PDA

View Full Version : ПРОСТОТИЯТА НА ХОРАТА



Jack Daniels27
12-29-2013, 15:23
Как може да има толкоз прости хора?Да правят секс със ЖИВОТНО????След няколко години ще има същества наречени хороживотни.Накъде отива света?Как може някой да се мисли за велик щот е го е правил с животно???Нямам думи.

Красивият
12-29-2013, 15:26
благодарение на още по-прости хора като теб те стават популярни, а каузите им - по-разпространени

SuNsEt
12-29-2013, 19:24
А как може да има толкова прости хора ,които да не влизат в часовете по биология??? Хороживотни ... :D

baby_baby
12-29-2013, 20:21
Има сякви хора

speedbreaker
12-30-2013, 15:32
Тва е положението ве!

Котка.
12-30-2013, 15:54
Вчера видях да се продава еротично бельо за деца до 3 месеца

ch0c0late44
12-30-2013, 16:02
в тоя форум само тролове останаха

bsdirty
01-01-2014, 19:07
хи-ху-хи-ха-ха ..хороживотни :D :D :D

Zugzwang
01-02-2014, 17:57
Че какво им е на хороживотните, аз си отглеждам от 3 години такова, и не се оплаквам... Е майкаму има работа по цял ден да дава мляко за една фирма, но пък вечер се събираме цялото семейство...

NeutralMilkHotel
01-02-2014, 18:04
мммммммммм секс с хлебарки <3

Zugzwang
01-02-2014, 18:25
мммммммммм секс с хлебарки <3

Много са мудни бе, то докато се извърти, човек е свършил вече...

SHPAIdURmeN
01-02-2014, 22:55
AHHAHAHAHahhah :D

Mary_Jane_69
01-03-2014, 20:02
Като негодуваш ходи си режи вените, ако ли не, пробвай, яко е, обаче предупреждавам те.
Имам приятели които са го правили и го правят и до ден днешен. Харесва им, даже твърде много, удоволствието било несравнимо, по-хубаво и от аналния секс. (тук е любителска преференция)
Та мисълта ми е.... пристрастяват се. Смисъл то е до един момент, после вече толкова си свикнал с тоя кеф, че човек не ти дава същото удоволствие, и все по-често прибягваш до тая алтернатива, защото е ново, защото е диво, защото е табу.
Дори...аз веднъж пробвах. С кучето ми. Каракачанка е, по свое желание, то веднага успя, нали и ....ми хареса.
Страх ме е да не се пристрастя, обаче не свърши в мен, все пак това вече е антихуманно. Предполагам....
И да ...имаше и втори път... с немската овчарка на един приятел, кефа беше страхотен, дори по същия, със животно, с което не си свикнал, и следващия път просто ще се разминеш на улицата, и ще се направите сякаш нищо не е станало, докато можеш да правиш секс и със стопанина му.
Е... и това направих. Хубаво беше но... Не беше същото, явно е заради цялата първичност във видовете същества...
Мисля че ще успея да се въздържа за по-следващи пъти, но не знам, то просто се случва, а понякога ми се върти твърде много в главата и само жужи ли жужи тая мисъл... Натрапчиво-да, удоволствието обаче е петорно на досадата, с която ти е тая идея в главата, заслужава си, изживяването е на много по-различно, върховно и духовно ниво....