PDA

View Full Version : Според вас ?



ventto
01-02-2014, 15:33
Таблет Samsung P5210 Galaxy Tab 3 c процесор Intel® Dual-CoreTM Z2560 1.60GHz, 10.1", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, GPS, Android 4.2 Jelly Bean, Gold Brown
или
Apple iPad 4 Wi-Fi + Cellular

MaGuSs
01-02-2014, 16:24
самсунга...

Vivitu483
01-02-2014, 16:29
таблетите не ме кефят но и аз съм за Самсунга на Apple-a не си дал никакви характеристики

ventto
01-02-2014, 16:49
http://www.phonearena.bg/phones/Apple-iPad-4_id7547

8bit
01-02-2014, 19:04
айПад-а е много по-качествен таблет.

MaGuSs
01-05-2014, 23:15
айПад-а е много по-качествен таблет.

Се*а му на айПад-Ъ. Един път Пад, цял живот наЗад. Пък и като хардуер самсунга е по-добър, Ся за една камера може да се направи изключение, но самсунга е къде къде пред американската "машинка". Само като чуеш/прочетеш Apple или "ай" се добавя 30% към цената на стоката.

Пък и iOS може би е най-гадната ОС за мен ...

Баща Ти
01-05-2014, 23:56
Самсунг.

Mammoth9898
01-06-2014, 07:37
Брейй, и като са му по - добри характеристиките, кво? NASA ли ще хаква. За мен пък Хемароид е най - малоумната операционна система създадена някога, абсолютна издънка. Щото iPad 4 ще има поддръжка поне още 2,3 години пък самсунга след един софтуерен ъпдейт ще го оставят да гние. Айде моля, не се изказвай неподготвен.

koko95
01-08-2014, 20:43
Брейй, и като са му по - добри характеристиките, кво? NASA ли ще хаква. За мен пък Хемароид е най - малоумната операционна система създадена някога, абсолютна издънка. Щото iPad 4 ще има поддръжка поне още 2,3 години пък самсунга след един софтуерен ъпдейт ще го оставят да гние. Айде моля, не се изказвай неподготвен.

Лайноид(тоест андройд) е най-скапаната операционна система за мене.Защо?Ами ще се обоснова.На 4 ядрен процесор snapdragon 600 (galaxy iv 4) се забелязва лагване. На 4 ядрен процесор cortex a7,1гб рам и power vr 544 2 core gpu 4,2,2 лагва не питай колко много :D . Всичко на Apple е скъпо заради операционната система.
Дисплея на Apple ipad 4 е IPS LCD 2048 x 1536 pixels . Взимай apple и го пази да не ай падне и ти да паднеш с 300-400 лева за дисплей.

Най-добрия вариант за хората , които използват смартфона само за музика, снимки,gps ,интернет(facebook), тук таме някоя игра да се насочат към htc 8x . Купих си евтин таблет 180 лева 4 ядрен китаец- излезе ми през гъза :D . Яд ме е в момента, да си бях взел asus за 300 лева.Като му смена тъча и му взема калъф-320 лева :D .

8bit
01-08-2014, 23:11
Се*а му на айПад-Ъ. Един път Пад, цял живот наЗад. Пък и като хардуер самсунга е по-добър, Ся за една камера може да се направи изключение, но самсунга е къде къде пред американската "машинка". Само като чуеш/прочетеш Apple или "ай" се добавя 30% към цената на стоката.

Пък и iOS може би е най-гадната ОС за мен ...

Това изказване си е чист хейт и не виждам как помагаш на автора освен, че го залъкваш с фанатичните си и грешни представи. Той не споменава дума за пари следователно не е логично и ти да го правиш. Изказването за хардуера е супер малоумно, защото не можеш да сравняваш процесори от две различни платформи, които се държат коренно различно. И въпреки това айПад-а мачка във всяко отношение Самсунга. айОС 7 има още за доизпипване и все пак е в пъти по-добра платформа за таблети. Да не споменавам и много по-големия избор от приложения оптимизирани за таблети.

veilside88
01-13-2014, 17:26
iPad

MaGuSs
01-13-2014, 20:04
Това изказване си е чист хейт и не виждам как помагаш на автора освен, че го залъкваш с фанатичните си и грешни представи. Той не споменава дума за пари следователно не е логично и ти да го правиш. Изказването за хардуера е супер малоумно, защото не можеш да сравняваш процесори от две различни платформи, които се държат коренно различно. И въпреки това айПад-а мачка във всяко отношение Самсунга. айОС 7 има още за доизпипване и все пак е в пъти по-добра платформа за таблети. Да не споменавам и много по-големия избор от приложения оптимизирани за таблети.

Аз изказвам моето виждане за марката и нещата произведени от Apple...

ОР
01-17-2014, 11:08
Брейй, и като са му по - добри характеристиките, кво? NASA ли ще хаква. За мен пък Хемароид е най - малоумната операционна система създадена някога, абсолютна издънка. Щото iPad 4 ще има поддръжка поне още 2,3 години пък самсунга след един софтуерен ъпдейт ще го оставят да гние. Айде моля, не се изказвай неподготвен.

С ножчето през вените плс

http://anongallery.org/img/4283/leave-the-apple-store.jpg

Mammoth9898
01-17-2014, 21:10
Оригинален бе ;)

ОР
01-17-2014, 21:19
Оригинален бе ;)

http://static.fjcdn.com/pictures/Using_12675a_919994.jpg

Само минавам
01-18-2014, 00:42
Apple или Хандроид - все в гъз. Затова минах на Симбиан и проблемите се изпариха. Няма никакво лагване, зяпам си филми без проблем, софтуерен ъпдейт може да стане само и единствено ръчно и не се притеснявам, че може да се ъпдейтне без да ме пита (както правеше Хандроид), а камерата прави по-качествени снимки и клипчета от Хуйвея с Хандроида. На всичкото отгоре има и светкавица, а телефонът със Симбиан беше с 50 лв. по-евтин от Хуйвея, който пък нямаше светкавица и забиваше тотално, ако пуснех камерата да снима видео.
Известно време прекарах в софтуерни "пререкания" и с един Самсунг - пак с Хандроид. По-нова версия, уж, ама все същата своенравна бъгня като предишната. Еми... няма по-насрана ОС от Хандроида.

ОР
01-18-2014, 01:59
Apple или Хандроид - все в гъз. Затова минах на Симбиан и проблемите се изпариха. Няма никакво лагване, зяпам си филми без проблем, софтуерен ъпдейт може да стане само и единствено ръчно и не се притеснявам, че може да се ъпдейтне без да ме пита (както правеше Хандроид), а камерата прави по-качествени снимки и клипчета от Хуйвея с Хандроида. На всичкото отгоре има и светкавица, а телефонът със Симбиан беше с 50 лв. по-евтин от Хуйвея, който пък нямаше светкавица и забиваше тотално, ако пуснех камерата да снима видео.
Известно време прекарах в софтуерни "пререкания" и с един Самсунг - пак с Хандроид. По-нова версия, уж, ама все същата своенравна бъгня като предишната. Еми... няма по-насрана ОС от Хандроида.

Проблема май е от експлоатиращия устройството, а не от самото устройство.

Само минавам
01-18-2014, 10:14
Така ли, "професоре"? Хайде като си толкова умен кажи как така със Симбиан няма нито един от изброените проблеми, а?

ОР
01-18-2014, 10:57
Щото последните Симбиани са като iOS - за индивиди по 7 години без никакви технически познания.
И пак не съм сигурен, че бацил като тебе няма да сботляса и това.

Mammoth9898
01-19-2014, 08:30
Да, сигурно. Даже са го кръстили SimbiOS (facepalm)

koko95
01-19-2014, 20:57
WP the best!