PDA

View Full Version : Моля ви дайте ми съвет какво да правя.



Nikol94
01-01-2014, 23:18
Здравейте , за пръв път пиша във форума , но виждам , че помагате със съвети и искам да ви помоля за съвет.
Ситуацията е следната : в последния ми ден от цикъла (в който почти няма кръв да подчертая да не ме помислите за някъква , която прави секс като има кръв и тем подобни...) щяхме да правим секс с едно момче , той искаше в началото без презерватив , но в момента , в който го хващам за члена усещам нещо мокро , някаква течност и се притисних нещо да не се е изпуснал , но не мисля , че толкова бързо ще свърши , но все пак се притеснявам тъй като бяхме пияни.Моля ви съветвайте ме нещо водя полов живот от скоро и не ги разбирам много , но съм притеснена и докато има време поне хапче да пия , но токущо ми свърши и сега може ли пак да ми дойде , направо не знам :X

MaLkAtAgAnJa
01-02-2014, 02:44
Не се притеснявай, когато момчето е възбудено е нормално да има и "някаква течност", то е като овлажняването при момичетата само че е при момчетата... :Д

dimitar_ak
01-02-2014, 06:21
Този пъти ти се е разминало, но се замисли сериозно. Нямаш опит, правиш небезопасен секс и то на пияна глава. С чий акъл? Отивай право в магазина и си купи кутийка презервативи, за да си имаш. Не да разчиташ, че партньорът ти ще има.

FriskyQT
01-02-2014, 07:04
Аз не разбрах само... момчето е искало без и ти си се навила за да му е по-яко на него ли? :D Ако е така си още по-зле отколкото си мислех... послушай горния коментар и си вземи за всеки случай да имаш и ти.. и не давай на ляво и на дясно по купони да те порят без гума... може да си лепнеш какво ли не.. :P

Djara
01-02-2014, 08:10
в последния ми ден от цикъла
Вероятността граничи с чудо ;) Нещо друго питаш ли?

AnarchyBoy
01-02-2014, 08:30
Аз не разбрах само... момчето е искало без и ти си се навила за да му е по-яко на него ли? :D Ако е така си още по-зле отколкото си мислех... послушай горния коментар и си вземи за всеки случай да имаш и ти.. и не давай на ляво и на дясно по купони да те порят без гума... може да си лепнеш какво ли не.. :P

Гумата, убива и женското удоволствие не само мъжкото.. може за нейн кеф да го е направила.. ;д

По темата: пхахах :lol:

Nikol94
01-02-2014, 10:19
Аз не разчитам само на момчето и бях купила презервативи и той имаше (и не давам на всички да ме "поркат" както беше споменал някой , а вече съм го правила с това момче и не на купони само), но просто преди самия акт нали го възбуждах и му правих чикия и той искаше и мен да възбуди и просто ми го бутна 1 път и сложи презерватива и самия акт беше с презерватив и той го извади преди да свърши , но се притесних тогава за тази течност , не знам още не съм много на ти с тези неща .Просто той свършва много бързо и ме е страх да не се е изпуснал , но се надявам да не е , ама съмнението си остава.Макар че на пипане беше нали морко и бързо някак си изсъхна не мога да обясня ;( ,ама не беше лепкаво както е спермата , но не мога да съм сигурна понеже до сега не съм пипала сперма и нямам база за сравнение.

baby_baby
01-02-2014, 13:19
Просто го прави винаги с презерватив

marianaM
01-09-2014, 08:59
емииииии аз ще кажа просто другия път да не се напиваш и да ползваш презерватив.... нооооооо пък ако си бременна спокойно, 9 месеца няма да можеш да пиеш :)

DarknessAngel
01-09-2014, 09:36
Не си бременна, пазете се за напред.

ГРЕН
01-09-2014, 11:39
Не си бременна, пазете се за напред.

Т'ва вече не им е на мода ..

xallsax
01-10-2014, 20:49
ох боже това е предеякулационна течност...... целта е да се прочисти канала през който ще минава спермата и се отделя при много силна възбуда , например при любовна игра преди секс, а не при целуване само , въпреки че това зависи и от мн други фактори , но като цяло не се притеснявай това не е сперма ... и другия път с презерватив, все пак не искаш да правиш аборти и др неща заради такава тъпа грешка

HouseMusicBoy
01-12-2014, 19:22
От тази предеякулационна течност също се забременява ;) По темата ... авторке определено не си на ти с тези неща ... вземи прочети малко за какво става въпрос .... ние няма как да знаем дали приятелят ти не се е изпразнил набързо ,след това да ти го е вкарал и след това да е сложил гума .... а за секса на пияна глава ... твърдо против :)