PDA

View Full Version : не иска да ме запознае с техните....



guliaa
12-28-2013, 14:06
Здравейте.... някой да е имал такъв проблем? Аз по принцип не държа това да стане сега смисъл не съм настоявала но скоро се замислих може ли това да значи, че няма сериозни намерения към мен и ме приема ей така за временно забавление. Заедно сме от осем месеца. Аз съм на 17 той на 18. Познавам приятелите му брат му също на събирания винаги иска да сме заедно.. смисъл не мисля че го е срам нещо от мен.говори ми за общо бъдеще .. за деца и такива сладникави работи и виждам като ми говори така как му светят очичкити и ми гледа такова влюбено ^^ караме се много обаче и винаги си казваме някакви ужасни неща и се стига до край и така през седмица и на двамата ни дойде много тия дни и говорихме за това.. но винаги на другия ден се търсим а като се видим такива гушки и цунки и ми вика че много съм го стряскала като става така, че не можел да си представи да е без мен. Преди е нямал по-дълга връзка от два месеца и не му се е налагало да запознае приятелката си с техните. Въртеше ги сменяше ги през седмица но сега с мен ... промени се.Поне така мисля... споменах веднъж това каза че просто го било срам.Веднъж си засякохме с майка му... и даже не ме запозна с нея. Отиде казаха си нищо и тя жената така ме гледаше и си усмихна. Тръгнахме да вървим и го хванах за ръката и той ми вика майка ми ако се обърне ще ни види да не си помислиш нещо и почна да се оправдава и ми стана тъпо.После ми каза че майка му го питала и той и казал че съм му приятелка но не му повярвах.От тогава нищо не съм споменавала и днеска се видяхме за малко и ми вика айде да седнем някъде че и наще са някъде тука да не се засечем. И аз направо не знам ама ми тава тъпо най-демонстративно го прави.И той бързаше много викам отиди си на спирката няма нжда да чакаш с мен моя автобус и двамата сме един срещу друг на спирките и си говорихме по телефона и по едно време дойдоха техните при него засякоха се и направо ми затвори в лицето .... и после ми звънна вика извинявай ... е не знам ама много тъпо ми стана съвсем започнах да си мисля глупости... Възможно ли е да е от срам?? Или не и сигурен във връзката ни особено сега с тия раздели или просто до сега не му се е налагало да го прави и това е нещо ново за него.. а забравих моя баща не знае но аз съм му обяснила причините...майка ми сестра ми лелите ми приятеля на сестра ми знаят и майка ме е питала по телефона с кой си и аз казвам че съм с него и ми вика много поздрави му прати и демек той знае че тя знае за нас и даже много го харесва аз всичко и споделям и като се караме и ми дава съвети .. но той като му звънне майка му все се отдалечава и така говори... не знаам но моля на някой ако му се е случвало да ми каже на какво може да се дължи това.. извинявам се за грешките и пропуснатите запетаи но пиша от телефон.

FAKE IT
12-28-2013, 14:34
Това, че не иска да те запознава с техните изобщо не означава някакъв проблем за връзката ви, или пък че го е срам от теб. По-вероятното е да го е срам от тях, има най-различни родители, с най-различни методи на възпитания и просто може да са се държали с него, така че сега той да не е открит към тях, да не се чувства сигурен да им споделя и т.н. Аз също имах такъв проблем с нашите, щото като малак ме наказваха и биха за всяко мое споделяне (е, аз правих само глупости де) и просто в един момент спрях да споделям с тях и поставих някаква стена между нас.

3oPuTy
12-28-2013, 14:44
Имала съм 4 сериозни връзки от по година-две и само първия ми приятел се беше засичал с нашите, но никога не съм го запознавала лично с тях. Другите дори не са се виждали с тях и не мисля, че е необходимо. Разказвала съм им надълго и нашироко за момчетата, но до там.
Сега също съм във връзка и отново не мисля да ги запознавам с приятеля ми. Дори не съм им споменавала, че съм във връзка, защото е сравнително прясна (на по-малко от 6 месеца) и все още не може да се нарече наистина сериозна. Няма смисъл да ги запознавам с всяко момче. Намирам го за глупаво. Бих ги запознала само с мъжа, от когото ще имам дете, защото стигне ли се до бебе вече наистина ще мога да кажа, че нещата помежду ни (към момента) са сериозни.
Разбира се няма нищо лошо родителите да познават половинката на детето им, но като се сетя как се беше сдухала майка ми след като се разделих с първото гадже (онзи, когото познаваше) и ми става лошо :lol: Не ми се преминава отново през подобно нещо :)
Тааа мисълта ми беше, че не е до срам. Може би просто не го намира за нужно, както е при мен.

Tsukuda_Hiroshi
12-28-2013, 14:46
Случвало ми се е, да. Но може и човека да си мисли, че все още е твърде рано. Аз също не съм запознавал абсолютно всичките си гаджета с нашите. Не може всяка втора да я водя. Знам ли я дали няма да се окаже някаква еднодневка. Аз какво - да водя само курви в нас ли? Изчакай малко. Нека ти се довери още, да разбере, че си сериозна. Може да се съмнява още.

baby_baby
12-28-2013, 14:58
Може и да го е срам и на мен ми се е случвало и не виждам какъв е проблема има време ще те запознае сиг понатам

fenastz
12-28-2013, 14:59
Никой нормален човек не води да запознава курви с родителите си