PDA

View Full Version : Скандали с гаджето



sramejlivkaa
12-27-2013, 08:33
Карате ли се често с приятеля/ката си относно други момчета/ичета и от колко време горе доло сте заедно. Какво би ви накарало да ревнувате? Знам, че темета не е особено приятна, но на който не му харесва може и да не дава коментари. Питам, защото една приятелка има подобен проблем и се съмнява, че той държи на нея. Моля за мнения.

xXxPETYAxXx
12-27-2013, 11:16
За каквото и да се кара една двойка, не трябва да е често. Независимо дали е заради момче, момиче, чорап на пода, закъснение или т.н. честите караници са проблема, а не самата тема за спора. Сега, случва се веднъж да не си в настроение и да се скарате за някаква тотална глупост, няма как, но пък след като веднъж сте водили разговор относно това, би трябвало да се вземат мерки и да не се повдига пак на въпрос.

TheBeliever
12-27-2013, 11:35
Скандали не вдигам. Говоря, спокойно, без да повишавам тон. Очаквам същото и от човека до мен. Със сегшния ми приятел сме от твърде скоро заедно и не е имало спречквания все още. С никой от бившите не сме се карали за момичета/момчета. Трудно ми е да се поставя в ситуация, в която да трябва да се карам с приятеля си заради трети човек.

girlwithblueeyes
12-27-2013, 11:37
За момичета или момчета не сме се карали . Не си видгаме скандали и не си прави сцени на ревност разговораме спокойно и човешки . За времето което сме заедно не се е случило да си повишим тон един на друг . Дори да имаме някакви спречквания ги изглеждаме по нормалният начин.

sramejlivkaa
12-27-2013, 12:01
Много се радвам за вас.. И аз мисля, че ако той я обича няма да се занимава с други. Но явно вече му е поумръзнала, тъй като са заедно от 1 година, но мисля че си държи на нея щом още е с нея.

baby_baby
12-27-2013, 13:36
Сега съм необвързана но като бях с бившия и се карахме много за момичета просто съм малко ревнива ;d

HollyGolightly
12-27-2013, 14:32
Като цяло не се караме, много рядко се сдърпваме за нещо тъпо и след това всичко отминава. До скандали не се е стигало, няма и да се стигне тъй като и двамата не обичаме да почишаваме тон един на друг. А за такава глупост пък въобще не си заслужава

Wednesday666
12-27-2013, 14:41
На сегашния ми приятел съм повишила тон точно два пъти, но е било за нещо съвсем различно от наличието на трети/пети човек в отношенията ни, беше за нещо наистина сериозно.

За такива неща не повишавам тон, гледам да говоря спокойно, дори и да съм нервна.
Като цяло съм ревнива, сега не ревнувам, защото цялото внимание на човека е насочено към мен и съм доволна, но се е случвало в предната ми връзка да ревнувам бая, но пък никога не съм си позволила да повиша тон.
Не се решават проблемите по този начин.

sramejlivkaa
12-27-2013, 15:01
Незнам при вас как е, но мисля че тя си има основание според мен защото приятеля и меко казано се зарибява с други момичета. Разказвала ми е, че един път като той е бил у тях си е забравил скайпа отворен и тя видяла как тои се сваля с разни момичетои им пише какви ли не мръсотии: от сорта на "Искам да те е*а" и сякви ей такива ..
Веднъж като се опитах да поговоря с него и той ми вика: "Обичам я, но кво да не съм женен за нея, сега искам да си поживея малко" и т.н. .. Аз не бих казала че я обича, но те си знаят.

HollyGolightly
12-27-2013, 15:17
Очевидно момчето не е от най-умните, но и приятелката ти не му отстъпва, за да търпи такова държание. Ще сме заедно ние, ще отделям от времето си за него и той ще има наглостта да пише на някакви други колко много ги иска. Много бързо ще му тегля чертата без да викам и да се хабя

sramejlivkaa
12-27-2013, 15:33
Така трябва да е!

xoxi
12-27-2013, 15:57
Ще сме заедно ние, ще отделям от времето си за него и той ще има наглостта да пише на някакви други колко много ги иска. Много бързо ще му тегля чертата без да викам и да се хабя

Точно. Даже няма и да сядам да говоря с него, той сам ще се сети защо съм го оставила.

Иначе не, никога не сме се карали за момчета/момичета.

Deadlock
12-27-2013, 16:55
Много сте уравновесени, съфорумци!

SisiStrange
12-27-2013, 18:50
Ами той доста ясно показва, че не я цени. Не знам за каква обич въобще ти е говорил. Ако приятелката ти има капка самоуважение би трябвало да го е зарязала вече.

maggie123456789
12-28-2013, 19:06
Честичко се караме, но това е нормално за връзка от 1 година.. Според мен поне.. Мен всичко ме кара да ревнувам .. А той ревнува от момчета, с които се виждам, а той не познава .. Но въпреки караниците от двете страни никога не бива да се чуват обиди ...

3oPuTy
12-28-2013, 19:18
Моето момче е доста ревниво, а около мен има 3 момчета (от 3-те града, в които съм най-често), които така и не проумяха с годините, че не искам да имам нищо с тях. С моя сме от различни градове и когато съм си в моя или в този, в който уча (задочно) се побърква и се случва да ми повиши малко тон от нерви, но за щастие веднага се усеща и всичко е окей. Разбира се имало е случаи, в които сме се карали доста по-сериозно заради гореспоменатите, но това беше в началото и след няколко дълги разговора всичко си идваше на мястото.
Предполагам, че ще ме ревнува дори и след като (ако) се преместя в тях, но той си е такъв и на мен не ми пречи, защото знам как да го успокоявам :)

NickoleIvanovaPetrova
12-29-2013, 07:35
В момента си имам приятел и от една седмица всеки ден се караме за пълните глупости дали ще е от ревност или нещо друго

pisancety
12-30-2013, 20:26
И преди съм споменавала, че съм много ревнива. Като започнах връзката си със сегашния ми приятел 4-тия месец от връзката ни беше караници предизвикани от мен (най-гадното е, че бяха по телефона), защото той е във Варна, а аз не живея там, а на 100+ километра и аз бях типичен преследвач, гледах кой му харесва нещата, кой ги коментира и всякакви такива, но след това се запознах с тези "хора", които мислех, че го харесват и от тогава най-много да се скараме за нещо от сорта, че не сме си звъннали или и аз нзз, не се караме. :D
Ако тези двама човека държат на връзката си няма да се "зарибяват" с други хора. Това момче може и да я харесва, но и да харесва още 5 момичета като нея, което лично аз не одобрявам. И не че нещо, но според мен е тъпо ти да се месиш във връзката им, на тях не им трябва трети човек (посредник) - те могат и само да се разберат, ако го желаят разбира се.

Баща Ти
12-30-2013, 22:59
Като почне да нервничи я предупреждавам да млъква, щото иначе ще ми се отплесне ръката.

girlwithblueeyes
12-30-2013, 23:51
Като почне да нервничи я предупреждавам да млъква, щото иначе ще ми се отплесне ръката.

Това нали не го казваш сериозно ?

sramejlivkaa
12-31-2013, 00:04
Това нали не го казваш сериозно ?

Едва ли. Те всичките му коментари са от тоя сорт. :D

girlwithblueeyes
12-31-2013, 00:05
Знам ама да си питам:D

Tsukuda_Hiroshi
12-31-2013, 05:52
Ами не се карах с нея за това, че има приятели-момчета, както и тя с мен за това, че познавам други момичета. Тъпо е. Ако съм правил проблем, то е било за неща, които са безобидни, но са оставали скрити, защото това означава, че има какво да се крие. Винаги има какво да се крие...

anonymous708973
12-31-2013, 12:50
Смятам караниците по тая тема за голяма глупост. Темата е пипкава и с викане партньорът не само няма да разбере къде е проблемът, но и ще се отблъсне от теб.
Карали сме се веднъж обаче - за една мадама, която беше изключително нагла да се самопокани с нас, а той не успя да постъпи правилно и да й покаже къде й е мястото. Не беше от ревност, а защото ненавиждам нагли хора + имам чувство за собственост. Като повиших тон, не ме разбра. Като му го обясних спокойно и с нагледна метафора, не само ме разбра, ами ми се смя и се извини.