PDA

View Full Version : Не ми се живее.



mince
12-29-2013, 19:00
Не ми се живее. Всичко ми се вижда безсмислено. Нямам желание за нищо...Луд ли съм?

Relentless
12-29-2013, 19:53
Аз съм същия като теб , спокич ..

Fisherman
12-29-2013, 22:40
как така,нямаш желание да учиш?

MaybachMusicGroup
12-30-2013, 19:10
Drugs got me crazy

ioanna3
12-30-2013, 19:28
Не, не си луд. Просто си изпаднал в такова състояние, което се счита за нормално, но зависи колко дълго продължава. Ясно е, че всичко идва от мозъка ти и дори да няма реална причина за това ти не можеш да излезеш от тази дупка. А сега по същество - излизай повече с приятели, защото контактите с приятни за теб хора те развличат и развеселяват. А ако чувстваш, че няма хора, с които да се почувстваш по добре - опитай сам! Захвани се с нещо което отдавна си искал да направиш, но все си отлагал или просто каквото ти дойде на ум в този момент. Това е най-добрата алтернатива според мен, защото от личен опит знам, че помага а и на всички ни е ясно, че живота няма голям смисъл .. така че въобще не се замисляй ами започвай да правиш това, което наистина вътрешно искаш :)))

Madlenita
12-30-2013, 19:58
Отиди на психолог :) :д

Dam Yeo Wool
12-30-2013, 21:47
Не си луд,а отегчен от живота.

Постави си цел,каквато и да е тя,от 100 мнения във форума до дискотека и див купон (занимавай се).
Запознай се с хора с които да споделяш общи интерси. Гледай сериали,филми,слушай музика,излизай.
Започни да учиш нови езици и малко обща култура,регистрирай се в сайтове,игри..

Казват,че не им се живее,защото им е скучно. Не вярвам да имаш ужасна съдба и затова да не ти се живее.

ist1315
01-24-2014, 18:22
Слушай и аз минах през там всичко ми беше скучно и тъпо.Опитай да намериш нещо ново,да погледнеш скучните за теб неща от друга страна или измисли нещо ново и бъди оптимист или реалист никога песимист!

The Cheetah
01-25-2014, 12:49
До преди няколко дни и аз бях така и то не за 2,3 път.
Опитай нещо различно, излизай с приятели, сам ако искаш.. разведри се.

abvd
01-26-2014, 07:16
Преди 1 година бях по подобен начин, не ми се живееше , не ми се яде , не ми се правеше абсолютно нищо.. излизах си всичко си беше нормално но.. накрая реших да водя по динамичен живот, в смисъл че почнах тренировки запознавах се с все по нови и все по нови хора.. всичко си дойде на мястото. Опитай и ти като мен.. ще ти мине ! :)

draid
01-26-2014, 10:48
Едно време като бях дете и по цял ден тичахме по улиците и играехме никой не изпадаше в такива депресии. Като взе всяко лапе да виси на компютъра по цял ден и взеха да се появяват слаби психически индивиди.

llemans
01-26-2014, 18:46
Разделих се с приятелката ми .. и аз се чувствам по същия начин .. яко шит

kastielle
01-26-2014, 18:56
Най-лесно е да кажеш, че не ти се живее. Както ти казаха по-горе- намери си хоби, занимавай се с неща, които са ти интересни...Най-лесно е да стоиш и да се цупиш. И аз не харесвам живота си, ама да съм викнала, че не ми се живее, я?!

llemans
01-27-2014, 10:42
Вярно е .. намирам си занимания, но все за нея мисля .. не ми излиза от главата кактото и да правя

invisible_girl
01-29-2014, 06:55
Не ти се живее? Ми като не ти се живее ние тука каквото и да пишем няма как да ти помогнем. Ти сам решаваш какво да правиш със живота си. Защо трябва да пропиляваш живота си като ще има супер много забавни моменти. Както са писали по-горе .. излизай по-често с приятели. Забавлявай се. Забрави за проблемите. Всеки е преминал през такова състояние в живота си,като твоето. Но,който е достатъчно силен да преодолее това,което го мъчи..успява. Животът си е достатъчно кратък,за да го правиш още повече. Какъв е смисъла?
*лол това изглежда все едно се опитваме да те накараме да не се самоубиваш,супер тъпо е* :)

bleky
02-03-2014, 17:07
И на мен не ми се живее, но живея. :D
Опитай се да излизаш повече.