мисля :smt023

Иве пожелавам ти весели празници и приятно изкарване на новата година и да си намериш приятел който да ти възбужда интереса та да спреш да ме заливаш във форума със нескопосани свалки , тия неща не стават по форума правят се на живо :smt023 Като толкова искаш де

така е, нда ^^

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 20:45
:lol: darknesswillfall, остави я Deumoss! Ако мЪ земИш менИ, ще можеш да виЙш дУкатУ тЪ оПтЕгЪм :lol:

anonymous708973
12-30-2013, 20:47
само не знам защо тия неща ги разискваме по форума , като приключихме по рано и после видях кво си написала , казваи ги тия неща не във форума :smt023 ако си чак толкова срамежливка , не хапя между другото :smt023 не съм изтърван звяр :smt023 знам че имам животинско ама имам и човешки черти 8-) абе нещо като варкулак , на пълнолуние и по тъмни доби съм един през другото друг :smt023

Казах ти го и преди - не се мисли за толкова специален. Срамежлива не съм, не виждам и причина да бъда, нито ми пука какво би си помислил за мен.

Fisherman
12-30-2013, 20:47
nosferatu брат завиждам ти тука за 2 дена много фенки събра

fire_magic
12-30-2013, 22:16
kakva e tazi gnida umrqla nosfgazati23 (zashtoto obicha da poema 25 sm otzad), teglete mu po edna putka maina i ne se zanimavaite

girlwithblueeyes
12-30-2013, 22:19
Тая тема е култува .

SonataArctica
12-30-2013, 22:21
Тая тема е култува .

На темата и трябва ключ.

girlwithblueeyes
12-30-2013, 22:23
Не просто трябва да се премести в Кофата . Дори отначалото беше за там . Как някой не видя тая тема че не е за тука ?!

LadyDi
12-30-2013, 22:42
аз