PDA

View Full Version : Как да разбера?!



clara_stone
01-02-2014, 14:46
Как да разбера кога е правилният момент да загубя девствеността си (знам, че трябва да съм сигурна в човека до мен), но някак си все още нямам такава преценка. Моля за съвет как точно може да протече половия контакт и как трябва да се подготвя за това?

kauer
01-02-2014, 14:52
За да си сигурна, трябва да отлагаш възможно най-дълго. Ако дойде момент, в който вече не издържаш и не можеш да отлагаш повече, колкото и да ти се иска, просто да не можеш да се сдържиш вече, значи това е Моментът.

Zugzwang
01-02-2014, 17:50
Незнам до колко си сигурна, но аз съм сигурен, че мозъка ти липсва.

NeutralMilkHotel
01-02-2014, 17:54
Ми, ако вече носиш къси полички и през уикенда си натаралянкана до козирката, може да вземеш хероин на вена, и да си пробваш късмета с някой уличен музикант, например. Най-подходящият момент е ако решаваш судоку или повръщаш кръв.
Кажи после яко ли е да те набодат в п0тката, защото баба ми също го обмисля, но я е страх, че ще боли. :/

Vivitu483
01-02-2014, 18:20
Е само в Българските форуми може да попиташ нещо и вместо да ти отговорят ще ти обясняват колко си тъп. Просто когато дойде момента ще го направиш. Не зная защо но не мисля че ще е планирано.

djipsito
01-02-2014, 20:55
Като спре да те е срам и да се притесняваш.

Dam Yeo Wool
01-03-2014, 06:41
Незнам до колко си сигурна, но аз съм сигурен, че мозъка ти липсва.

Има ли различно от това твое мнение в някоя тема? - Не,е хайде спри се.

По темата: Момента в който си сигурна в себе си и в човека до теб,в който страха изчезва - това е момента.

ПП: Горе-долу - kauer е прав.

Zugzwang
01-03-2014, 12:25
Има ли различно от това твое мнение в някоя тема? - Не,е хайде спри се.

По темата: Момента в който си сигурна в себе си и в човека до теб,в който страха изчезва - това е момента.

ПП: Горе-долу - kauer е прав.
Моето мнение помогна повече от твоето!

baby_baby
01-03-2014, 13:20
Ти сама ще го разбереш но най-вече момента в който си сигурна в себе си и човека до теб

hey.mistery
01-03-2014, 19:13
Когато планираш нещо, в повечето случаи не става какво си го планирала. Просто остави нещата да се случат сами. Когато дойде момента, ще го разбереш, не го мисли. :)
Иначе и в написаното от kauer има нещо вярно.

Adkili
01-03-2014, 22:48
Сама ще разбереш :)