PDA

View Full Version : Иска ми се да съм момиче..



Scouser
12-30-2013, 19:57
Здравейте.. Момче съм. Толкова много искам някой да ме накара да се чувствам като жена, да се обличам пред него като жена, той да ми говори в женски род. Да му слугувам, да чистя, да мия, да правя, всичко, което жените правят за мъжете си. След това и покорно да му лапам и да се оставя да ме чука точно, както чукат жените.. Срамежлив съм, чувствам се много по жалък и нищожен от другите мъже.. Харесват ми женските дрехи и жените, но ми се иска да съм една от тях...

HollyGolightly
12-30-2013, 20:00
Много станахте

Fisherman
12-30-2013, 20:01
HAHAHAHAHAH LOEOELEO

betudontbet
12-30-2013, 20:03
mad cuz fat ?

Tsukuda_Hiroshi
12-31-2013, 05:34
Изчакай ме да остарея още малко и ако съм супер-отчаян от женските представителки, може да те 'зЕма ;)

Amore-Mio*
12-31-2013, 09:49
Боже-е-е-е-е-е!

Лилаво_дупе
12-31-2013, 09:53
Отиди в манастир.

The Cheetah
12-31-2013, 10:26
-.- seriously?

oficialno_chujda
12-31-2013, 10:47
Ами щом това искаш това направи го

Morskiq
12-31-2013, 10:59
Почти успя

baby_baby
12-31-2013, 12:54
Не ти се получи

darknesswillfall
12-31-2013, 12:59
фишерман и ти ми приличаш на автора , ти си жена в мъжко тяло :smt023

Fisherman
12-31-2013, 13:02
фишерман и ти ми приличаш на автора , ти си жена в мъжко тяло :smt023

ти си комплексар в тяло на плужек

crazy_wolf_92
12-31-2013, 13:07
Ще те направя моя собствена мотичка!

ventto
12-31-2013, 13:15
wtf , troll

BloodyDreamer
12-31-2013, 13:31
Аз па искам да съм мъжко, айде да се сменим :D

Esicik
12-31-2013, 13:50
добре, няма ли друго? това ли ти е проблема, сериозно???

SHPAIdURmeN
12-31-2013, 13:57
Здравейте.. Момче съм.

E, не аз от заглавието въобще не предположих, че може да си момче :D

SHPAIdURmeN
12-31-2013, 13:58
Отиди в манастир.

АХАХАХХАХАХАХАХАХХАХАХАХА

npp
12-31-2013, 14:12
пич, не си заслужава да се мъчиш така, понеже няма как мъжкото тяло да стане женско, всичко е различно: гениталите, гърдите, хормоните, структурата на костната система, и дори мозъка - анатомията му е по-друга, няма как да станеш жена в този живот - не е възможно за тази вечност, и няма защо да бързаш защото в много следващи вечности всяка душа ще се ражда като жена - включително и ти, така че живей живота си като мъж, понеже ето как (от онзи пост по-горе се вижда че) и жени предпочитат да са мъже, но това за тях също е невъзможно, понеже няма как женското тяло да стане мъжко в този живот, но и те ще се раждат като мъже в много следващи вечности, ето защо най-добре е човек да живее живота си като такъв какъвто се е родил по пол, а и имай предвид че жени са ставали жертви на секс трафик и робство, така и мъже са ставали жертви на сексуално насилие например в затвори, така че няма защо да се бърза за тези неща, понеже и е жалко когато си се родил мъж да искаш да си жена, а когато се родиш като жена да искаш да си мъж - така не ще можеш да бъдеш онова, което искаш, ето защо е по-добре човек да живее като такъв какъвто се е родил по пол

такова желание всъщност е продукт на системата на духовното беззаконие, което означава че ти всъщност си засегнат от това, и не си заслужава да угаждаш на тази блудница, която доста човеци успя да разврати досега

"И дойде един от седемте ангела, които държаха седемте чаши та поговори с мене, казвайки: Дойди, ще ти покажа съдбата на голямата блудница(т.е. на системата на човешката(666) религия/духовност/вяра), която седи на много води(т.е. която има много вероучения/религии/вероизповедания/секти); с която блудствуваха земните царе(т.е. с която "земните" духовни служители/работници беззаконстваха), и земните жители(т.е. и множество човеци) се опиха от виното(т.е. бяха афектирани/засегнати/обладани от нечистотиите) на нейното блудствуване(т.е. на нейното беззаконие). И тъй, той ме заведе духом в една пустиня(т.е. на мястото на "запустението" - виж Матей 24:15), гдето видях жена(т.е. верческа/духовна/религиозна/окултна дейност), седяща(т.е. основана) на червен звяр, пълен с богохулни имена, който имаше седем глави и десет рога(т.е. който имаше 7 и дори 10 а даже и 12 чакри, които са зли духове). Жената бе облечена в багреница(т.е. тя упражняваше власт от вселенски мащаб) и червено(т.е. и предлагаше множество привилегии на своите последователи) и украсена със злато(т.е. и имаше велика слава), със скъпоценни камъни и с бисери(т.е. с велики човешки вероучения и заповеди), и държеше в ръката си златна чаша(т.е. велика съдба), пълна с мръсотии и с нечистотиите(т.е. пълна с несъвършенствата и неправдите) от нейното блудствуване(т.е. от нейното беззаконие). И на челото й имаше написано това име: Тайна(т.е. окултното/езотеричното); великий Вавилон(т.е. "старата" човешка(666) религия/духовност/вяра), майка на блудниците(т.е. майка на неправедните/лошите вярващи/духовни служители/работници и на злодеите) и на гнусотиите(т.е. както и на всички злини/аномалии/страдания по лицето) на земята. И видях, че жената се беше опила(т.е. и видях че тя проливаше и паразитираше) от кръвта на светиите и от кръвта на Исусовите мъченици; и като я видях, зачудих се твърде много(сиреч, бях шокиран от този факт как считаната за най-голяма светиня от (страна на) множество(-то) вярващи/поклонници на земята се оказва че е самото царство на звярът(666)). Но ангелът ми рече: Защо се зачуди? Аз ще ти кажа тайната на жената..... жената, която си видял, е големият град(т.е. системата на чрезмерната вяра/духовност/религия), който царува над земните царе(т.е. която царува над "земните" вярващи/духовни служители/работници)." Откровение 17: 1-18,

"След това видях друг ангел, който слизаше от небето, имайки голяма власт; и земята се просвети от неговата слава. Той извика със силен глас, казвайки: Падна, падна великият Вавилон(т.е. човешката(666) религия/духовност) и стана жилище(т.е. понеже именно тя е царството) на бесовете, свърталище на всякакъв нечист дух(т.е. царството на всички нечисти духове) и свърталище(т.е. и царството) на всякаква нечиста и омразна птица(т.е. на всяка нечиста и неправедна възвишеност); защото всички народи пиха(т.е. бяха засегнати) от виното(т.е. от чародейството/магията) на нейното разпалено блудствуване(т.е. на нейното разпалено духовно/религиозно беззаконие), и земните царе блудствуваха(т.е. и неправедните духовни служители/работници беззаконстваха) с нея, земните търговци(т.е. и неправедните религиозни поклонници/последователи) се обогатиха от безмерния й разкош. И чух друг глас от небето, който казваше: Излезте от нея, люде Мои, за да не участвувате в греховете й и да не споделяте язвите й; защото греховете й стигнаха дори до небето, и Бог си спомни нейните неправди..... И в него се намериха кърви от пророци и от светии и от всичките заклани на земята(т.е. и в нея се намери това че именно тя е причината за всички злини, от които са били сполетявани пророците, светиите и въобще всички жертви/пострадали (по лицето) на земята)." Откровение 18: 1-24

BloodyDreamer
12-31-2013, 15:02
npp, разбрахме, че си чел Библията, няма нужда да я цитираш във всеки си коментар...

trabi_bs
12-31-2013, 15:08
http://31.media.tumblr.com/2ec3536e1154498612177dd16b85fe38/tumblr_my4xypxeX31rl8trao1_500.gif

LoveInfect
12-31-2013, 17:42
Искал да чисти...Ти си луд! Защото:
Всъщонст практично погледнато е много по - изгодно да си момче: нито переш, нито чистиш, нито имаш цикъл, нито раждаш, спокойно се прибираш сам до вкъщи...

Noone95
01-01-2014, 02:42
ще ти е полезно
http://www.farecompare.com/flights/Sofia-SOF/Thailand-TH/citycountry.html

@app
srsly? ние можем да се подиграваме на арабите колко са фанатизирани, ама пич ти даже ги биеш по някои показатели

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 09:40
Искал да чисти...Ти си луд! Защото:
Всъщонст практично погледнато е много по - изгодно да си момче: нито переш, нито чистиш, нито имаш цикъл, нито раждаш, спокойно се прибираш сам до вкъщи...

Освен за цикъла и за раждането, не съм съгласен за нито 1 от изброените! Въпроса за прането, готвенето и чистенето не зависи от това дали си момче или момиче, а от това как си си го направил. Аз като живях на квартира 2 години сам - да не останах гладен, мръсен и заринат в боклуци? + това мога да ти кажа, че първите готвачи в исторически план са били мъже. Това са били само шаманите, на които е са били приписвани магически умения и това е именно защото те знаели нещо, което другите не - как да превърнат няколко сурови зеленчука и парче месо в нещо друго - в манджа! :) Чак след това хората започнали да си измислят, че тези хора могат да познават какво ще е бъдещето, да правят магии и т.н.
Loveinfect, това, че тебе майка ти те пере, чисти ти и ти готви, не означава, че това е единствената нейна функция или че баща ти не може да го свърши. Аз лично познавам много бащи, които могат да сготвят супер-вкусните ястия: моят е 1 от тях!

Много се дразня, когато някой почне да ми разпределя работата на "мъжка" и "женска"... ;)

SHPAIdURmeN
01-01-2014, 10:30
npp, разбрахме, че си чел Библията, няма нужда да я цитираш във всеки си коментар...

Aз си мисля, че тоя е ПОП :D

SHPAIdURmeN
01-01-2014, 10:31
Много се впрягате е хора, все пак това е трол ! :D

fevoos
01-01-2014, 12:41
има такива операции..спокойно ще се оправят нещата

WindOfChange
01-01-2014, 17:05
Ама то вече си, начинът ти на мислене е като на жена.

LoveInfect
01-01-2014, 18:28
Съжалявам моя грешка Tsukuda_Hiroshi, прав за готвенето и там другите работи. Всъщност не добавих също и за изнасилването. В 99% от случаите момичетата са изнасилените нали?
И между другото моя баща също може да готви да чисти, да пере и да глади, въпреки че, не може да се сръвнява с майка ми...

draid
01-01-2014, 23:37
Ужас, потресох се.