PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



dugster
12-28-2013, 22:06
Здравейте. От известно време с едно момиче започнахме да водим дъъълги чатове, когато имаме възможност. Та искам да се обърна към момичетата тук с въпроса - бихте ли си писали 5 часа с момче, към което не изпитвате НИЩО без да имате някаква конкретна тема на разговор, която да е важна за вас? Питам, защото аз смятам, че е възможно да има някакви чувства към мен, понеже аз лично не бих писал толкова време с безразлично за мен момиче, което дори познавам от скоро, но ми е интересно да чуя и женско мнение по въпроса.

AKJSDHLX
12-28-2013, 22:11
симпатии по-скоро, ако нямаме мн общи теми за обсъждане ще ми стане скучен и ще спра да му пиша, но ако съм си го харесала мн ще се напъвам да продължа чата :)

dugster
12-28-2013, 22:14
Там е въпроса, че нямаме почти никакви теми за разговор, но понякога спирам да пиша (просто да видя дали и тя ще спре) и тя веднага търси начин да подхване друга тема. Аз лично също не бих се занимавал с часове да мисля какво да пиша на момиче, към което не изпитвам нищо. Изключение би било само наистина добра приятелка, какъвто определено не е нашият случай.

bsdirty
12-29-2013, 10:34
Ако въпросното момиче си заслужава, не го изпускай :)

paradosou
12-29-2013, 10:41
Да говоря 5 часа с момче без да имам интерес... не
Напоследък алергията ми към постни разговори се е изострила.
Ако не сте излизали - предложи й, би трябвало (:д) да ви бъде още по-приятно; ако пък вече имате реален контакт, постарай се той да се превърне в основен, а за чатовете да остане допълващата роля :).

baby_baby
12-29-2013, 13:01
Това са просто симпатии

xoxi
12-29-2013, 13:20
Голямото откритие на века е, че момичетата общуват ДОРИ с хора, към които не изпитват нищо. Трудно е човек да го повярва, нали? Обаче е факт.

Ако говоря само за себе си, мога да 'чатя' с някой и повече от 5 часа, ако имаме общи теми. Ако харесвам някой, също мога да си пиша с него с часове. Ако обаче не намирам общи теми, няма значение дали харесвам този човек или не - няма въобще да се опитвам да разговарям с него. Но ако ВСЕ ПАК го правя, значи наистина имам мнооого свободно време и страдам от липса на хоби и по-интересни занимания от това да стоя с часове пред компютъра.

girlwithblueeyes
12-29-2013, 14:54
Ако компанията на момчето ми е приятна и 7 часа ще изкарам .

HollyGolightly
12-29-2013, 16:22
Аз лично не бих. На хора, които не са ми приятени/интересни или нямам симпантия към тях, време не отделям. Особено когато става дума за часове. Най-вероятно си и симпатичен, освен това от скоро се знаете, все още се опознавате.

tori
12-29-2013, 16:56
Да, бих писала сумати и време с момче, към което нямам никакви чувства или само приятелски. Естествено, ако усетя, че човека ми е приятен, а не е досаден, неграмотен, скучен. Даже често го правя.

Starless
12-29-2013, 17:11
Аз лично не бих. На хора, които не са ми приятени/интересни или нямам симпантия към тях, време не отделям.

Това. Предполагам най-малкото има симпатии към теб или просто е твърде любезна, което в случая го изключвам, предвид факта, че се опитва да поддържа разговора. Тя търси ли те първа?

Madlenita
12-31-2013, 09:31
Ако имаме за какво да говорим разира се, че и 10 часа може да си пишем.

dyckaaaa36
01-02-2014, 11:23
Ми може би изпитва нещо харесва те сигурно .. ако ти пише първа наистина има нещо

Vivitu483
01-02-2014, 14:31
Симпатичен си й. Щом когато не и пишеш подхваща друга тема, значи има нещо. Покани я да излезете навън и виж как ще се развият нещата.

djipsito
01-02-2014, 21:43
Бих и съм си писала. Виртуално трудно се разбира някой допада ли ти като повече от приятел. Може и да си й приятен, дори да си представя неща с теб, ако те харесва, но като се видите на живо да е друго и да не я привличаш.

Минавай на разговори очи в очи. Покани я и излизайте.

strawberry88
01-02-2014, 22:34
Не е задължително да имам чувства към някой, за да ми е приятна компанията му и да си говоря/чатя с часове с него.

danka__
01-03-2014, 06:42
Да, симпатии са.
Когато аз харесвах едно момче много си писахме,много..и не го пусках да става от компа - спомени вече хахах :D

C0oKieS
01-04-2014, 17:55
симпатии по-скоро, ако нямаме мн общи теми за обсъждане ще ми стане скучен и ще спра да му пиша, но ако съм си го харесала мн ще се напъвам да продължа чата :)

+

carlabd
01-05-2014, 19:30
Само с момчета, които съм харесвала съм си писала толкова дълго време ИЛИ с такива, с които имам общи теми , не намирам иначе защо да си губя времето..ако ми е безразличен някой, дори спирам да пиша

an7raks
01-05-2014, 19:41
Здравейте. От известно време с едно момиче започнахме да водим дъъълги чатове, когато имаме възможност. Та искам да се обърна към момичетата тук с въпроса - бихте ли си писали 5 часа с момче, към което не изпитвате НИЩО без да имате някаква конкретна тема на разговор, която да е важна за вас? Питам, защото аз смятам, че е възможно да има някакви чувства към мен, понеже аз лично не бих писал толкова време с безразлично за мен момиче, което дори познавам от скоро, но ми е интересно да чуя и женско мнение по въпроса.
Доста момичета биха ти писали просто ей така... Това са същества, които нямат работа и си запълват времето с безсмислени разговори с когото падне. Достатъчно е само да не си много досаден, за да си пилеят времето с теб.
По-добре я изкарай от чата. ;)

Dagichka
01-05-2014, 19:41
пиша си с някои момчета по цял ден без дори грам да ме привличат като нещо повече :cool: и те го знаят де, казвала съм им за да няма точно такива "ама тя дали.. ако.." и тн. за кво ако някой човек ми е интересен, но видиш ли е момче, не мога да си пиша с него без задължително "да се сваляме"? ;д

marilyn
01-05-2014, 23:57
Ако изпитвам интерес и по цели нощи съм стояла да си чатя. Ако ми е скучен или не ми е симпатичен ще го разкарам веднага.

tori
01-06-2014, 00:02
Доста момичета биха ти писали просто ей така... Това са същества, които нямат работа и си запълват времето с безсмислени разговори с когото падне. Достатъчно е само да не си много досаден, за да си пилеят времето с теб.
По-добре я изкарай от чата. ;)
Като същество без работа ли ме определяш?

an7raks
01-07-2014, 11:39
Като същество без работа ли ме определяш?

Не, ние се обичаме с тебе. :*

tori
01-07-2014, 15:24
Не, ние се обичаме с тебе. :*
Либооооооооф.

sweetbabble34
01-10-2014, 07:43
Ако ви се изчерпват темите на разговор и тя търси някакъв начин да подхване друга тема, има
шанс тя да те харесва. Поне аз не бих си правила труда да търся начини да подхранвам разговора, ако нямах
някакви симпатии.