PDA

View Full Version : Заглъхнало ухо



Mr.Killer
12-29-2013, 11:09
Здравейте!
Моят проблем е следният. Излезнахме с аверчетата да гърмим пиратки/бомбички и стана белята. Както винаги има някой пострадал. Всички се оттърваха с леки щети ама някои от нас повече. И така де. Бях пред един приятел ,който палеше бомбичка ,която след запалването му гръмна в ръцете. Аз бях точно пред него и ,като гръмна лявото ми ухо заглъхна за 10-тина секунди. На вечерта имах шум в ушите ,който отмина. Днес ставам надявах се да ми няма нищо ,но уви. Сега ухото ми е леко заглъхнало и ме наболва от време на време. Също така съм болен и знам ,че когато си болен пак могат да ти заглъхнат ушите. Моля помогнете ако сте се сблъсквали с такъв проблем,защото слуха ми трябва!

SHPAIdURmeN
12-29-2013, 22:05
Ако слушаш музика на слушалки (тапички или големи) по добре избягвай, понеже малко или много пречи на възстановяването на слуха ти. Избягвай да слушаш много силна музика също и гледай да не гърмиш пиратки (триъгълници най вече :D) , поне до нова година. Нека си починат ушите ти до нова година. Ако и тогава не се оправи слуха ти на едното ти ухо, ще е време за личния ти лекар :D. Успех и умната

Котка.
12-31-2013, 11:23
Ако имаш хрема, може и от това да е.Според мен още сега отиди на лекар.

baby_baby
01-03-2014, 19:13
сиг имаш ушна кал купи си от аптеката едно такова дето пръска в ухото и ти го отпушва

lamer4e7o
01-03-2014, 22:54
В крайна сметка ухото ти оправи ли се, защото малко след посрещането на новата година и при мен имаше подобен случай… ^^

Vivitu483
01-03-2014, 22:57
Мен пък ме боляха ушите на нова година.. но не заглъхнаха.

Mr.Killer
01-13-2014, 20:07
В крайна сметка ухото ти оправи ли се, защото малко след посрещането на новата година и при мен имаше подобен случай… ^^

Извиняавм се ,че отговарям с 12 дни закъснение и да. Оправи ми се ухото след 2 дни. Ама друг път повече не мисля да стоя пред някой ,който пали бомбички/пиратки. :D