PDA

View Full Version : Погледът



sisi002
12-29-2013, 15:13
Така както подразбрахте от заглавието става въпрос за зрителен контакт.Има доста теми за погледи, но не намерих нищо конкретно, а и конкретната ситуация променя до някъде обстоятелствата.
Преди време имах контакт с едно момче.Тогава не се познавахме.Всичко започна чрез една моя бих казала противна, но доста смешна гримаса, която по някакъв начин му направи впечатление, започна да ми връща тези погледи, да ми се плези , да минава по-често покрай мен и да ме заговаря.Започнахме да общуваме приятелски с голяма доза свалки, усмивки, намиганя от негова страна, просто всичко приключи доста зле, поскарахме се и двамата казахме някои неща, лично, за които аз съвалявам, че съм реагирала толкова импулсивно.Бяхме спряли всякакъв вид контакт, дори ме премахна от фейсбук профила си.От скоро започна да ме гледа много, разбира се аз се правя "на ударена", прати ми поздрави, решила съм да завържа отново зрителен контакт с него, но искам да не е обикновенно гледане, а такова с което да го предизвикам по някакъв начин.Ще бъда доволна дори да се стигне и до взаимно постоянно гледане,както преди в началото.Та усещам, че темата стана изключително глупава и объркана, но...
Та ще ви бъда благодарна да ми дадете някои съвет, ясно ми е, че само с погледи не става, но тези погледи биха били добра основа и видя ли откликване от негова страна бих действала.Благодаря

FAKE IT
12-29-2013, 15:54
Погледът сам по себе си е едно на ръка. Ако те харесва, така или иначе няма да му направи впечатление главно погледът ти. Ако го съчетаеш със сексапил и докато го гледаш му се усмихнеш, надигайки вежда, или пък му намигнеш си е съвсем друго нещо обаче. Просто добавяй, но го прави с мярка.

HollyGolightly
12-29-2013, 16:08
Да.. а ако си кръстосаш очите или ги обърнеш назад най-голям резултат ще постигнеш...
Я най-добре отиди и като големи хора се разбере с момчето. Опитайте се да изгладите отношенията, поговорете за проблемът, който ви е накарал да се отдръпнете един от друг и вижте от там нататък как ще я карате. Само с погледи нищо няма да постигнеш.

Starless
12-29-2013, 16:34
Погледът сам по себе си е едно на ръка. Ако те харесва, така или иначе няма да му направи впечатление главно погледът ти. Ако го съчетаеш със сексапил и докато го гледаш му се усмихнеш, надигайки вежда, или пък му намигнеш си е съвсем друго нещо обаче. Просто добавяй, но го прави с мярка.

Попадам на твои постове в различни теми и много ми харесва мисленето ти. Доста интелигентно отговаряш.

Често ми се случва да се съглася с мнението ти. И тук съм съгласна.

П.П Блъсни се в него, уж без да искаш. :D

an7raks
12-29-2013, 16:41
П.П Блъсни се в него, уж без да искаш. :D
Да, или го издебни в тоалетната и му направи една свирка, уж, без да искаш.

FAKE IT
12-29-2013, 17:01
Да.. а ако си кръстосаш очите или ги обърнеш назад най-голям резултат ще постигнеш..

Само в случай, че е с подходяща спирала обаче ;]


Попадам на твои постове в различни теми и много ми харесва мисленето ти. Доста интелигентно отговаряш.

Мерси. Всъщност мисленето ми е вследствие на поуките, които съм си извадил от различни ситуации, в които съм попадал, както и доста четене на психология. Всеки, който се замисли и се поинтересува от въпросите, с които се сблъсква ежедневно може да намери своите отговори, стига наистина да го иска. :)