PDA

View Full Version : Как да стана готина .



MeePew
12-28-2013, 21:36
Здравейте ! Както виждате темата ... КАК ? Има едно момиче от нашия клас всички залепени за нея и тя страшно много ме дразни . На мен ми викат че съм тъпа ... А ето го и основния проблем . Там е и едно момче което харесвам . Той също се е лепнал за нея и ме мисли за смотана . Как да променя това ? Моляви помогнете ми ! Как да ме забележи ? Как да стана по-готина ?

tori
12-28-2013, 21:56
Не може всичките да сме ебати феймъсите, сори.

MeePew
12-28-2013, 21:59
Не може всичките да сме ебати феймъсите, сори.
Аз не говоря да съм супер харесваната и яката . Просто да се харесам само на едно момче коеро много харесвам .

KumchoValcho
12-29-2013, 09:55
На колко си?
Това са едни простотии, дето след 5 години като погледнеш назад ще се смееш колко си била детинска и незряла, за да мислиш по този начин.
Хората не се делят на смотани и готини, всеки е изгубен и гледа да живее както може в това лудо време 8-) . Заеби ги и си учи уроците, ще си благодарна на себе си някой ден и ще си много по-напред от тях. Аз не го мислех това като малък, ама сега го мисля 8-)

yoanafffuuu
12-29-2013, 10:12
поразгледай го тоя момък по-отблизо и забележи колко черти притежава,които НЕ харесваш (външни и вътрешни) ..така ще се погнусиш от него и ще го оставиш да пасе трева :D :D а пък "звездата" рано или късно ще залезе щото и на масата овце,които явно и се кланят,по твоите думи,ще им писне да я боготворят

KumchoValcho
12-29-2013, 16:15
+ това може патката му да е нищожно малка

an7raks
12-29-2013, 16:26
Здравейте ! Както виждате темата ... КАК ? Има едно момиче от нашия клас всички залепени за нея и тя страшно много ме дразни . На мен ми викат че съм тъпа ... А ето го и основния проблем . Там е и едно момче което харесвам . Той също се е лепнал за нея и ме мисли за смотана . Как да променя това ? Моляви помогнете ми ! Как да ме забележи ? Как да стана по-готина ?
Винаги можеш да си качиш снимки във ФБ, на които се чекнеш пред огледалото в кенефа на местната елитна чалготека. ;)

The Cheetah
12-29-2013, 17:17
^Най- добрия вариант!

baby_baby
12-29-2013, 21:32
Бъди каквато ти се харесваш и обесни ми какво значи "готина"?

просто бъди себе си

SHPAIdURmeN
12-29-2013, 21:43
това е трол бе хора :D

YSMF
12-29-2013, 22:06
Винаги можеш да си качиш снимки във ФБ, на които се чекнеш пред огледалото в кенефа на местната елитна чалготека. ;)
+ секс гифчета и тревица
Всички модни и известни '99 го правят!

Красивият
12-29-2013, 22:49
+ секс гифчета и тревица
Всички модни и известни '99 го правят!

да не чувам нищо за '99 стари пенсии сме вече

Fisherman
12-29-2013, 23:18
най-високото ниво на готиност е да си снимаш месата за тъмблър

thenewgirl
12-30-2013, 05:16
гримирай са, избръсни мустака и махни едната вежда. върни на баба дрехите и се облечи като нормален човек. малко се иска да си готина :) дръж се нахакано и му обръщай внимание на момчето няма как да те мисли за смотана след това

magneticfields
12-30-2013, 07:50
Просто бъди себе си. Друг съвет не мога да ти дам. А, и не си губи времето да впечатляваш разни идиоти.

an7raks
12-30-2013, 09:43
Просто бъди себе си. Друг съвет не мога да ти дам. А, и не си губи времето да впечатляваш разни идиоти.
А, ако е малоумна дебела пача, която не може да върже 2 приказки, пак ли да бъде себе си?

tori
12-30-2013, 13:36
да не чувам нищо за '99 стари пенсии сме вече
Мда пък '90 не знам какви са станали. Сигурно некви динозаври, дейба.

SonataArctica
12-30-2013, 13:45
Мда пък '90 не знам какви са станали. Сигурно некви динозаври, дейба.
Пенсионери сме ний... Едно време, когато бяхме млади...

tori
12-30-2013, 13:55
Пенсионери сме ний... Едно време, когато бяхме млади...
Минало ви е времето, че даже и нащо, хич да не е...

Hidayet
12-31-2013, 12:44
Колко жалка трябва да бъдеш, за да се опиташ да се харесаш на някакъв сопол?!

valiela-kolewa-kolewa
01-01-2014, 14:46
ние се разделяме на тнар популярни/извесни и на загубеняци
ами първо си хвани някое гадже какъвто и да е и си намери мн приятели. аз лично пуша както и другите от извесните и най важното имай самочуствие!

KumchoValcho
01-01-2014, 16:30
Колко жалка трябва да бъдеш, за да се опиташ да се харесаш на някакъв сопол?!
Не е жалка, просто е дете.. децата са чувствителни и искат одобрение! Нормално е, самото ни общество е такова

Hidayet
01-01-2014, 22:07
ние се разделяме на тнар популярни/извесни и на загубеняци
ами първо си хвани някое гадже какъвто и да е и си намери мн приятели. аз лично пуша както и другите от извесните и най важното имай самочуствие!

:razz: :razz: :razz:

Къде сте бе "звезди"?

YSMF
01-01-2014, 22:10
ние се разделяме на тнар популярни/извесни и на загубеняци
ами първо си хвани някое гадже какъвто и да е и си намери мн приятели. аз лично пуша както и другите от извесните и най важното имай самочуствие!


аз съм един неуспешен трол.. мамка му
Жалко, че има индивиди, които вярват в тия ла*на.

BonyBunny^.^
01-02-2014, 21:19
Може да прозвучи малко банално всичко това, което ще кажа нооо... той не те заслужава!!! Има толкова добри и при това красиви момчета, които ще оценят това, което си, повярвай ми скоро ще го срещнеш!!! :)

п. п.: а това момчето дето го харесваш, явно не си пада по типа момичета към, който ти спадаш.... НОРМАЛНИТЕ!!! Той явно харесва тия тъпите кифли с патешката физиономия

tremi
01-02-2014, 21:26
Така като за начало се обличай слаг и не мисли за него скоро сдед като спре да ти пука сам ще долети ;) ^^

C0oKieS
01-03-2014, 16:41
а можеш ли да качиш снимка да те видим :D

Zugzwang
01-03-2014, 16:42
а можеш ли да качиш снимка да те видим :D

По-добре, НЕ.

jana11
01-04-2014, 11:14
Бъди себе си.

carlabd
01-11-2014, 17:27
еее.. хаха ако знаеше някой точната формула :D виж, няма как да получиш отговор, както и всеки който си харесва някой и се опитва да му се хареса... никога не можеш просто да направиш нещо планирано и да се появят чувства у другия... просто не става, или го има или го няма тва ... аз в момента също съм в такава драма, ноо.. няма начин
единственото , което мога да ти препоръчам е говори с него повече, намери общи теми, интереси, ако си допаднете по характери, тогава е възможно да се получи нещо ;) и е мнг важно като говорим за любов да се издокарваш на външен вид... и нямам предвид да ходиш така все едно отиваш на диско, ами просто се поддържай и харесвай...ако те хареса, хареса , ако не-друг ще си намериш, като някой пешеходец изпусне рейса, рейса връща ли се? не! идват други пешеходци ! ;)

~The Smile~
01-12-2014, 07:53
Просто бъди такава, каквато си. Не трябва да те интересува мнението на другите и не се променяй заради тях. Сигурна съм, че има хора, които те уважават и те приемат каквато си. Но ако искаш да промениш нещо в себе си - можеш да слагаш лек грим, да си правиш различни прически и т.н.
А за момчето - опитай да се сближиш с него - говорете си, пишете си, излезте някой път. Може да те хареса. А ако не, животът продължава - ще си намериш друго момче. ;)