PDA

View Full Version : Още го обичам , немога да го забравя



dyckaaaa36
01-01-2014, 21:55
Хора помогнете ми ! Незнам какво ми става разделих се с приятеля си през месец май , мина доста време а аз немога все още да го забравя . Той е единственото нещо за което мисля по цял ден и по цяла нощ.За жалост той не изпитва същото , бяхме заедно 6 месеца и през това време в което бяхме заедно аз бях много щастлива просто немога да опиша колко много , защото в предишната си връзка аз не получавах такова внимание , а той ми даваше всичко и ме караше да се чувствам специална или поне така изглеждаше .. просто аз неискам да си представям и ден без него с него заспивах , с него се събуждах това беше най-хубавото нешо в живота ми до сега . Мислех си че всичко ще е ок , защото все пак той е на 22г. и иска нещо сериозно , но уви!! ! Една нощ преди да заспим ме попита дали ми е хубаво с него и след моя отговор колко ми е хубаво с него той започна да овърта че не бил готов за сериозна връзка , трябвалоо му време неискал да ме нарании ...ии от деня на нашата раздяла аз немога да живеяя.. най-боли от това че явно няма начин за втори опит или поне аз незнам кво да направя .. Моля помогнете ми искам да си го върнааа !!!

Tsukuda_Hiroshi
01-02-2014, 05:00
Гадно ми става, когато прочета мнение като това. Потвърждава тезата ми, че на готините хора им се случват келеши. Не мога да разбера само как така сте ходили 6 месеца, а накрая се е оказало, че не е готов за сериозна връзка. Скапано. Мен ако питаш не е редно да има втори опит. Бившите трябва да си останат бивши, повярвай ми. Сега ти е гадно, но е по-добре за теб самата. Ще мине време, ще го преживееш. Няма нещо такова, което да не може да бъде преживяно. Просто си намери занимание: чети книги, ший гоблени, ходи на работа, учи, излизай с приятели... Просто се старай да не мислиш за него и за това какво е станало.
Успех само мога да ти пожелая... :(

xXxPETYAxXx
01-02-2014, 08:45
Ще го преживееш, не се опитвай да си го връщаш.

AnarchyBoy
01-02-2014, 08:48
Гадно ми става, когато прочета мнение като това. Потвърждава тезата ми, че на готините хора им се случват келеши.
Успех само мога да ти пожелая... :(


Ще го преживееш, не се опитвай да си го връщаш.

Времето лекува всичко.. пък и всяко зло за добро..

dyckaaaa36
01-02-2014, 11:04
[QUOTE=Tsukuda_Hiroshi;10975156]. Не мога да разбера само как така сте ходили 6 месеца, а накрая се е оказало, че не е готов за сериозна връзка. Така е и на мен би беше много странно и след като го попитах как така изведнъж е решил и той просто ми отговри, че от един месец имал странни чувства на моменти бил мн щастлив , а в друг момент незнаел кво чувства...и на мен ми дойде като гръм от ясно небе как може ти да бъдеш с някой 6 месеца и накрая да кажеш ,че не си готов за връзка :| Незнам вече какво да кажа наистина до сега не съм виждала толкова безразличен човек ... не му пука за мен , когато го заговоря за нещо ми отговаря без проблем , но стане ли дума за нас нещо за чувства и разговора ни приключва ..

baby_baby
01-02-2014, 13:48
Всички сме минали през това ще го преживееш с времето

dyckaaaa36
01-02-2014, 14:13
и аз на това се надявам но защо не ми се получава незнам

babity
01-02-2014, 14:19
Излизай повече. Угаждай си, флиртувай. Светът има още тоооооолкова много, което да ти предложи.

dyckaaaa36
01-02-2014, 14:29
АЗ го правя но ако става въпрос за флиртове във всяко едно момче търся него , неговите устни неговото тялоо .. и не ми се получава

babity
01-02-2014, 14:30
'Щото се самонавиваш самичка. Убедена съм в т'ва нещо. Имай повече воля! Не се твари с няк'ви очаквания, а просто се забавлявай и всичко ще си стане от само себе си.

Tsukuda_Hiroshi
01-02-2014, 16:54
Излизай повече. Угаждай си, флиртувай. Светът има още тоооооолкова много, което да ти предложи.

Да бе - да живее курвалъка!! Защо трябва да флиртува, за да забрави някого? Никога не съм го приемал това!! Представи си, че забие някое свястно момче, което наистина си падне по нея, а не като тоя пън- приятеля й. Заслужава ли си второто момче да страда, защото номер 1 е кретен и защото мадамата си търси заместител? Глупаво е...

babity
01-02-2014, 16:57
Защото т'ва ще и приповдигне самочувствието, ще и донесе положителни усещания, освен че клин клин избива. Не виждам защо някой трябва да страда. Говоря за флирт! Толкова ли е лошо да излезеш, да се подкачиш с някого, да потанцувате, да си изкараш весело, а после да си тръгнеш и никога повече да не си спомниш, че е съществувал? Ще се потретя, последно: говоря за флирт, не да хаква курове от свирки по дискотеките.

Vivitu483
01-02-2014, 17:16
Майка ми каза "Щом веднъж не се е получило с един човек, значи и следващия път пак няма да стане." И наистина е така, ако ти е първата любов трудно ще го загърбиш, но се опитай поне. На тази възраст поне до 25 мъжете гледат да бройкат, да се насладят на жените и след това вече започват да мислят по-сериозно.

stOlen``EyEs
01-02-2014, 18:02
Времето лекува всички рани :) Колкото и зле да се чувстваш в момента всичко малко по малко ще започне да избледнява. Аз преживявам раздяла от 3 месеца, а бяхме заедно 3 години. Преживява се и в живота със сигурност има много по-тежки и трудни неща :) Занимавай се с нещо, излизай повече и гледай смело напред, помисли за всички неща, които ти се иска да направиш и ги направи :) Щом като така се е случило, значи това не е истинската любов и те чакат много, много по-хубави моменти!

galina.staikova
01-02-2014, 18:05
Здравейте :) Искате ли да станете консултант на Орифлейм и да изкарате малко допълнителни пари свържете се с мен ма canitaaa@abv.bg

dyckaaaa36
01-02-2014, 21:52
Така е живота продължава но ми е адски трудно да го забравя .. аз го видях преди няколко часа и просто незнаех къде се намирам треперех цялата .. до сега такова нещо наистина не ми се е случвало

tremi
01-02-2014, 22:08
Намери си някой по-добър

dyckaaaa36
01-02-2014, 22:27
по-добър той беше всичко в едно .. никога не ми се е случвало беше перфектенн ..