PDA

View Full Version : Хора моля за съвет :(



boruu.dyulgerowwa
12-29-2013, 17:08
Има едно момче една година по голям от мен аз съм на 14 той на 15...Аз го харесвам.. Обаче е обвързан във фб с няква. питах го той каза че е само ей така и че не ходят. Той постоянно ме гушка държи се мило с мен обарва ме, аз разбира се като пълната путка му казвам да спре а той продължава, както и да е ... днес бяхме на вън с него и още 5-6 момчета и те казаха че той вчера е обарвал няква друга и я е биел... стана ми тъпо. Момчетата казаха че се е разгонил. Питах един приятел който се събира с нас и той каза че вчера е искал да я ебе оная и й е бил шамари. Той ме покани да ходим на кънки уре аз приех. Няколко пъти се опита да ме целуне... утре не знам какво да правя той май е курвар... ХЕЛП КВО ДА ПРАВА ;хх

rosi1617
12-29-2013, 17:15
Не се занимавай, нищо добро няма да излезе.

boruu.dyulgerowwa
12-29-2013, 17:18
мерси :0 обаче аз го харесвам много ;хх

wasch0
12-29-2013, 18:04
Искаш съвет, ще ти дам няколко.
Първото нещо, което ми направи впечатление бяха думите "ку*вар" и "пу*ка". В речника на една дама, тези думи не фигурират, още повече на четиринадесетгодишна такава. Постарай се да не ги използваш.
След това се учудих от факта, че ти харесваш в него обарването. Не мисля, че е нормално да позволяваш това на човек, който всъщност ти е никакъв.
Обарването не е знак, че те харесва.Това е то "разгонен". Може би иска да получи нещо друго от теб..
Лъже те, че очевАдната му приятелка не съществува. Зад гърба й, освен на теб, налита и на други.
Сама прецени какво да правиш.

HollyGolightly
12-29-2013, 18:21
Толкова циничен текст от 14 годишна, срамота. Две изречения не можете да напишете без "п*тка, к*рва, е*е" Какви хора ще излязат от ващо поколение не знам. Може да звуча като леличка, която нарежда, но просто не върви момиче да използва този каруцарски език.

baby_baby
12-29-2013, 18:36
Не се занимавай

miroslav.tuparov.5
12-30-2013, 07:29
МОЯТ СЪВЕТ Е ЧЕ АКО НЕ СТЕ ГАДЖЕТА МУ ДАЙ ДА ТЕ ЧУКА В АНУСА :) ТОВА НЕ СЕ БРОИ ЗА СЕКС :)

Amore-Mio*
12-30-2013, 11:57
Добре, искам да те попитам как си мислиш, че ще се държи с теб като се има в предвид, че си наясно как се държи с останалите момичета?

Погледнато реално, в тоя му период, надали ще си изключението от правилото.
Така, че по-добре не отивай на кънки с него, за да не съжаляваш после!

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 09:34
Искаш съвет, ще ти дам няколко.
Първото нещо, което ми направи впечатление бяха думите "ку*вар" и "пу*ка". В речника на една дама, тези думи не фигурират, още повече на четиринадесетгодишна такава. Постарай се да не ги използваш.
След това се учудих от факта, че ти харесваш в него обарването. Не мисля, че е нормално да позволяваш това на човек, който всъщност ти е никакъв.
Обарването не е знак, че те харесва.Това е то "разгонен". Може би иска да получи нещо друго от теб..
Лъже те, че очевАдната му приятелка не съществува. Зад гърба й, освен на теб, налита и на други.
Сама прецени какво да правиш.

^ТОВА!!!

vanch0
01-01-2014, 10:30
Моя съвет е че ако искасх момче които искаш да те обича тои не е правилня за теб,има мниго мили момчета с които мойе да се обичате супер сладките работи без да те обарва и т.н.Такива търсат момичета само за "едното ебане" и тва е ако не искаш да бъдеш наранена недей се занмава с него защото ще го обикнеш а на него няма да му пука за теб и сама ще се нараниш.Такива момчета те не търсят "любов" ! Такива "курвари" аз като момче не искам да общувам защото не мога да търпя да гледам как си играят със на момичета чуствата което супер много ги наранява,но има и "курви" на които пък не им пука и правя същото със момчетата и на тях им харесва да ги "ебат"....

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 17:56
^ Господи, спри интернета в твърде малките за това села и в Перник!!

tori
01-01-2014, 18:02
Все още не съм сигурна - трол или трол?

dyckaaaa36
01-02-2014, 11:11
Според мен не се занимавай , щом е удрял момичета значи и теб ще удари.. аа това една жена не трябва да го позволява ! Просто се опитай да осъзнаеш и ще видиш , че е така колкото и да го харесваш не си струва да страдаш после :)

Vivitu483
01-02-2014, 14:35
Ако искаш да се възползва от теб и да те захвърли после като парцал, давай - излез с него. Щом се държи така със всяка какво мислиш, че с теб е по-различно ли?

djipsito
01-02-2014, 21:40
бушуват му хормоните
когато едно момче наистина те харесва, няма да бърза да те обарва, а ще се държи уважително и с внимание към теб, помисли си...

C0oKieS
01-04-2014, 17:59
Не се занимавай, нищо добро няма да излезе.
+

Anastasiq5910
01-04-2014, 18:43
от това което прочетох разбрах ,е според мен е курвар .Не се занимавай с него

djipsito
01-04-2014, 21:18
ех, че са ми интересни тези 15 годишни "курвари" :lol:

Tsukuda_Hiroshi
01-05-2014, 09:28
ех, че са ми интересни тези 15 годишни "курвари" :lol:

"Курвар" може да не е, защото прави секс всяка вечер с различна, а защото се занимава с курви. Има го и това. А аз виждам все повече 15-годишни курви... По-точно курвЕта.

carlabd
01-05-2014, 18:46
Еми отрежи го, за к'во трябва да се занимаваш като не искаш, не мога да разбера :D А за курварче просто не си заслужава..
Бягай докато е време ;D

djipsito
01-07-2014, 17:09
"Курвар" може да не е, защото прави секс всяка вечер с различна, а защото се занимава с курви. Има го и това. А аз виждам все повече 15-годишни курви... По-точно курвЕта.

известно ми е, просто ми е смешно като си представя някъв дрисък да се прави на голям пред други дрисли.

Tsukuda_Hiroshi
01-07-2014, 19:35
Пф... Всеки ден ги виждам такива... Отврат!

GEMBI
01-07-2014, 19:40
На 15 години бил "обвързан" днешната младеж е станала леш, много сте зле на тия години по цял ден на вън да покарам колело,футбол и много такива неща.На 15 години има жълто около устата за гаджета мисли.

desi89005
01-09-2014, 14:45
Няма никакъв смисъл да се занимаваш. Колко такива ги има. Станало ти гадно, че обарвал и удрял друго момиче. Какво теб ли искаш да удря? :D Ако те харесваше щеше да се държи мило, нямаше да си помисля да те "обарва", защото в главата му щеше да е само как да те впечатли по съвсем различен начин (да се държи мило, да те разсмива, да те успокоява когато си тъжна и т.н.). А ти щом си се впечатлила от сегашното му държание...... нямам думи.
Ако искаш да бъдеш като мнозинството (за съжаление) излез с него, оставяй го да те обарва и след време напиши тема "Да му пусна ли? " Дано представата ти за "подходящо момче" се промени, защото в бъдеще не те виждам.
Лично мое мнение. Ти си решаваш какво да правиш. ;)