PDA

View Full Version : За всички ЛГБТ тийнове



lemagnifiqueparasseux
12-27-2013, 22:01
Искате ли да си направим група в кик или скайп, или дори IRC канал, или въобще където предложите, където може да се запознаем и да се подкрепяме, и дори да си правим hangouts в гугъл+? Дори първо трябва да задам въпроса дали има желаещи за такова нещо.
Ако някой иска може да пише в темата или дори да ми изпрати лично съобщение.
Ако вече има такова нещо и не знам за него се извинявам за тъпата тема.
Моля без злобари в коментарите.

KumchoValcho
12-29-2013, 09:58
мисля, че е вредно хората да се делят на "нормални" и "лгбтнсий" или там както се водят другите.
Не знам дали си срещал/а скалата на Кинси (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%9A %D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%B8), но според него чисто хетеро/гей няма или поне са десетки хора в света, всеки е някъде м/у двете крайности.
А обединяването в групи само води до конфликти и неразбирателство. За паради у дума да не става.
Обичайте се такива, каквито сте. Махнете етикетите..

Баща Ти
12-29-2013, 14:36
Развийте си гайките и си ебете майките!!!

lemagnifiqueparasseux
12-29-2013, 19:58
@KumchoValcho Мхм, виждал съм скалата на Кинзи. Етикети може да не трябват, но ги има. Парадите адресират правата на ЛГБТ хората като малцинство - главно дискриминация и хомосексуални бракове. Както знаеш в България са незаконни.

Колкото до "обединяване в групи" - никому не вреди. Това "обединяване" звучи прекалено политическо. По-скоро това ще бъде пространтво, където можеш да говориш с хора като теб и да споделиш каквото ти е на главата, работи, които не могат да се кажат на родители, защото ще бъдат срещнати с хомофобия и лоши спогледвания.

@Баща Ти ....?

Fisherman
01-02-2014, 16:23
http://www.corbisimages.com/images/Corbis-U1964192.jpg?size=67&uid=7bcce943-1ef8-46c9-b27c-5dd97160736f

Vivitu483
01-02-2014, 16:32
ЛГБТ тийнове?

KumchoValcho
01-02-2014, 16:53
@KumchoValcho Мхм, виждал съм скалата на Кинзи. Етикети може да не трябват, но ги има. Парадите адресират правата на ЛГБТ хората като малцинство - главно дискриминация и хомосексуални бракове. Както знаеш в България са незаконни.

Колкото до "обединяване в групи" - никому не вреди. Това "обединяване" звучи прекалено политическо. По-скоро това ще бъде пространтво, където можеш да говориш с хора като теб и да споделиш каквото ти е на главата, работи, които не могат да се кажат на родители, защото ще бъдат срещнати с хомофобия и лоши спогледвания.

@Баща Ти ....?
да бе, има логика и те разбирам, естествено е. имам приятели гейове и виждам как се чувстват много по-спокойно, когато са в 'свои води' и си показват истинската готина страна. но докато сме на групи никога няма да се чувстваме безопасно и свободно, когато не сме сред хора от нашата група. Така както много хетеросексуални се чувстват неудобно сред гейове, така и гейовете са сред хетеросексуалните.. и докато си стоим разделени все ще бъде така.
Ама може би това ще стане с течение на времето.
А парадите за мен са глупост.

Vivitu483
01-02-2014, 16:59
След като разбрах за какво става въпрос аз съм ЗА. :)

t.A.T.u.
01-02-2014, 18:58
но докато сме на групи никога няма да се чувстваме безопасно и свободно, когато не сме сред хора от нашата група. Така както много хетеросексуални се чувстват неудобно сред гейове, така и гейовете са сред хетеросексуалните..

Това е относително. Аз не не се чувствам неудобно сред хетеросексуални. Имам достатъчно познати, и хетеро, и ЛГБТ хора и мога да кажа, че разлика няма. Връзките са едни и същи, единственото по-различно е, че в някои държави гей браковете са забранени.
Да се направи тази група, в никакъв случай не значи да не се общува с друг тип хора. Просто група. Така че съм ЗА.

t.A.T.u.
01-02-2014, 19:03
http://www.corbisimages.com/images/Corbis-U1964192.jpg?size=67&uid=7bcce943-1ef8-46c9-b27c-5dd97160736f

Точно като за теб е