PDA

View Full Version : издръжливост след обрязване



bace bobi
12-29-2013, 18:31
здр. на вси4ки
не съм се зачитал в саита (за което се извиявам) но искам мнение
според вас ако човек ako се обреже ще издържа ли повече в леглото ? :D

shadowcrew
12-29-2013, 19:01
Първо се нaучи дa пишеш, че aко си толковa некaдърен и в леглото ще имaш проблеми.

Относно въпросa ти, чувaл съм, че имa тaковa нещо, но не знaм колко повече ще издържa.

broken_hearted
12-29-2013, 19:19
Да ще издържа

Djara
12-29-2013, 20:46
Арабски митове и легенди - точно обратното е ;)
Издържливостта е функция на опита.

Adkili
12-29-2013, 22:14
Да има нещо такова. Бях чел някъде, че на някакъв пич му е било доста трудно да свърши след като се е ... Казваше, че дори на някаква мацка Й е писнало и си тръгнала. :D

LoveInfect
12-30-2013, 18:42
Да иначе как през16ти век султаните стават напо 60 и продължават да е**т по 10 жени на ден???

bace bobi
01-01-2014, 20:12
mn se kolebaq :S

Rabalka
01-01-2014, 20:26
Издаржа повече.Духала съм на такав и бая време беше като се замисля ся при другите.Казват че е така штото главичката губела чувствителнос

superzvqr
01-01-2014, 20:32
Аз съм обрязан (НЕ СЪМ МЮСЮЛМАНИН), но съм детствен и не мога да кажа нищо по въпроса. Тук може би жените, които са го правили с обрязани могат да кажат по-обективно мнение :)

HollyGolightly
01-01-2014, 20:36
но съм детствен

нИ думай!

superzvqr
01-01-2014, 20:37
нИ думай!

Да :)

cassiusclay98
01-01-2014, 20:57
Нормално е след като главичката губи от своята чувствителност.

Vivitu483
01-01-2014, 22:07
Не се обрязвай, само и само да угодиш на каките.

П.П.Като видя обрязан х*й и ми се отебава.

stOlen``EyEs
01-02-2014, 18:11
Да, издържа се повече. Обрязания с времето губи все повече чувствителност - от там идва издържливостта.

NeutralMilkHotel
01-02-2014, 18:20
Възможно е, но за сметка на това губиш от собственият си кеф...И става безсмислено.

Vivitu483
01-02-2014, 18:22
Възможно е, но за сметка на това губиш от собственият си кеф...И става безсмислено.

Именно.

bace bobi
01-04-2014, 11:36
да ми кажете някаква ориентировачна цена (горе-долу)

Supermassive____
01-04-2014, 12:04
Абе брато ти да не си нещо луд? Как може въобще да ти минават подобни мисли през главата? Съветвам те да не правиш глупости само заради едното е**не.

SupermeFX
01-04-2014, 20:53
Преди време ми правиха операция за премахване на гемчето, болезнено е. Не го искаш. Не ти трябва. Все пак.. ако е будна упойка ще видиш как ти завират игла в главата..

bace bobi
01-05-2014, 13:53
abe to she zarasne vajno e dali she se izdurja pove4e :D

AnarchyBoy
01-05-2014, 13:55
Да, ама е гадно..

Fisherman
01-05-2014, 14:40
саламалекумбой

Shadix
01-05-2014, 14:52
не знам, но когато свърша и като си докосна главичката толкова е чуствителна, че няма на къде, но това дали издържаш повече или по малко зависи от теб и от нея не само дали си обрязан или не.

bace bobi
01-07-2014, 09:19
abe bolktata she q ima qsno vuprosa e da stane :D

fUcKsMiLe
01-07-2014, 12:57
Да, но обрязаните момчета, въпреки че свършват по-бавно, чувствителността им е в пъти по-малка, защото главичката постоянно е на показ. Едно от момчетата, които познавам се обряза поради някакви причини (различни от религия) и в момента по негови думи не води толкова пълноценен сексуален живот спрямо времето, когато е бил необрязан. Даже иска да си върне това, което има, но не е възможно тук до колкото разбрах.. Не ме касае особено, но както и да е. Дано ти е в полза това.

Напиши в гугъл Cut vs Uncut / брязан или необрязан и ще ти излязат милиони отговори.

bace bobi
01-07-2014, 20:16
nqkakva priblizitelna cena na tazi intervenciq da mi kajete ?

ГРЕН
01-09-2014, 11:44
Издаржа повече.Духала съм на такав и бая време беше като се замисля ся при другите.Казват че е така штото главичката губела чувствителнос

Можеше да спестиш детайлите :D

Зъбчето
01-11-2014, 05:00
Та да коментирам обрязването. В "топлите" страни това е възприето като обичай по хигиенни причини. Когато кожичката (препуциума) (http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%86%D0%B8%D1%83%D 0%BC) покрива главичката на пениса, от търкането в бельото, при полов акт (и не само), под нея се събират власинки, и всякакви др бактерии и тн. Та при невъзможност от забелване и измиване там в 99% от случаите се стига до инфекция. Та в тези страни са решили, че е далеч по лесно на едно бебе да му се отреже препуциума и така да му се спести едно доста неприятно изживяване, което може да доведе до отрязан полов член поради инфекция или смърт (пак поради същата). С годините това се е превърнало в ритуал.

Според мен лично това е препоръчително за един мъж да се направи докато е малък, даже си мисля, че е задължително. Имах колега (завършващ доктор), който на 28г. се наложи да го обрежат, защото го застигна такава инфекция, защото имаше фимоза (http://www.urology.bg/phimosis/)

Та да се върна на темата. Това дали един мъж ще издържа по-дълго, ако му е отрязан препуциума (обрязан) е много относително. Ако не е правил секс 1-2 седмици или повече, ако е с нов партньор и е превъзбуден може да свърши за 30 сек. Ако си води редовен полов живот, може и 3 часа да кара. Като цяло мнението е, че губи чувствителност, но е субективно според мен.

По-нагоре бяха питали за цена на тази интервенция. Първо може да се започне с консултация при личния лекар, и от там с направление при хирург или уролог. Той ще прецени къде да ви прати и тогава ще разберете и цената.

bace bobi
01-11-2014, 07:21
ms za izcherpatelniq otgovor

bace bobi
01-13-2014, 18:34
моля за още мнения ?

bace bobi
01-16-2014, 07:19
?

Krisi7yy
01-16-2014, 12:26
Здравейте! Прочетох всички мнения по темата и искам да изкажа и аз своето.Приятелят ми е кюрд (те също са обрязани) , когато водим полов живот той свършва на 10 минута, понеже му е адски яко и изпитва голямо удоволствие от това да прави секс с мен!Не мисля, че бързото или бавно свършване се влияе от това дали има препуциум или не, защото ако наистина обичаш човека или харесваш секса с него е нормално да не издържаш по 2-4 часа.Чувствителоността на главичката е наистина по-слаба, но въпреки това издръжливостта на секса не зависи от това, а от човека и от този, с когото го правиш!
П.С Дано съм ви била полезна с мнението си ! :)

bace bobi
01-16-2014, 17:55
mersi za spodelenata inf :)

georgi12
01-20-2014, 15:07
Днес се навършват 5 години от моето обрязване .Не бих казал , че е по-малко чувствителен , когато е в ерекция .Като се овлажни и главичката - супер чувствителна. А за издръжливостта - зависи от самият организъм .Разбира се след интервенцията по-дълго държи .Да не говорим , че и естетически изглежда по-добре.

bace bobi
02-01-2014, 11:04
някой да даде мнение моля ? :)

interr
02-04-2014, 06:13
някой да даде мнение моля ? :)

Боби,ще споделя от личен опит.Обрязах се преди 4 години,бях на 21.Без никакви проблеми да имам.Просто чувстовто е невероятно.Не говоря за секс.Усещането за чистоплътност по-скоро.Единстеният плюс при секс е,че като си го "вадиш" няма кожичка,която да покрие главичката ти и тя се трие...кефа е огромен.
Минуси няма...само плюсове.Това пак казвам,лично мое мнение е...
Малко може да ви се сторя вулгарен и прост,но просто не виждам друг начин по който да изразя плюсовете...
1.Лятото в жегата преди имах супер неудобно усещане.Все си го чувствах потен и нечистоплътен.Сега момчетата,който не са се подлагали на тази манипулация ще кажат: -Ти луд ли си бе?Мий се редовно и всичко е ОК.Като се къпеш един път седмично така ще е ....Не мили момченца,къпя си се редовно,мия си го редовно,но резултата не беше като сега.
Няма как сега да имаш неприятна миризма.Винаги ти е сух,ако ще не си го мии и една седмица...

2.Като пикаш е достатъчно само да "извадиш" и да го насочиш...Преди дърпах кожи,тръскам го после по пет минути...само и само да не остане капка урина после,та да мирише...(колкото и да ви е смешно от опит знаете....последната капка винаги е в гащите,било то обрязан или не)

3.Като мастурбирам няма по-голям кеф да си галя главичката...Няма как с препуциума(кожичката) да се достигне същия ефект..
Като пари не знам.По-скоро кажи от кой град си,та хората с опит да препоръчат хирург.Това един път се прави.Има некадърници и може да те окастрят и да не ти е равномерно премахнат препуциума или да имаш груб цикатрикс...

4.Естетически е по-красив пениса.Това не е мое мнение,а е доказано...
Вече и аз като видя "хобот" и ми е неприятно. :)
А за издръжливост каквото ти споделиха до тук хората е вярно.Трябва редовно просто да правиш секс...
Аз си имам приятелка от много години,но ако не правя сега секс 1 месец,после за 1 минута ще свърша...
Надявам се да съм бил полезен!

Pecko
02-04-2014, 13:47
Доколкото разбрах от лекаря, който ме оперира, най-много нерви има в гемчето и то е най-чувствителната зона и ако е късо може да бъде причина за ПЕ. На мен ми го срязаха с лазер и сега със сигурност мога да кажа че издържам повече, без да са ме обрязли.

bsdirty
02-04-2014, 14:50
обрежи се знаеш ли кожляка къв е вкусен на скара.

Доста си тъп .. :)

Mordred
02-04-2014, 15:06
Всичко опира до психиката можеш ли да се контролираш няма да има проблеми, но не можеш ли и да си обрязан файда няма.