PDA

View Full Version : Може би имам нужда от помощ, а може и да съм луд...



Pesho90
12-28-2013, 11:54
Здравейте на всички! Мисля, че имам нужда от малко помощ, която търся навсякъде, естествено не искам да натоварвам никого. Който има предложение да го сподели, а който мисли, че е глупава тема нека я подмине без да дрънка безсмислици!
Преди го приемах, мислех че е период който ще отмине.... но годините ми се навъртат вече а нещата си остават същите.
Мисля, че имам психически или душевен проблем, който не личи а само аз си го усещам. Имам си всичко, но не съм щастлив... липсва ми нещо, което не мога да определя, може би любов, подкрепа или просто усещане да има човек близо до мен. Винаги съм харесвал сериозните връзки/еднодневките не ги понасям/ Работя хубава и добре платена работа, имам си хубава кола, жилище... имал съм толкова хубави моменти, които не е имало с кой да ги споделя, бил съм сам. Имал съм една сериозна 3 годишна връзка, която беше абсолютно безсмислена, но късно го осъзнах. Имам приятели, познати, хората ме уважават и ми се радват, но има нещо което не е както трябва и това започва лека по лека да ме убива отвътре. Проблемът не го споделям с тях, защото никой не може да го приеме и да го усети. Мога да кажа, че съм много хубаво момче, другите също постоянно го казват, момичетата постоянно ме заглеждат и се заиграват с мен, но на мен нещо все ми пречи и ме барикадира. Понякога даже си мисля, че отгоре ме наказва нещо, вече не знам какво да мисля. Не искам да имам връзка за 1 вечер, никога не съм имал подобна, защото ги отбягвам, искам сериозна връзка, искам чувство. Най-тъпото е, че наще си мислят, че съм щастлив и че всичко ми е наред, защото се правя на артист пред тях, не съм споделял какво ми е, за да не се потискат, но вече се уморих. Ако някои е имал подобен проблем и е успял да го реши нека помогне. Искрено Благодаря!!!

xXxPETYAxXx
12-28-2013, 12:04
Чак пък луд, просто си самотен.

Защо не си намериш приятелка?

Pesho90
12-28-2013, 12:15
Не знам, нещата не се получават... Все едно не зависи от мен

Lyusi20
12-28-2013, 13:30
Понякога ,не всичко зависи от нас :) аз съм същичт случай .Просто си самотен ,ии за съжаление в тая работа заместител няма .В един момент ми идва да се откажа от търсенето ,но немога да се пречупя ,да съм против собственото си желание :) Не трябва да бъдеш много упорит , все пак за всичко си има време , не насилвай нещата ,просто вярвай че и на теб ще ти провърви . Всеки иска да е щастлив ,с правилния човек до себе си ,въпроса е кой ще уцели правилния момент ,и кой ще се възползва от него :)

baby_baby
12-28-2013, 15:03
Просто си самотен не си луд излизай повече с приятели забавлявай се

Lyusi20
12-28-2013, 15:14
Да може би с някой приятел по-лесно ще намериш половинката която търсиш ,се пак и да я срещнеш ще си отпуснат няма да се спечеш така лесно :)