PDA

View Full Version : Асоциална съм



karinaa
12-30-2013, 12:55
Асоциална съм - момиче на 17 не мога да общувам нормално с хората. Държа се студено с тях, държа се гадно с приятели ако имам и такива де, с роднини и т.н. Не знам какво става преди не бях такава, напротив даже много общувах но един месец някъде не говоря с никой. Сега покрай празниците познати ме питаха къде ще ги празнувам а аз отговорих - ( не ме занимавайте с глупости, ще съм у нас пред компютъра ). Просто не знам какво става, като цяло не ме интересува нищо и никои. Не искам да съм такава, какво да правя това само временно ли е ? Помогнете и мерси предварително.

Mirrela.
12-30-2013, 13:50
Ами .. може да се дължи на пубертета.През тези години,тинейджърите на твоите години стават по-раздразнени,буйнствени..Сп ред мен това е временно.Надявам се да не продължи дълго,защото това се отразява зле,както на останалите така и на самата теб :)

lemagnifiqueparasseux
12-30-2013, 13:57
Не, просто имаш рак.

Шегата настрана. Това, което описваш, едва ли е асоциалност. Просто неразвити социални умения, след като заявяваш, че имаш желание да общуваш с връстници.

Можеш да опиташ някакво лечение. Отиди при терапевт.

Или просто вземи се занимавай със закърнелите ти социални умения вместо да питаш за магическа дума/хапче/предмет, което оправя всичко.

Котка.
12-30-2013, 14:24
Не, просто имаш рак.

Шегата настрана.

:shock:

Bomber
12-30-2013, 14:26
познати ме питаха къде ще ги празнувам а аз отговорих - ( не ме занимавайте с глупости
Като за начало спри да се държиш толкова студено със околните.
Така като гледам те са искали да те поканят да празнуваш със тях,а ти директно си ги отразяла със това
"Не ме занимавайте със глупости"

BuBzzz
12-30-2013, 14:44
Не, просто имаш рак.

Шегата настрана.

Ти нормален ли си да се шегуваш с това бе човекк????

ROFLWTF
12-30-2013, 18:25
........ не се прави шега с това. Това е все едно да влезеш в фейсбука на приятелката си докато не знае, да напишеш на стената и от нейно име: Имам трипер. Бахти "хумора".

MonicaR
12-30-2013, 19:30
Според мен не си асоциална, а в някакво депресивно състояние и затова нямаш желание да се виждаш с никого.

bsdirty
01-01-2014, 19:10
Не, просто имаш рак.

Шегата настрана.

Охоо, Шкумбаа...

SHPAIdURmeN
01-02-2014, 23:01
Тука във форона сте, много бавни бе. :D *смея се*.
Човека има предвид ЗОДИЯТА РАК, а не болестта. A пък ако е болестта (няма как да е болна от нея) тъй, че споко.

По темата : Момиче вземай се в ръце и не се прави на асоциална само си измисляш някакви си оправдания. Щом преди 2 месеца да си могла да контактуваш с приятелите си значи нещо си се саднала, ти си знаеш.

Dam Yeo Wool
01-03-2014, 06:33
Не,просто имаш рак.

Що за хумор?

По темата:

Добре де,ние какво можем да направим? Само ти можеш да оправиш нещата,говори с тях,мотай се с хората,
запознай се с нови хора,намери си приятели онлайн - това е живота какво си седнала да пишеш във форум
за проблем чието решение е очевидно - не,ти нямаш проблем,явно просто нещо ти е на криво и си го изкарваш на околните,а не трябва. След като си осъзнала това просто си мери думите и се напъни да общуваш,така ще свикнеш и ще се превърнеш в нормално социално момиче. Казвам го от личен опит..

marto642
01-15-2014, 14:42
Не, просто имаш рак.
Шегата ти направо ме уби :D :D (pun included).

karinaa това, което ти се случва е нормално, случва се с възрастта. Просто остаряваш. Този епизод на South Park идеално го описва
http://www.southparkstudios.com/clips/388731/turd-in-a-microwave

Но, спокойно, много хора не могат да общуват добре. Не се притеснявай, аз ще ти бъда приятел и най-вероятно единствения... :D :D

Ivaaaaa
01-15-2014, 15:50
да ви имам 'проблемите'

seek&destroy
01-15-2014, 17:58
Еее съсипахте го човека, дееба. Да не се пошегува.

РАК.РАК.РАК.РАК.РАК.

Само минавам
01-16-2014, 10:42
Не, просто имаш рак.

А може пък да е бременна.

RapExotic
01-20-2014, 13:24
Може да си се пренаситила от общуване и хора, за това да искаш да си починеш от тях. Или просто да липсва разнообразие в общуването. През ваканцията иди някъде сред природата, в планината или на село за една седмица и ще се почувстваш по-добре.
п.п (аз работя и уча между много хора и понякога се пренасищам от общуване, затова съм си намерил едно местенце, където никой не ме безпокои и ходя там винаги когато искам да релаксирам. На другия ден съм като нов.)