PDA

View Full Version : питам и очаквам отг



valiela-kolewa-kolewa
01-01-2014, 14:34
искам да попитам нешто начи с приятеля ми превихме пак секс без презеватив , ние никога не го правим със заштото приятеля ми(той е на 19) не обича така и аз се съгласявам с него. искам да кажа че и с предишните ми гаджета съм го парвила без и не съм забременявала но този път се притеснявам. да не би да е станало нешто. каза че се е испразнил в мен винаги така ми казва след като го правим заштото така било най яко?! -,-
аз някаде четох че като се испразнил в теб забременяваш ама незнам.
моля кажете ми. (почти на 13 съм)

valiela-kolewa-kolewa
01-01-2014, 14:43
ами незнам
според него е яко, не е зле усещтането като цяло на мен ми харесва но се притеснявам да не сам забременяла, но пък и други хора са ми са празнили вътре.. нз ако може савети не вапроси!

valiela-kolewa-kolewa
01-01-2014, 15:16
някакви идеи

explosion_
01-01-2014, 15:18
(почти на 13 съм)

Дано да си Трол, ако не си незабавно трябва да сложиш край на живота си.

hey.mistery
01-01-2014, 15:40
Ако не е трол ..почти на 13 и вече си спала с повече от един? Вместо да се чудиш кой да вкараш в леглото си, започни да влизаш по-често в часовете по български. Нямаш абсолютно никаква сексуална култура, първо се образовай малко, после прави каквото ще правиш, въпреки че за възрастта ти ..ще си запазя коментара за себе си, не искам да те обиждам. :)

WindOfChange
01-01-2014, 17:00
Честита нова година на всички тролове, да продължавате все така успешно да заливате форума с глупости и да сте живи и здрави!

HollyGolightly
01-01-2014, 17:19
Честита нова година на всички тролове, да продължавате все така успешно да заливате форума с глупости и да сте живи и здрави!
http://media3.giphy.com/media/QrvRiHPzlVY6Q/giphy.gif

valiela-kolewa-kolewa
01-01-2014, 17:24
ее сега пък почвате да се заяждате с това колко "успешен" трол съм..
за първи път ми е :DD

tori
01-01-2014, 17:28
Тризнаци.

valiela-kolewa-kolewa
01-01-2014, 17:32
^ти от де знаеш, ами ако са 4- знаци?? А??

~LadyCrawley~
01-01-2014, 17:44
Курвeнце, курвенце, и да не си тролче, ей такива простачки като теб ги има в действителност..дано поне си по-беличка, че един ден лапето ти също да го харесват 19 годишни ^^

tori
01-01-2014, 17:45
^ти от де знаеш, ами ако са 4- знаци?? А??
Е, може, възможно е и четиризнаци. Важното е, че бебетата ще са много.

Morskiq
01-01-2014, 17:46
^ти от де знаеш, ами ако са 4- знаци?? А??
Може и повече! :D

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 18:00
Важното е да има знаци!! :)

LoveInfect
01-01-2014, 18:17
Горко ти!
Според закона тази възрастовата ви разлика се счита за педофилство! Попринцип всички казват, че няма възраст за секса, но на дванайсет не мисля, че можеш да бъдеш достатъчно физически и психически развита... а като гледам си тръгнала да правиш опасен секс (без презерватив и нужната сексуална култура) с големи батковци, които сигурно само те използват. Съдейки по поста ти, получавам впечатлението, че си наивна и безотговорна към себе си. Продължавай така и ти предричам най - много още година, две живот... ще загинеш или от раждане, или от спин, или от някоя друга болест...
Ако искаш да живееш и да не родиш тризнаци на тринайсет, веднага, без да отлагаш си вземи противозачатъчни, прави секс с презърватив или направете си изследвания с приятеля си и пий противозачатъчни. Ще е добре също сериозно да се замислиш на какво се крепи връзката ви!

ladycrazy11
01-01-2014, 18:39
Съдейки по това, че си на 12 години се разбира много ясно, че ти нямаш никакво сексуално образование и представа за нещата, свързани със секса /което е нормално в тази възраст/. Не искам да те обиждам, за това ще кажа, че преди да почнеш да правиш секс трябва поне да си наясно, че СЕКС БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ ВОДИ ДО ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ!!! Това, че досега не си забременяла означава, че просто си имала късмет и то голям! Ясно е, че няма да спреш да го правиш, но поне си купи една от онези тийн книги дето ти обясняват нещата чисто и просто, няма смисъл да си хабим думите да ти обясняваме!

likeu79
01-01-2014, 18:45
Кво се занимавате, тва си е чист трол.. в една друга тема си призна