PDA

View Full Version : Той ме обича,но аз нямам чувства към него



the game
01-01-2014, 17:23
Здравейте!Проблемът ми е следният:
Преди известно време едно момче от моя клас започна да се заяжда с мен,да ме обижда и т.н.По-късно ми призна,че ме обича,и поиска да станем гаджета.Аз не се съгласих,тъй като все още му бях ядосана,а и не изпитвах никакви чувства към него.Държах се мило с въпросния ми съученик,но той прие отказа много тежко-твърди,че съм му разбила сърцето,преследва ме,понякога ми прави тъпи номера.Най-лошото е,че постоянно ми внушава чувство за вина.Ето защо се старая всячески да го избягвам,той обаче върви след мен и ме пита защо не го обичам.Отговарям му,че съжалявам,но просто не изпитвам нищо към него,а той ме нарича коравосърдечна.Също така ми се налага да общувам доста често с едни негови приятели,които не спират да ме карат да му стана гадже.Ситуацията е вече нетърпима и се чувствам зле.Какво бихте ме посъветвали да направя?

Tsukuda_Hiroshi
01-01-2014, 17:34
Третата такава тема днес! :)
Ами поговори с него и му дай обяснение защо не го обичаш. Не че обяснението е толкова далеч от очите, ама той явно е идиот. Момчетата съзряват по-късно от момичетата. Този май още не е започнал. Ако искаш най-добре го излъжи, че си имаш гадже или нещо такова. А относно приятелите му - гледай да не ги мяркаш много. Майната им на тях. Нямаш вина в случая, не се давай да ти я насаждат!