PDA

View Full Version : Малко въпроси към момичетата~



Meow~♥
12-27-2013, 14:02
Здравейте момичета искам първо да се извиня за това,че публикувам поредната от многото такива теми понеже другите теми са стари не вече никой не ги попълва реших да направя нова в която да попитам вас относно първият ви цикъл.
Въпросите ми са:
1.На колко ви дойде?
2.Как реагирахте?
3.Как решихте да постъпите?
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте)
5.Имате ли болки по време на цикъл?
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос)

Благодаря предварително за отделеното време и моля без хейт.:) ♥

пAteNцЕ
12-27-2013, 14:12
1.На колко ви дойде? Май беше на 12.
2.Как реагирахте? Ами беше ми смешно :Д
3.Как решихте да постъпите? Еми как...приех го :Д Похвалих се на майка ми и тя се зарадва :Д
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте) Ми не помня, но мисля, че се бе забавил...
5.Имате ли болки по време на цикъл? Дам, почти всеки път.
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос)Не помня.

Да не се притеснямаш нещо бе авторке?

ROFLWTF
12-27-2013, 14:14
:D :D умрях си...

Meow~♥
12-27-2013, 14:15
пAteNцЕ ами все още нямам и от любопитство.:Д
Благодаря,че отговори на въпросите.:))♥

baby_baby
12-27-2013, 14:28
1.На колко ви дойде? - 13
2.Как реагирахте? - незнаех какво става
3.Как решихте да постъпите? - е как
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте) - не си спомням но май 1 месец ми пропусна
5.Имате ли болки по време на цикъл? - да
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос) - 5 дена

Котка.
12-27-2013, 15:11
1.На колко ви дойде?На 12.
2.Как реагирахте?Леко се стреснах.
3.Как решихте да постъпите?Ъмм..?
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?Когато трябваше, тоест след 28 дена.
5.Имате ли болки по време на цикъл?Понякога.Но леки.
6.Колко време продължи първият ви цикъл?6 дни..май?!

.

Meow~♥
12-27-2013, 15:42
Много благодаря за отговорите.:)♥

Dam Yeo Wool
12-27-2013, 15:50
Здравейте момичета искам първо да се извиня за това,че публикувам поредната тема.
Благодаря предварително за отделеното време и моля без хейт. ♥

1.На колко ви дойде? - Бях на 13.
2.Как реагирахте? - Малко се стреснах.
3.Как решихте да постъпите? - Реших да си сложа превръзка! Че какво друго?
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият? - Забави се,малко..
5.Имате ли болки по време на цикъл? - Да,но не винаги и не са силни.
6.Колко време продължи първият ви цикъл? - 4-5 дни.

m0ny
12-28-2013, 19:48
1.На колко ви дойде?-12
2.Как реагирахте?-Уплаших се. :D
3.Как решихте да постъпите?-Никак,бях в шок.
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте)-18 Знам,че е рано...все още ми идва по-рано отколкото трябва...
5.Имате ли болки по време на цикъл?-Зависи.
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос)

Lie
01-05-2014, 12:12
1.На колко ви дойде? - На 13.
2.Как реагирахте? - "Точно ся ли бе?" :D
3.Как решихте да постъпите? - Сложих си превръзка и казах на мама.
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте) - Не следващия месец, на същата дата.
5.Имате ли болки по време на цикъл? - Винаги, и са доста силни.
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос) - 7 дена.

Janchetyy
01-05-2014, 18:54
1.На колко ви дойде? 11г и 9месеца
2.Как реагирахте? казах си : По дяволите защоооо :D
3.Как решихте да постъпите? извиках мама
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте) не помня може и да е закъснял
5.Имате ли болки по време на цикъл? рядко
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос) 5дни

HollyGolightly
01-06-2014, 03:33
Въпросите ми са:
1.На колко ви дойде? около 13, не помня точно
2.Как реагирахте? така ми се спеше, че нямах сили да реагирам по никакъв начин
3.Как решихте да постъпите? взех си каквото ми трябва и така
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте)28
5.Имате ли болки по време на цикъл? имах болки в кръста дните преди това и се бях панирала, че ми има нещо на бъбреците, тъкмо мислех да ходя на доктор, а то какво се оказа...
6.Колко време продължи първият ви цикъл?цикъла ми продължи 28 дни, иначе менструацията 5-6 дни някъде
Благодаря предварително за отделеното време и моля без хейт.:) ♥
.

yolo..
01-06-2014, 06:05
1.На колко ви дойде? 13
2.Как реагирахте? Бях малко стресната.. :D
3.Как решихте да постъпите? Казах на една приятелка, а тя на майка ми.
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият? Винаги ми е бил редовен. Всеки месец.
5.Имате ли болки по време на цикъл? Миналата седмица за пръв път изпитвах толкова силна болка, че не можех да стана от леглото, а по принцип не ме боли..
6.Колко време продължи първият ви цикъл? 4 дни

tori
01-07-2014, 19:10
1.На колко ви дойде? - На 1
2.Как реагирахте? - Ми бях подготвена и не беше проблем.
3.Как решихте да постъпите? - А как трябваше?
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият? - Помня ли?!
5.Имате ли болки по време на цикъл? - Да.
6.Колко време продължи първият ви цикъл? - Седмица? Май.
...

Vivitu483
01-07-2014, 19:18
1.На колко ви дойде? 11
2.Как реагирахте? съвсем нормално
3.Как решихте да постъпите? казах на мама че ми е дошло
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият? на следващия месец с около 2-3 дни закъснение
5.Имате ли болки по време на цикъл? ДА
6.Колко време продължи първият ви цикъл? седем дни както обикновено

ch0c0late44
01-31-2014, 16:47
1.На колко ви дойде?12
2.Как реагирахте?бях чакала да ми дойде и се зарадвах хаха
3.Как решихте да постъпите?обадих се на майка да питам къде държи превръзките
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте) закъсня
5.Имате ли болки по време на цикъл?да
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос)3-4 дена

mlf
02-01-2014, 12:49
1.На колко ви дойде? 12
2.Как реагирахте? Какво е това по дяволите .. въпреки че си знаех всичко :дд
3.Как решихте да постъпите? Сложих си тоалетна хартия :дддддддддддд
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте) 28 дни .. съвсем нормално
5.Имате ли болки по време на цикъл? някой път да, някой не
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос) 6 дни

marilyn
02-03-2014, 23:37
1.На колко ви дойде? На 10.
2.Как реагирахте? Изплаших се, после си поревах. Беше ми гадно, защото исках да си тичам с другите деца на воля, а не да си мисля дали ще ми протече превръзката.
3.Как решихте да постъпите? Ми как... казах на мама.
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият? Било е много отдавна, не помня.
5.Имате ли болки по време на цикъл? Не, много рядко ме боли.
6.Колко време продължи първият ви цикъл? Доста, някъде около 8 дни. Бях много тъжна от тоя факт.

Your.Passion
02-04-2014, 17:04
1.На колко ви дойде? на 13
2.Как реагирахте? никак.стоях и ми беше някак безразлично.
3.Как решихте да постъпите? Казах на майка ми.
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте) На следващия месец,но на различна дата.
5.Имате ли болки по време на цикъл? Винаги.Ужасно болезнено е.
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос) 8-9 дена

black pearl
02-05-2014, 07:44
Здравейте момичета искам първо да се извиня за това,че публикувам поредната от многото такива теми понеже другите теми са стари не вече никой не ги попълва реших да направя нова в която да попитам вас относно първият ви цикъл.
Въпросите ми са:
1.На колко ви дойде? На 13 на 1ви Юни :Д
2.Как реагирахте? Ами първо не се усетих , но после си сложих превръзка и така :Д
3.Как решихте да постъпите? Казах на майка ми
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте) точно след 1 месец
5.Имате ли болки по време на цикъл? Да , но не много големи
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос) 3-4 дена

Благодаря предварително за отделеното време и моля без хейт.:) ♥
:)

gLoRiToO
02-07-2014, 06:11
1.На колко ви дойде?- на 13
2.Как реагирахте?Поуплаших се малко...
3.Как решихте да постъпите?Да кажа на майка ми.
4.След първият ви цикъл колко време след него настъпи вторият?(Не знам да ли помните ако не искате не отговаряйте)-Ами доста време се мина,в началото хич не ми беше редовен цикъла
5.Имате ли болки по време на цикъл? Някой път имам,друг път нямам изобщо никакви признаци на ПМС
6.Колко време продължи първият ви цикъл?(Знам,че има такава тема относно това но реших да впиша и този въпрос) Беше някъде 4-5 дена,то и сега толкоз ми продължава...


;)