PDA

View Full Version : Моля ви някой да ми даде съвет.. много съм объркана..



otka43na
12-29-2013, 17:46
Здравейте ! Знам че това за което ще пиша е банално и сигурно има милион изписани теми, но наистина за мен е важно и много се страхувам. Имам си приятел водим полов живот всичко е нормално, но този месец драстично ми закъсня... По принцип ми е редовен цикъла случва се понякога да закъснява но този месец изобщо не ми дойде.. Имах си симптомите на ПМС все още продължават да ме болят гърдите и изпитвам една болка ниско в корема.. Други признаци или оплаквания нямам, но забелязах нещо може би една седмица преди датата на която трябваше да ми дойде и това е едно необичайно гъсто бяло течение, придружено със сърбеж, който понякога е доста силен, също така урината ми е по тъмна от обикновено.. Незнам какво да мисля.. Чакам да минат празниците да отида на лекар, много съм притеснена дано не е бебче, защото още не ми е време на 19 години съм и трябва първо да си завърша образованието. Та въпроса ми е случвало ли ви се е да имате такова течение, аз четох в нета че това може да са гъбички и дали от тях може да има промяна в цикъла?Благодаря ви ! Весели празници !

baby_baby
12-29-2013, 18:29
И според мен може да са гъбички с презерватив ли го правите?

отиди на гинеколог веднага след празниците

otka43na
12-29-2013, 19:55
Не, без, но до сега не е имало проблеми.. И в момента имам доста силни болки в корема, което пак не мога да си обясня

baby_baby
12-29-2013, 21:44
Ще ти идва

Emilen
12-30-2013, 20:09
Много прилича на някаква инфекция или гъбички. НО!
Ако болките продължат, отивай спешно на лекар. Забрави за празниците. Най-лошият сценарий е извънматочна бременност!

Tsukuda_Hiroshi
12-31-2013, 05:30
Не си бременна, ама лекар!!!