PDA

View Full Version : Гаджето ми..



DropedAngel
01-01-2014, 09:43
Здравейте.С приятелят ми сме заедно едва от почти 3 месеца..Били сме двойка и преди.Той е мечта-грижи се за мен,адски мил и нежен е,красив е (не,че е от голямо значение)..абе, общо взето мечта.Въпроса е там,че аз бързо си меня чувствата, което наистина е голям проблем..Той ми казва, че ме обича, а аз не мога да му отвърна с тези думи просто защото не го чувствам..Харесвам го, но не мога да кажа,че съм луда по него..Просто предполагам не ми е толкова голяма тръпка..Виждаме се почти всеки ден.Въпроса е там,че взе да ми омръзва..просто защото не мисля,че толкова се нуждая от връзка сега..Ако някой може да ми даде елементарен съвет, ще съм му адски благодарна..

sexyjujito
01-01-2014, 10:25
Явно както каза не ти е голяма тръпка.Не го мисли толкова.
По - добре да не казваш дадено нещо, ако не го мислиш наистина вместо да лъжеш и преувеличаваш.

DarknessAngel
01-01-2014, 10:47
Щом за има-няма 3 месеца ти е омръзнал замисли се каква перспектива имаш с този човек.

Amore-Mio*
01-01-2014, 11:25
Ще дойде ден и ще съжаляваш, че си го оставила, убедена съм.
Бягаш от това, за да гониш дивото, омръзнала му.

Замисли се каква перспектива изобщо някой би имал с теб.

Rocknroll
01-01-2014, 11:39
Започнете да се виждате по-рядко,защото така наистина доста бързо ще си омръзнете.
Или щом казваш,че мислиш,че нямаш нужда от връзка точно сега ... кажи му,че искаш да си вземете почивка,но пък ако той след това вече не чувства същото,както сега .. ще съжаляваш.

FAKE IT
01-01-2014, 12:16
Ако ти е омръзнал и не виждаш смисъл от връзката ви, защо продължаваш да си губиш времето? И твоето и неговото?

zliat
01-01-2014, 12:44
Остани с него.Разнообразете местата където ходите.Намали стреса и динамиката на деня.

darknesswillfall
01-01-2014, 12:46
приятелят ти явно е станал бета , това привличане което си видяла у него преди е изчезнало , тоест омекнал е и е тръгнал да ти ходи по свирката

точно тва което феика обясни в темите си :smt023 вземи му ги прочети

DropedAngel
01-01-2014, 14:40
Amore-Mio,
Преди да започнеш да лаеш, прочети отново какво съм написала : "просто защото не мисля,че толкова се нуждая от връзка сега". Другия път преди да скачаш ще те помоля добре да си разясниш ситуацията първо :)

shadowcrew
01-01-2014, 16:10
Съвсем нормaлно е дa си омръзнете. По-добре е дa го уведомиш по-рaно, зaщото съвсем скоро нямa дa сте зaедно.

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 16:32
Amore-Mio,
Преди да започнеш да лаеш, прочети отново какво съм написала : "просто защото не мисля,че толкова се нуждая от връзка сега". Другия път преди да скачаш ще те помоля добре да си разясниш ситуацията първо :)

И аз четох, и аз не видях смисъл! Не помисли ли за това, че не се нуждаеш от връзка преди 3 месеца? Или тогава се нуждаеше, ама изведнъж нуждата ти рязко намаля? + това, какво означава според мен "нуждая се от връзка" - искаш някой да те прибере у тях и да те храни? Да ти купува лъскави дрешки за "Планета"-та ли? Или просто си търсиш някой, който да спи с теб, но ако е само за вечер ще тръгне лоша слава и затова се води, че имате връзка?

Сорка за лаенето, ама и аз не виждам много смисъл в думите ти...

DropedAngel
01-01-2014, 16:46
Tsukuda_Hiroshi, КАКТО КАЗАХ съм била с това момче и преди , след като се разделихме той си ми остана тръпка..след него имах и друг приятел , който ме нарани..та, след тия случки не исках приятел.Точно тогава обаче, приятелят ми ми се извини и всичко си дойде на мястото."Нуждая се от връзка" значи, че имам нужда някой да ме подкрепя, да имам някой , с когото да споделям и т.н.Това с лъскавите неща за "Планета" не знам откъде си го измисли, но е адски глупаво.Най-малкото,че не ме познаваш,не знаеш какви интереси имам и т.н.+Не че те засяга, но никога не съм гледала материалното състояние ;) .Да спи с мен? Почакай бе, аз съм на 15, как така да спи с мен? Я се чуй малко ..

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 17:26
Tsukuda_Hiroshi, КАКТО КАЗАХ съм била с това момче и преди , след като се разделихме той си ми остана тръпка..след него имах и друг приятел , който ме нарани..та, след тия случки не исках приятел.Точно тогава обаче, приятелят ми ми се извини и всичко си дойде на мястото."Нуждая се от връзка" значи, че имам нужда някой да ме подкрепя, да имам някой , с когото да споделям и т.н.Това с лъскавите неща за "Планета" не знам откъде си го измисли, но е адски глупаво.Най-малкото,че не ме познаваш,не знаеш какви интереси имам и т.н.+Не че те засяга, но никога не съм гледала материалното състояние ;) .Да спи с мен? Почакай бе, аз съм на 15, как така да спи с мен? Я се чуй малко ..

Сега погледнах профила ти. Вярно пише 15. Това означава, че би трябвало да си от Варна... А това обяснява още повече...

Както и да е - годините не са оправдание: хвърли 1 око на повечето теми тука и виж кой кога го е правил за първи път. Като си на 15, предполага се, че трябва да си гледаш уроците и да си решеш косите на куклите, а не да се чудиш кой да хванеш и кой да оставиш. Като искаш някой да те подкрепя и да има с кого да споделяш - бЕгай при вашите: те са за тази цел, не са само за да носят храна у вас и пари за "Планета"-та (продължавам да твърдя, че си чалгарче).
Да, това с лъскавите неща е адски глупаво - тук съм съгласен. Жалко, че след няколко години най-вероятно ще си златотърсачка ;)
Ето ти 1 елементарен съвет: недей да караш хората да хлътват по теб, а после да се чудиш "имам ли нужда от връзка сега"!
Преди 3 месеца искаше подкрепа и някой, с когото да си говориш, сега не. Защо? Това момче, ако е толкова добро спрямо теб - щеше ли така да се държиш? Едва ли! Ако беше някой келеш да те изчука и да не ти се обади, щеше сега да пускаш друга тема тука.. "Обичам го, а той се възползва от мен".

Май Amore-Mio ти го каза най-добре, ама ти понеже си на 15 не разбра смисъла...

DropedAngel
01-01-2014, 17:49
Така..Първо:ти като си бил на 15 на лимки ли си играл ми е интересно? Другото което е, ИЗОБЩО не ме вълнува, че ме смяташ за чалгарка :D Това, че в града, в който живееш очевидно пишлеметата като мен на по 15 години слушат чалга..е, това е съвсем друг проблем.Интересно ми е също как го реши,че съм чалгарка? Смешно е. Карам ги да хлътват? Как по-точно АЗ ги карам? Останалата част от безсмислената ти глупост изобщо няма да я коментирам.

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 18:54
Е той не те е задължил да станете гаджета, нали така? Явно и ти си участвала в това... Предполагам...?

Starless
01-01-2014, 19:12
Това означава, че би трябвало да си от Варна... А това обяснява още повече...


Би ли го доразвил, че ми стана интересно?

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 19:19
Би ли го доразвил, че ми стана интересно?

Нищо лично, ама всички, дето съм се запознавал с тях (нямам предвид гаджета) и са от Варна или Бургас са били някакви странни, да не кажа "сбъркани" хора...

Starless
01-01-2014, 19:26
Е колко хора са това? 10? 20 човека? Никога не слагай всички хора под общ знаменател. Какво разбираш под 'сбъркани' и какво общо има това с темата?

FAKE IT
01-01-2014, 19:33
Tsukuda_Hiroshi, попадал съм на твои коментари и преди и си изградих мнение, че си точен и свестен. В момента обаче ми се струва, че си изливаш яда от някакви твои изминали отношения с жени и си приел автоматично, че 90% от всички на света са такива, с каквито ти си се срещал. А най-тъпото в случая е, че е възможно именно ти да си ги подтикнал да се държат по такъв начин с теб. Все повече се убеждавам в това, че другите се държат с теб, както им позволиш да го правят. В случая може момичето да не е отговорно и дори да е, защо точно ти трябва да се превръщаш в неин съдник? Не е писала темата, с идеята да иска някой да я променя и да й налага някакви модели на поведение, просто иска съвет и мнение, а не определения.


Ето ти 1 елементарен съвет: недей да караш хората да хлътват по теб, а после да се чудиш "имам ли нужда от връзка сега"!

Това е все едно да кажеш "преди да се хванеш с някой започни да гледаш на кафе дали отношенията ти с него ще си струват след еди колко си време". Щом се е хванала във връзка, значи е имала нужда от такава (съгласен съм, че има случаи, за каквито ти говориш, в които момичетата се хващат във връзки, колкото да натрият носа на някого или по някакви други тъпи причини, но не са преобладаващ процент, даже напротив). Не е ли възможно просто в хода на отношенията си с него да е осъзнала, че няма нужда от връзка точно с този човек?

xXxPETYAxXx
01-01-2014, 19:44
Ами авторке, можеш да поговориш с него и да му обясниш, че според теб прекарвате прекалено много време заедно, да му предложиш да се виждате през ден или два, дори три, а не всеки ден. Ако пък си на 100% сигурна, че не искаш връзка в момента, просто му го кажи. Аз пък ти се възхищавам, че на тези години си сметнала за ненужно да си обвързана. Повечето момиченца като си хванат гадже, дори и да нямат чувства към него си стоят на гъза, за да не са сами. Което е бахти малоумното.

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 20:05
Tsukuda_Hiroshi, попадал съм на твои коментари и преди и си изградих мнение, че си точен и свестен. В момента обаче ми се струва, че си изливаш яда от някакви твои изминали отношения с жени и си приел автоматично, че 90% от всички на света са такива, с каквито ти си се срещал. А най-тъпото в случая е, че е възможно именно ти да си ги подтикнал да се държат по такъв начин с теб. Все повече се убеждавам в това, че другите се държат с теб, както им позволиш да го правят. В случая може момичето да не е отговорно и дори да е, защо точно ти трябва да се превръщаш в неин съдник? Не е писала темата, с идеята да иска някой да я променя и да й налага някакви модели на поведение, просто иска съвет и мнение, а не определения.



Това е все едно да кажеш "преди да се хванеш с някой започни да гледаш на кафе дали отношенията ти с него ще си струват след еди колко си време". Щом се е хванала във връзка, значи е имала нужда от такава (съгласен съм, че има случаи, за каквито ти говориш, в които момичетата се хващат във връзки, колкото да натрият носа на някого или по някакви други тъпи причини, но не са преобладаващ процент, даже напротив). Не е ли възможно просто в хода на отношенията си с него да е осъзнала, че няма нужда от връзка точно с този човек?

Относно цитата: Наистина е глупаво според мен да тръгнеш с някой и след време да си кажеш "нямам нужда от него/нея" или от дадената връзка. Не може да се държиш с хората все 1 са играчки - като си поиграеш и чао.
А за злобата, не мисля, че изливам каквото и да е тук. Достатъчно акъл имам, за да знам, че това не би помогнало на никого, особено на мен. Просто ми стана странно - авторката казва, че има проблем с това, че няма тръпка към приятеля си, а обяснява как той е готин и свестен. Изведнъж тръсва становището, че няма нужда от тази връзка... Явно не тя, а той има проблем, просто още не го знае човека...

FAKE IT
01-01-2014, 20:23
И аз съм на мнение, че е глупаво, но в случай, че не получаваш това, което искаш от връзката и просто не си пасвате с дадения човек е редно да спрете, вместо да се заблуждавате и да си губите времето заедно, има начин и да оправите нещата и да накарате връзката да проработи, но въпроса е дали си струва, особено когато не сте тръгнали да се жените, поне според мен това им е последната цел на тая възраст. : )

А може и да си прав в това, което казваш, просто ти казах как ми изглежда отстрани това, което написа, не е нужно да се ангажираш с мнението ми. : )

DropedAngel
01-01-2014, 20:46
Така..Възможно е , да си мисля, че ми е омръзнал защото просто ежедневието ни е еднакво.. в смисъл обиколили сме почти всички възможни места тук и вече наистина ми доскучава..може би трябва да разнообразим по някакъв начин ежедневието си просто. Благодаря ви за мненията :)

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 22:28
И аз съм на мнение, че е глупаво, но в случай, че не получаваш това, което искаш от връзката и просто не си пасвате с дадения човек е редно да спрете, вместо да се заблуждавате и да си губите времето заедно, има начин и да оправите нещата и да накарате връзката да проработи, но въпроса е дали си струва, особено когато не сте тръгнали да се жените, поне според мен това им е последната цел на тая възраст. : )

А може и да си прав в това, което казваш, просто ти казах как ми изглежда отстрани това, което написа, не е нужно да се ангажираш с мнението ми. : )
Да не получаваш това, което искаш от връзката си е едно. Да разбереш изведнъж, че ти всъщност не искаш връзкае друго. Мен ме издразни намека за второто.

DropedAngel - успех с връзката ти! Има толкова много места за ходене. Ако ви липсва разнообразие, винаги има начин... ;)

dyckaaaa36
01-02-2014, 14:35
Според мен щом нямаш тръпка ти нямаш работа с този човек .. в една връзка тръпката е най-важна пък и щом си мислиш че може би неискаш връзка наистина нямаш какво да правиш с този човек.. така до няква степен нараняваш него

Vivitu483
01-02-2014, 14:37
Не питай старило, а патило. Зарежи го преди нещата да са се задълбочили, че после едва ще намериш как да се измъкнеш от тази ситуация. Късай го докато е време.