PDA

View Full Version : Това не е поредната тъпа тема..



butterfly_
12-28-2013, 00:43
Може би темата ми наистина не е за този раздел, за което се извинявам предварително. Минаван направо към въпроса. Правя секс от няколко месеца, имала съм само един сексуален партньор. Последният ми полов акт беше преди около 20 дни и беше с презерватив. Тогава бях и в овулация. Преди приятелят ми да свърши извади членът си от мен. Имам богата сексуална култура за да знам че не съм бременна, така че не това е въпросът ми. Трябваше да ми дойде преди 6 дни, имам болки в корема, храня се нормално, но не ми идва. Не намирам причина за закъснението на цикълът ми, но уви закъснява. Цикълът ми е може да се каже редовен, обикновено ми закъснява/подранява с около ден, два най-много. Искам да спомена също, че когато започнат болките ми(спазми) усещам нещо да ми мокри по бельото, и когато отида до тоалетна, за да проверя дали не ми е дошло виждам просто мокро петно по гащичките ми. Та въпросът ми е на някое момиче случвало ли му се е подобно нещо? И има ли повод за притеснение?

Dam Yeo Wool
12-28-2013, 01:24
Никой не може да каже “диагноза“,отиди на генеколог,тук е невъзможно да намериш отговор на въпроса си,тъй като явно имаш проблеми с менструацията след като ти закъснява,единствения вариант е генеколог.

Нормално е да имаш предменструални болки,но след като не ти идва .. не знам.

ПП: Посъветвай се и с някой по-възрастен преди това.

xXxPETYAxXx
12-28-2013, 05:27
Изчакай, ще ти дойде. Може да ти закъснява от много неща.

Rabalka
12-28-2013, 06:39
Можи да е от времето.

baby_baby
12-28-2013, 14:23
От много неща може да ти закъснява

ShtrudeL
12-28-2013, 14:29
Матей - за момче и Оливия - за момиче. <3

Котка.
12-28-2013, 15:25
дойде ли ти ?къде ти се изпразни?
Набий си една да се успокоиш малко, досадник такъв...