PDA

View Full Version : Към момичетата



ikon
12-27-2013, 20:30
Една приятелка (само приятелка) от известно време се държи странно с мен. Обаждам й се, не ми вдига телефона, пращам й смс-и, за да я попитам нещо, не ми отговаря. Преди не го правеше. Наскоро ми каза, че ме била сънувала и то не в каква и да е ситуация, а че се любим (да не използвам друга дума). Интересно ми е дали все още ме приема само като приятел, или май за нея нещата са преминали в друга фаза и затова не иска да ми отговаря.

babity
12-27-2013, 20:33
Т'ва е нещо, което само тя може да ти каже.

HollyGolightly
12-27-2013, 20:34
иска да сте приятели с бенефити и само да се любите, но не знае как да ти го каже, та е решила да ти подхвърли идеята като сън ;) действай преди да е размислила

ikon
12-27-2013, 20:47
Предполагам, но исках и друго мнение.

FAKE IT
12-27-2013, 21:02
Опитва се да те напие? АХХАХАХАХААХАХАХХАХАХАХ наххахахах аха хах а

xXxPETYAxXx
12-28-2013, 05:47
иска да сте приятели с бенефити и само да се любите, но не знае как да ти го каже, та е решила да ти подхвърли идеята като сън ;) действай преди да е размислила

Може и да го харесва като повече от приятел, а да знае, че той не я приема по същия начин, затова да е спряла контактите си с него.

HollyGolightly
12-28-2013, 14:37
А може и тя самата да не го харесва и този сън просто да я е объркал и уплашил.

Tsukuda_Hiroshi
12-28-2013, 14:48
А може и тя самата да не го харесва и този сън просто да я е объркал и уплашил.

Ако беше така, то тогава не мисля, че изобщо е трябвало да му казва за съня. Можеше да си го запази за себе си и да продължат да са си приятели. Според мен го харесва, ама е срамежлива.

baby_baby
12-28-2013, 14:51
Според мен след този съм може да се е объркала и просто да иска да се отдръпне от теб нз

yoanafffuuu
12-29-2013, 10:33
притисни я някъде,където няма да може да ти избяга и я попитай директно какво става,без овъртания и залъгалки,говорете направо и ще се разбере :D

b0nBoNeVa
01-05-2014, 22:52
Хм, не знам дали е редно, ама за моята крехка възраст съм чувала за доста по-... сексулани (да речем) сънища на мои връстници и обикновено двете страни нито се харесват, нито нищо. Най-добрият ми приятел го беше сънувал с най-добрата ми приятелка и ни каза, защото знаеше, че и тримата ще се смеем за това, а той, повярвайте ми, няма някакви други чувства към нея. Може би хормоните са се намесили в съня на твоята приятелка, не знам, но според мен той няма нищо общо.