PDA

View Full Version : някои да ми да де савет



petrov5
12-29-2013, 20:34
zdraveite .. :) iskam nqkoi savet znachi predi imah opit s momichetata i sichko mi beshe kato po voda no sled godina sichko se preoburna nemi e tolkova lesno kolkoto predi i nemoga da si namerq momiche probval sam s nqkolko i nishto ne se poluchi .... i se chudq dali problema e v samiqt men ili v momichetata ili v neshto drugo ...

FAKE IT
12-29-2013, 21:06
Напиши си поста на кирилица, за да не ти го изтрият. Проблемът си е в теб (90% от случаите), ако си се пробвал с НЯКОЛКО момичета. Първо опиши как действаш, за да ти се каже къде грешиш, няма как да гадая всяка твоя стъпка :D

w0sh
12-29-2013, 22:24
Сигурно са надрастнали интелекта ти. Повечето бозайници биха могли.

thenewgirl
12-30-2013, 05:07
дръж се като мъж а не като малко момченце. ако си лигав никой няма да та хареса

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 06:04
Сигурно са надрастнали интелекта ти. Повечето бозайници биха могли.

^Това!!! :lol:
Не бе, брат - проблема е в мен - наговарям ги аз да не ти обръщат внимание... Естествено, че проблема е в теб! Не можеш да пишеш! Не ползваш препинателни знаци!
Изчакай още 1 година - ще се навъдят ново поколение пикли, дето се мислят за жени и искат някой да ги натиска по входовете преди да ги изпрати, а и може нещата пак да се "преобърнат"...

pixi33
12-30-2013, 06:27
Положително проблемът е в теб. Нищо чудно тези НЯКОЛКО момичета да се познават помежду си. Нямаш си на идея колко смешно става едно момче в очите на момичетата, ако те стигнат до извода, че момчето, с което имат нещо общо е едно и също!

lovefaithx
12-30-2013, 09:38
^Това!!! :lol:
Не бе, брат - проблема е в мен - наговарям ги аз да не ти обръщат внимание... Естествено, че проблема е в теб! Не можеш да пишеш! Не ползваш препинателни знаци!
Изчакай още 1 година - ще се навъдят ново поколение пикли, дето се мислят за жени и искат някой да ги натиска по входовете преди да ги изпрати, а и може нещата пак да се "преобърнат"...

Напълно съгласна!!

Amore-Mio*
12-30-2013, 11:53
Опитът се придобива и не се губи току-така.
По-скоро не ти се е получило с тия момичета, това не означава, че цял живот така ще ти е.

baby_baby
12-30-2013, 14:14
Тва че попадаш само на неподходящи не значи че си загубил ще си намериш когато най-малко очакваш

petrov5
12-30-2013, 15:33
izvinqvam se che ne pisha na kirilica .. klaviaturata mi e bugnata pochnah na kirilica obache e slojno zatova napravo taka ta kakto i da e pod nqkolko nqmah fpredvid na vednujj kakto i da e podhodite mi sa savsem normalni opoznavam q izvestno vreme posle predlagam da izleznim primerno na razhodka ili kafe nqkolko komplimenta sheguchki neshto ot tozi sort i tova e ne si davam mnogo zor

Tsukuda_Hiroshi
12-30-2013, 18:01
Ми май е време да си дадеш зор, тогава...