PDA

View Full Version : Помощ!!



Cerenn12
12-29-2013, 01:36
Здравейте на 17 години съм и до преди 1 месец бях девствена, но реших да се доверя на приятеля си. Преди това сме говорили за това, но аз винаги го правех на шега и той си мислеше, че не съм девствена. И когато ми го вкара (грубо да кажа) адски много ме заболя но не текна кръв.. през цялото време ме болеше.. правихме го доста пъти до сега и винаги ме боли много:( моля ви кажете ми защо така се получава??? той каза, че съм добре в смисъл, че не съм особено тясна.. но пак много ме боли :( и да знам, че в началото боли но колко време ще трае това начало?????? мисля, че отдавна е минало -_- пия хапчета против бременност може ли да е проблема там?? мисля, че не е от хапчетата но къде е проблема??

HollyGolightly
12-29-2013, 04:34
Пробвай да не мислиш за идващата болка, понеже ако си се настроила да те боли се стягаш и не си помагаш по никакъв начин. Може и ти да не си достатъчно влажна, кажи му да ти обърне повече внимание преди същинската част и ако трябва използвайте и лубрикант.
А само в началото ли те боли или през целият акт?

3oPuTy
12-29-2013, 06:16
Всичко идва от главата ти. Ти си наумяваш, че отново ще те боли и несъзнателно си свиваш мускулите долу.
Нищо чудно и приятеля ти да не отделя достатъчно време за да те предразположи и възбуди. Поговорете за това.
Ако си сравнително суха преди проникване е нормално да те заболи.

Rabalka
12-29-2013, 06:48
Може и да не те е отворил.Една френдка така и все я болеше като го прави с неиния и отива на гинеколог и се оказа че ципата не е скъсана.Тва рядко било неква еластична ли била.

baby_baby
12-29-2013, 13:29
Не е от хапчетата отпусни се не мисли за болката

Adkili
12-29-2013, 22:24
Може би си прекалено суха. Докато не си настроиш главата за секс - ще те боли. Той има задачата, преди да проникне в теб, да те накара да се отпуснеш. Повече любовна игра. Ако просто не можеш да се овлажниш, пробвайте с някакви лубриканти.

thenewgirl
12-30-2013, 05:30
Може и да не те е отворил.Една френдка така и все я болеше като го прави с неиния и отива на гинеколог и се оказа че ципата не е скъсана.Тва рядко било неква еластична ли била.
толкова си проста ще ме накараш сега да отговарям нормално. това няма как да стане, самата ципа не боли, боли от разтягането на вагиналните стени най-вече понеже не са свикнали. авторката си е отворена просто приятелят и е калпав и не може да я предразположи вместо това просто ръга колкото да свърши той.

LoveInfect
12-30-2013, 19:46
Може би ще ти е по - лесно да не се свиваш ако ти " се вкараш ". Имам впредвид ти да направиш движението.
Опитай се да се настроиш/подготви за нещо приятно, ане за болка.

Tsukuda_Hiroshi
12-31-2013, 15:38
А дали случайно не си твърде суха? Пробвайте лубрикант, ако е така.

Black_rose_
01-03-2014, 21:00
Първите няколко пъти е възможно да те боли. Не знам колко пъти сте го правили, но гледай да се отпускаш напълно.

fUcKsMiLe
01-03-2014, 22:10
Може да си суха - лубрикант.
Може да е твърде груб - говори с него.
Ние не можем да ти помогнем.

NeutralMilkHotel
01-03-2014, 22:14
Звънни в полицията. :(