PDA

View Full Version : Харесва ли ме или иска да спи с мен?



stephaniie
12-30-2013, 21:14
Здравейте, имам един въпрос, на който не мога да си отговоря сама ...
За това ще ви помоля да ми помогнете ...
И така ... Момчето, за което става въпрос, с него се познаваме от 13 години ... като бяхме малки той постоянно ме тормозеше, скубеше ме, шегуваше се с мен, удряше ме, а аз бях силно влюбена в него ... След 5 години той се премести да живее в друг град, не се бяхме виждали около 2 години, когато той започна да си идва много често в родния град ... Тъкмо го бях забравила ... Когато се появи отново, чувствата, които имах към него ме връхлетяха като буря ... Излязохме 2 3 пъти на кафе и на дискотека ... Тогава видях промяната в него, той се държеше много мило с мен, една вечер ме целуна на втората пак ... И след това пак замина за града, в който се премести ...
Сега отново се появи ... и чувствата ми са по силни от всякога ... Той не престава да се държи с мен добре, целува ме, прегръща ме, но има едно нещо, което много ме притеснява .... Той има прекалено много прятелки, с които излиза ии незнам наистина ли са му приятелки или спи с тях ... Точно това е причината за да се чудя дали ме харесва или просто иска да спи с мен ....... Когато не сме заедно, не спира да ми повтаря как иска да ме целува и колко иска целувките ми, да ме опипва и така нататък ... И така въпросът ми е ........... ХАРЕСВА ЛИ МЕ ИЛИ ПРОСТО ИСКА ДА СПИ С МЕН?

Dam Yeo Wool
12-30-2013, 21:33
Така,ако те харесва не иска да спи с теб,а ако не те - иска,на теб това ти е логиката поне аз така го разбрах.
Ще дам едно съветче което се надявам да помогне,защото много мразя да чувам “зарязана след секс“..

Така,ако те харесва е ясно,че ще иска да спи с теб - естествено,но когато поиска просто не му се давай,
ако въпреки първите за предпочитане два отказа продължава да иска да те “целува“ значи има чувства..

Мисля,че ще се получи. Файтинг! (Успех)

HollyGolightly
12-30-2013, 22:12
на колко сте години?

Tsukuda_Hiroshi
12-31-2013, 05:47
Иска да спи с теб, мисля аз...

Amore-Mio*
12-31-2013, 09:43
То и в двата случая значи, че те харесва - не мисля, че някой човек би си причинил да спи с някого, който не му допада визуално, нали?


Но иначе сериозни намерения надали има, но само той си знае.
Вариантите са или да говориш с него, или просто да си имаш едно наум при решаването на това какво ще правиш с него.

Баща Ти
12-31-2013, 10:11
Иска да ти пръсне путката, като яйце в микровълнова!!! Ама и на теб ще ти хареса!

anonymous708973
12-31-2013, 10:18
Той има прекалено много прятелки, с които излиза ии незнам наистина ли са му приятелки или спи с тях ... Точно това е причината за да се чудя дали ме харесва или просто иска да спи с мен ....... Когато не сме заедно, не спира да ми повтаря как иска да ме целува и колко иска целувките ми, да ме опипва и така нататък

А дори и да спи с тях, какво от това? Вие не сте заедно... все още. Ако всеки път, когато си хареса едно момиче, спира да прави секс с други, доста на сухо ще стои.
Вземи да го попиташ в прав текст - ако го сметне за нахално, просто няма да отговори.

Иначе и двете са възможни.

baby_baby
12-31-2013, 13:01
И аз мисля че иска само да спи с теб

Kristianc95
12-31-2013, 14:11
Той те харесва ти също къв е проблема да си легнете?

crazy_wolf_92
12-31-2013, 14:18
Иска да ти пръсне путката, като яйце в микровълнова!!! Ама и на теб ще ти хареса!Леко груб! :D :D :D :D

crazy_wolf_92
12-31-2013, 14:19
Стани негова мотичка и толкова.Не го мисли! :D :D :D

dyckaaaa36
01-02-2014, 11:20
Ние можем само да предполагаме какво мисли и какво иска това момче .. но ти се опитай да разбереш сама по държанието му а, ако той наистина те харесва ще е загрижен за теб , постоянно ще ти звани просто да те чуе как си , какво правиш .. но ако ако е точно обратното да ти обръща внимание само когато си дойде ( в родното градче) значии най-вероятно искам само сеск..

Tsukuda_Hiroshi
01-02-2014, 17:05
А може и да ти звАни за сеСк! ;)

FAKE IT
01-02-2014, 17:14
stephaniie, не се страхувай от сескането. Сеснете се два-три пъти, седем, осем и си правете кефа.

djipsito
01-02-2014, 21:26
Иска да спи с теб. Едва ли те целува просто ей така. И да те харесва, като те целува сигурно пак мисли за секс, а не за бъдещите ви деца.
Въпроса е дали те харесва само на външен вид или не само. Като сте заедно интересува ли се от теб ? За какво си говорите ? За себе си ли говори само ? Търси ли близост (не говоря за загоряло натискане) ? Пред други хора как се държи с теб, целува ли те, прегръща ли те ?

Отговори си на тия въпроси и ако още имаш съмнения го питай направо. Когато картите са масата е по-лесно, въпреки че на някои хора не им е интересно тва и предпочитат да си играят на котка и мишка.