PDA

View Full Version : Съвет... ?



bonbonka03
12-29-2013, 16:27
Здравейте,
От много време се познавам с едно момче. Оказа се , че той има чувства към мен и аз реших да му дам шанс. Отначало всичко беше добре, заедно сме от 2 месеца , но от скоро започнахме да се караме за най-малкото. Започнахме да се събираме и с компанията му. Готини хора , няма как да ти е скучно с тях. Но с течение на времето с един от неговите приятели се сприятелихме и започнахме да се си споделяме и той ми даваше доста съвети.. Работата стана така, че по ирония на съдбата , когато стана това наше сближаване, с приятеля ми започнахме да се караме. Приятелят му започна да ми пише доста и според мен от негова страна не са само приятелски чувства. Проблема е там , че без да се усетя и аз започнах да се увличам по него. Просто имаме еднакви интереси и ме разбира... Сега съм много раздвоена и не знам какво да правя.
П.С. Приятелят ми е много симпатично момче, но е доста избухлив и доста често си го изкарва на мен и това ме дразни много и може би заради това съм обърнала внимание на друго момче.

baby_baby
12-29-2013, 19:07
Седи си при приятеля ти накрая от двата стола на земята

shadowcrew
12-29-2013, 19:51
Не знaм дaли си чувaлa, че когaто се счупи еднa вaзa, колкото и дa я лепиш, тя не е същaтa. В твоя случaй си видялa новa, непознaтa и по-интереснa вaзa в мaгaзинa и ти препоръчвaм дa си я вземеш.

rising_star
12-29-2013, 21:29
Помисли и за тях двамата. Ако тръгнеш с другото момче, най-вероятно ще им развалиш приятелството, а това не е желателно.

bonbonka03
12-30-2013, 15:00
Да така е , не искам да развалям приятелството им, но то ако беше истинско нямаше да се получат така нещата ...

Amore-Mio*
12-30-2013, 16:26
Извинявай, но сама си си виновна.
Оставяш питомното, докато гониш дивото и накрая ще си останеш сама, и ще осъзнаеш, че приятелят ти те е обичал наистина, просто ти си преувеличила леко нещата. Но дори и така да не е, ще е глупаво да развалиш приятелството им.

Tsukuda_Hiroshi
12-31-2013, 05:54
Не мога да разбера защо има толкова емоционално-лесни жени... Имаш си приятел, радвай му се! За какво трябва да се забиваш с друг и още повече с негов приятел??? :(

xXxPETYAxXx
12-31-2013, 06:56
Така като гледам, май нямаш кой знае какви чувства към приятеля си (още от началното изречение "той има чувства към мен и аз реших да му дам шанс")
Не съм на мнение, че трябва да си стоиш с него. Нито пък, че накрая, ако(когато) останеш сама, това ще е нещо гадно. Напротив, според мен, трябва да скъсаш с приятеля си, в който очевидно не си влюбена. Но и да не се занимаваш с приятеля му. Така че, моят съвет е да останеш сама - това съвсем не е края на света.

Баща Ти
12-31-2013, 10:13
Зависи кой чука подобре. Да не отидеш при новия и после тайно да мечтаеш за пишката на стария!

Vivitu483
01-01-2014, 20:15
Разбрахме че си раздвоена, направо защо не ни попита как да го зарежеш? ;д Но пък виж наистина може да им развалиш приятелството ако тръгнеш веднага с другия, ако изчакате малко не мисля че ще има проблем. Но гледай да приключваш с този по-бързо, че както каза baby_baby да не стане така както си на два стола да паднеш на земята if you know what i mean.

dyckaaaa36
01-02-2014, 14:40
Щом не се чувстваш вече добре с приятеля си го остави , но помисли дали да започнеш с другото момче , освен че ще развалиш приятелството им може и да нараниш и себе си по този начин ако нищо не се получи . Не прибързвай според мен

SeXy^BaBy
01-02-2014, 19:33
изчакай още два месеца може да те запознае и с други негови приятели

djipsito
01-02-2014, 21:13
Скъсай с приятеля си, другото .. квото дойде. Времето само ще покаже.

C0oKieS
01-04-2014, 18:05
постой още с твоя след 1 , 2 седмици ще разбереш при кой да отидеш

Anastasiq5910
01-04-2014, 18:38
той имаше чуства към мен - така си написала , а ти имаше ли чуства към него ?

извинявам се ако някой е писал същото се извинявам ,не съм чела

carlabd
01-05-2014, 19:01
Остани си с приятеля естествено! Не си разваляй връзката заради някакво си временно увлечение, и какво като е избухлив.. всеки си има недостатъци, търси положителното;)

bonbonka03
01-05-2014, 20:01
Благодаря за мненията. Разделихме се с въпросното момче и така е много по - добре :)

П.С. Ако може някой да изтрие темата :)

Didko_Beats
01-06-2014, 16:22
Здравейте,
От много време се познавам с едно момче. Оказа се , че той има чувства към мен и аз реших да му дам шанс. Отначало всичко беше добре, заедно сме от 2 месеца , но от скоро започнахме да се караме за най-малкото. Започнахме да се събираме и с компанията му. Готини хора , няма как да ти е скучно с тях. Но с течение на времето с един от неговите приятели се сприятелихме и започнахме да се си споделяме и той ми даваше доста съвети.. Работата стана така, че по ирония на съдбата , когато стана това наше сближаване, с приятеля ми започнахме да се караме. Приятелят му започна да ми пише доста и според мен от негова страна не са само приятелски чувства. Проблема е там , че без да се усетя и аз започнах да се увличам по него. Просто имаме еднакви интереси и ме разбира... Сега съм много раздвоена и не знам какво да правя.
П.С. Приятелят ми е много симпатично момче, но е доста избухлив и доста често си го изкарва на мен и това ме дразни много и може би заради това съм обърнала внимание на друго момче.


Добре темата свърши и сичко се разбра ама аз нищо не разбрах.
"Обичаме се'' от 2 мес.той ме обича,аз го обичам приказка..и идва някъв с по големи семейни бижута и хоп-той не ме задоволява,мисля че не ме обича,дали ми изневерява и търсиш още 1000 причини за да скъсате(точно в момента не говоря за теб).Еми като друг къв е смисъла да го заблождаваш твоя пич като се пак някой друг пак ти е в главата.Еми отди скъсаите заради 8-9 инча и после и тои като излезе един боклук няма да паднеш от двата стола на земята,ами ше слезнеш на долния етаж


ПП:поне така мисля-не ме съдете,ас съм просто свободомислещ гражданин на тая странна държава на незадоволени хора :(