PDA

View Full Version : Съвет! Да пишат само компетентни и даващи съвет хора!



T-Rawww
12-27-2013, 16:36
http://prikachi.com/images.php?images/783/6892783Z.jpg
Как да постигна това тяло? Давайте ми някакви упражнения да правя или какви храни да ям и т.н.
183 см. 69 кг. съм, тренирам футбол.

П.П. Ако някой ще се присмива, че това е слабо и този е клечка и т.н., моля да не пише!!!

BonnieandClyde666
12-27-2013, 16:37
Не ми отваря снимката

T-Rawww
12-27-2013, 16:38
Погледни пак :) стана ли?

T-Rawww
12-27-2013, 16:38
http://prikachi.com/images/783/6892783Z.jpg

BonnieandClyde666
12-27-2013, 16:44
Ходи на фитнес и се храни здравословно.

T-Rawww
12-27-2013, 16:47
Тренирам сериозно футбол и нямам време за фитнес, можеш ли да ми кажеш някакви упражнения в домашни условия за това тяло и кои храни да избягвам и на кои да наблягам. Благодаря предварително и весело посрещане на новата година!

Rakshy
12-27-2013, 19:00
Направи си татус. :D

По темата: това въпросно тяло не можеш да го постигнеш. Обяснението е следното: 1. нямаш татус :D 2. този човек си я има тази физика и генетично до голяма степен си е такъв. Ти можеш да си нещо близко до това.

Ако имаш лостове някъде наблизо - набирания, кофички, коремни... и т.н, ако нямаш лостове наблизо у вас си правиш - лицеви опори, кофички на леглото ти или на стол или на няква пейка, набиранията пак са ключови, така че трябва да измислиш нещо, за корема - обикновени коремни преси, повдигане на краката, тези половинките за горната част на коремните мускули ( не мога да се сетя как им беше името), тези стил Роки - лява ръка дясно коляно и обратното, за храненето трябва да изчистиш мазнините. Калориен дефицит докато не го постигнеш. Не знам дали ще ти е лесно да намалиш количеството приета храна, при положение че си футболист и не се очаква да си дебел или нещо такова. Смисъл това цялото нещо с мазнините е за да ти личат повече плочките.

Храни - наблягаш на месо и зеленчуци, ориз и картофи можеш също да ядеш, овесени ядки. Абсолютно задължително забравяш пържено и фаст-фууд. Хляба също можеш да го махнеш ако имаш картофи или ориз или овесени ядки в храненето. Ако си леко гладен примерно като снаксче някъв плод или някви ядки. И да общо взето тва са съветите които мога да ти дам. Можеш да опиташ и с тва никви въглехидрати след примерно 6 или 7, ако го пробваш това можеш примерно преди лягане малко извара или кисело мляко.

Нахвърлях ти съвети, ти трябва да си ги сглобиш :Д Весели празници и успех!

T-Rawww
12-27-2013, 19:41
Много благодаря за изчерпателния отговор/съвет! Жив и здрав и всичко най-хубаво !!

Баща Ти
12-27-2013, 20:35
Тоя Rakshy само глупости ръси.
Авторе, какво специално намираш в това тяло?

kosder
12-27-2013, 23:07
Буквално нищо не прави.

ararat
12-27-2013, 23:15
Ти толкова и сериозно тренираш футбол, щом в главата ти се въртят глупости от типа на как да заприличам на еди кой си.

По темата: каза, че нямаш време за фитнес, спокойно, специално в твоя случай решението е лостове. Ти щом си 69 кила на 183, имаш малко да смъкваш, за да се доближиш до тая структура. Прави една серия кофички и набирания и после 1 час корем. После е много важно след тренировката да не хапнеш нищо. Абе ако можеш цял ден да не хапнеш нищо си златен като цяло. Също така обмисли и варианта с татуировката.

Rakshy
12-28-2013, 09:28
Баща Ти Къв кусур намери пак? Казах му да внимава кво яде и да прави корем?!

Баща Ти
12-28-2013, 09:34
Много е важно да се тренира винаги корем и то по много!!!

T-Rawww
12-28-2013, 17:33
Пичове, не виждам какъв ви е проблема? Казах ако няма да давате съвети да не пишете, въобще не сте интересни с тоя сарказъм, к'во се правите на путки постоянно бе деа

betudontbet
12-29-2013, 21:15
тоз пак аз тай бях преди да почна зала 55кг макс хахах

SHPAIdURmeN
12-29-2013, 22:15
Направи си татус. :D

По темата: това въпросно тяло не можеш да го постигнеш. Обяснението е следното: 1. нямаш татус :D 2. този човек си я има тази физика и генетично до голяма степен си е такъв. Ти можеш да си нещо близко до това.

Ако имаш лостове някъде наблизо - набирания, кофички, коремни... и т.н, ако нямаш лостове наблизо у вас си правиш - лицеви опори, кофички на леглото ти или на стол или на няква пейка, набиранията пак са ключови, така че трябва да измислиш нещо, за корема - обикновени коремни преси, повдигане на краката, тези половинките за горната част на коремните мускули ( не мога да се сетя как им беше името), тези стил Роки - лява ръка дясно коляно и обратното, за храненето трябва да изчистиш мазнините. Калориен дефицит докато не го постигнеш. Не знам дали ще ти е лесно да намалиш количеството приета храна, при положение че си футболист и не се очаква да си дебел или нещо такова. Смисъл това цялото нещо с мазнините е за да ти личат повече плочките.

Храни - наблягаш на месо и зеленчуци, ориз и картофи можеш също да ядеш, овесени ядки. Абсолютно задължително забравяш пържено и фаст-фууд. Хляба също можеш да го махнеш ако имаш картофи или ориз или овесени ядки в храненето. Ако си леко гладен примерно като снаксче някъв плод или някви ядки. И да общо взето тва са съветите които мога да ти дам. Можеш да опиташ и с тва никви въглехидрати след примерно 6 или 7, ако го пробваш това можеш примерно преди лягане малко извара или кисело мляко.

Нахвърлях ти съвети, ти трябва да си ги сглобиш :Д Весели празници и успех!

+ Това е коментара :D