PDA

View Full Version : Помогнете ако можете ...



Vivitu483
01-01-2014, 17:05
Здравейте! Честита Нова Година момичета и момчета! Както знаете, за да отпразнуваме идването на новата година правим купони. Е аз бях част от купона и се забих с едно момче, но нещата ескалираха и когато приключихме се оказа, че съм се протрила жестоко - до кръв. Боли ме когато сядам и пари когато уринирам. Чудя се с какво да се мажа или да го оставя така? Дали и за колко време ще мине? Ако се мажа с Гентамицин, крем Здраве- нещо от сорта дали ще помогне?

П.П. Моля спестете ми това, че е трябвало да ползваме лубрикант. Нямахме в наличност. :)

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 18:04
На мен ми се струва, че идеята с гентамицина е добра. Подържай и по-добра лична хигиена и би трябвало да мине бързо.

P.S.; Нямам предвид, че като цяло не подържаш лична хигиена, а че сега трябва да е на малко по-високо ниво заради разраняването. Получи се двусмислица.

Vivitu483
01-01-2014, 18:12
Благодаря. И най важното - никакъв секс до края на другата седмица ...

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 18:28
...Поне не вагинален ;)

baby_baby
01-01-2014, 19:56
Ами пробвай с гентамицина и изчакай да ти мине няколко дни не прави секс

draid
01-01-2014, 23:37
Абе бива гентамицина, ама предвид че е антибиотик внимавай с прилагането му, да не си докараш някои гъбички. Най0важното в момента е да спазваш много добра хигиена за да не си докарай някоя инфекция.

Violenza
01-02-2014, 08:57
Бе, вие наред ли сте?!? Как ще маже гентамицин за протриване?!? По-добре да си слага капки за нос в ушите, същата работа.

Ако наистина толкова сериозно си се протрила, бягай на гинеколог, за да не си докараш някоя инфекция. По принцип болката отшумява до няколко дена при обикновената травма, без медикаменти. Но, в твоя случай, доктор ще е удачен. В никакъв случай не си мажи квото ти падне обаче.

chushkopek
01-02-2014, 09:14
Бе, вие наред ли сте?!? Как ще маже гентамицин за протриване?!? По-добре да си слага капки за нос в ушите, същата работа.

Ако наистина толкова сериозно си се протрила, бягай на гинеколог, за да не си докараш някоя инфекция. По принцип болката отшумява до няколко дена при обикновената травма, без медикаменти. Но, в твоя случай, доктор ще е удачен. В никакъв случай не си мажи квото ти падне обаче.

Това, ако не отшуми сама болката, бягай на гинеколог.

Naive
01-02-2014, 09:16
Абе, аз на твое място нямаше да разчитам да отшуми сама болката. Протриване до кръв чак... не ми звучи толкова безобидно.