PDA

View Full Version : Не знам коя съм ;д



Kalina56
12-30-2013, 21:13
Здравейте.. момиче на 16 години съм. От доста време влизам в този форум и мисля че дойде и моят ред да си излея душата :Дд Та проблемът ми, ако мога да го нарека така изобщо, е че не се познавам.Имам някакъв неопределен характер, сменям си мнението и настроението всяка минута.Не знам как точно да го обясня .. например > смених си стила на обличане 1000 пъти или пък начина на гримиране.Същото е и в отношенията ми с хората - понякога трябва да ми вадиш думите със ченгел, както се казва, друг път пък няма да млъкна цял ден.Един път ще ми лазиш по нервите и нищо няма да ти кажа, а друг път за най-малкото ще ти се развикам пфф нещо такова :ДД Като цяло съм затворен човек, бих казала, не мога да общувам свободно със всеки, но както казах, всеки път е различно - в някой случаи много лесно завързвам разговор.Всичко това адски много ме дразни Искам да бъда малко по-общителна, по .. как да се изразя .. Искам да имам някакъв точно определен стил на обличане, външен вид и модел на поведение, което да си е характерно точно за мен .Искам да се опозная наи-после :Д

Наясно съм с факта, че сега все още ми се изгражда характера и може би е нормално до една степен да се чувствам така.Просто исках да споделя.Извинявам се за тъпата тема и благодаря на тези, които ми изчетоха глупостите.Ще се радвам, ако някой сподели своето мнение :)

mayaaa
12-30-2013, 21:44
Характерното за теб е, че си променлива личност и в това няма нищо лошо. Е, може и сега да ти се изгражда "характерното". :D На колко години си?

BloodyDreamer
12-30-2013, 21:53
Ами, смея да твърдя, че се познавам доста добре, и мисля, че това се дължи на факта, че съм прекарала доста време сама. Слушам музиката, която на мен ми харесва, гледам филмите, които на мен ми харесват, без да се влияя от това, което се харесва на приятелите ми, просто защото съм нямала такива. Говоря ти за цели лета, в които аз почти не съм излизала от вкъщи. Предполагам се досещаш, че ми остава много време да мисля по разнообразни теми, да разбера какви са становищата ми по дадени въпроси и т.н. Пък за обличането... то идва с останалото, предполагам. Въпросът е да разбереш какво харесваш ТИ, без да се влияеш от чуждото мнение. Слушай различни видове музика, докато разбереш какво ти допада, гледай различни филми, чети различни книги, прави нови неща. САМА. Просто се абстрахирай от приятели и познати. Не казвам да живееш в отшелничество, ама примерно като попаднеш на някаква много яка група, не тичай да кажеш на най-добрата си приятелка, остави си я само за теб, послушай я известно време, виж дали наистина ти харесва. Създай си лично пространство в ума, в което можеш да бъдеш напълно искрена със себе си и в което не може да навлезе никой друг.
Това е моят съвет, надявам се да съм била полезна.

BloodyDreamer
12-30-2013, 21:53
Характерното за теб е, че си променлива личност и в това няма нищо лошо. Е, може и сега да ти се изгражда "характерното". :D На колко години си?

"Здравейте.. момиче на 16 години съм." :D

Mary_Jane_69
12-30-2013, 23:05
ммм не прочетох всичко, но от сега ти казвам:
Ти си дете Индиго и съдбата ти е да направиш нещо значимо за човечеството.

Например иновация в някоя икономическа сфера, може да създадеш машини, лекарства, болести, всичко е в главата ти, това са първи признаци на индиго-то.

Също така внимавай, много хора ще ти кажат, че "индигото" са пърни щуротии, не им се доверявай, така пропускаш шанса, който ти е отреден да развиеш. Всъщност е дарба и много малко хора я получават, но ти трябва да намериш хора като теб, сами ще се познаете. Не е трудно, нищо че сте редки, някак си съдбата прави така че да се срещнете.

Не се отказвай, бори се за индиго-личността, която е заложена в теб!

Fisherman
12-30-2013, 23:45
искам

ventto
12-31-2013, 04:49
Ся да се чуди човек това с индигото трол ли е ? :D

Kalina56
12-31-2013, 14:22
BloodyDreamer, благодаря ти за съветите :) Mary_Jane_69, и аз мисля, че се базикаш :D

wartburg353
01-02-2014, 14:28
BloodyDreamer, все едно чета за себе си. Лошото е, че с годините точно тези моменти се превръщат в извор на депресия.

SHPAIdURmeN
01-03-2014, 00:37
^ нож с две остриетa,пиче, въпросът е дaли ще успееш дa овлaдееш дaденият нож, превръщaйки своят стрaх в свое предимство и оръжие...

Vivitu483
01-03-2014, 00:42
наричам го ЧУДОТО ДА СИ ЖЕНА и аз съм на периоди