PDA

View Full Version : Луда ли съм или съм просто предпазлива



jana11
01-02-2014, 18:40
На концерти и събития, където има много хора нося памперс, защото тоалетните са малко и има опашки. Бях много се изложила един път, когато имаше опашка а на мене ми се ходеше много. Казах на приятелката ми да намерим друга тоалетна, но докато търсихме намокрих прашките. Родителите ми викат, че съм луда и, че като съм голяма трябва да се държа, като голяма а не да нося памперси. Аз мисля, че просто съм предпазлива.

Vivitu483
01-02-2014, 18:48
Ти си луда или просто тролваш.

likeu79
01-02-2014, 18:55
пак ли трола с памперсите?

hristo99
01-02-2014, 21:54
Ако случайно си бабе 11-ти набор, нормално. :)

pako_kz
01-02-2014, 22:06
А кеф ли ти е да плуваш в пикоч честно ли ме питаш може и да си луда

strawberry88
01-02-2014, 22:23
Ще ти кажа какво не си - забавен.

SHPAIdURmeN
01-02-2014, 22:53
Amee предпазлива си, само че няма да се притесняваш има други, като тебе може скоро да ги посетиш. Ще ти дам жокер къде са #БАНлиста :D

vde
01-02-2014, 22:58
по-скоро луда

draid
01-02-2014, 23:25
По-скоро неуспешен глупав трол.

HollyGolightly
01-03-2014, 00:23
Независимо дали си трол или не, отвратително е това. :?

Dam Yeo Wool
01-03-2014, 06:26
Ти си луда или просто тролваш.

Човека точно и ясно е описал самата истина! И аз мисля така..

Къде се е чуло и видяло човек който може да пише и да ходи да носи памперс,не можеш ли да се сдържаш,
това не е нормално - пък и още по-малкото на дали е вярно това което говориш (пишеш)..

Честно - луд/луда си.

jana11
01-03-2014, 08:03
Ако случайно си бабе 11-ти набор, нормално. :)

На 19 години съм.

jana11
01-03-2014, 08:09
Човека точно и ясно е описал самата истина! И аз мисля така..

Къде се е чуло и видяло човек който може да пише и да ходи да носи памперс,не можеш ли да се сдържаш,
това не е нормално - пък и още по-малкото на дали е вярно това което говориш (пишеш)..

Честно - луд/луда си.
Не съм с памперс всеки ден. Нося само, когато предварително знам, че ще има големи опашки и тоалетните ще са малко. Така съм сигурна в себе си, че няма да се изложа.

draid
01-03-2014, 12:09
Ти си пълен олигофрен, ходи се хвърли от някой мост и отърви обществото от съществуването си.

Zugzwang
01-03-2014, 12:27
Спокойно можеш да се самоубиеш.. :D

Dam Yeo Wool
01-03-2014, 17:14
Хайде,хайде без смъртни случаи по новините,моля!

Според мен ще се изложиш повече ако другите видят,че носиш памперс - личи си.
Явно имаш малък пикучен мехур,за да не можеш да стискаш затова ще ти дам няколко съвета:

1.Ограничи се с течностите когато си навън и си носи клинче в чантата в случай,че стане беля.
2.Не можеш да знаеш кога ще има големи опашки,затова преди да влезеш забележи място (храстче).
3.Ако не можеш да стискаш и има голяма опашка,заедно с клинчето тичай навън към храста.
4.Така и да се изпуснеш ще си навън и подготвена..

Даже попринцип може да носиш пола с клин,за да не си личи ако се изпуснеш и отиваш в тоалетната когато се освободи,сваляш клина и оставаш по пола и надявам се няма да има следа от станалото - казваш,че ти е станало топло и готово.

tori
01-03-2014, 17:29
Молфикс е решението.

jana11
01-03-2014, 18:07
Хайде,хайде без смъртни случаи по новините,моля!

Според мен ще се изложиш повече ако другите видят,че носиш памперс - личи си.
Явно имаш малък пикучен мехур,за да не можеш да стискаш затова ще ти дам няколко съвета:

1.Ограничи се с течностите когато си навън и си носи клинче в чантата в случай,че стане беля.
2.Не можеш да знаеш кога ще има големи опашки,затова преди да влезеш забележи място (храстче).
3.Ако не можеш да стискаш и има голяма опашка,заедно с клинчето тичай навън към храста.
4.Така и да се изпуснеш ще си навън и подготвена..

Даже попринцип може да носиш пола с клин,за да не си личи ако се изпуснеш и отиваш в тоалетната когато се освободи,сваляш клина и оставаш по пола и надявам се няма да има следа от станалото - казваш,че ти е станало топло и готово.

Срам ме е да клекна до храсче, както ме съветваш.Всеки случаен минувач може да ме види.
За клинчето, което викаш да нося в чантата мисля, че няма смисъл, защото ще се види, че съм мокра докато стигна до тоалетната, където мога да се преобуя.
За течностите не се наливам много.Пия по малко.
Мисля, че с памперса съм добре. Не си се напикавала и незнаеш, че нещата не са толкова наивни, колкото ги описваш.Това, че си личи памперса него смятам за проблем.

BonyBunny^.^
01-03-2014, 19:38
аууу... сега и мен мЪ наплаши! от утре и аз почвам с памперс!! 8-)

jana11
01-04-2014, 11:31
аууу... сега и мен мЪ наплаши! от утре и аз почвам с памперс!! 8-)

Съжалявам. Не съм искала да стресна никого.

amypond.
01-04-2014, 12:32
ох, това наистина ме разсмя :lol:

bsdirty
01-04-2014, 14:40
Носи си памперса и да не ти пука :D :D :D

jana11
01-04-2014, 15:05
Носи си памперса и да не ти пука :D :D :D

И какво толкова е смешното, че немога да разбера или се подиграваш с мен

bsdirty
01-04-2014, 15:18
Не се подигравам, дори аз нося памперси докато чета разни постове в този форум :)

jana11
01-04-2014, 15:23
Не се подигравам, дори аз нося памперси докато чета разни постове в този форум :)
Добре. Смел си. Момчета повечето пъти крият много неща а на тебе не ти пука . Това ме кефи. :)

bsdirty
01-04-2014, 15:29
Радвам се :)

BonyBunny^.^
01-04-2014, 15:41
Добре. Смел си. Момчета повечето пъти крият много неща а на тебе не ти пука . Това ме кефи. :)


:lol: :lol: намерихте се!

bsdirty
01-04-2014, 15:51
Нали :D :D

baby_baby
01-05-2014, 19:58
мда луда си

HollyGolightly
01-06-2014, 00:32
Авторке, на профилната си снимка също ли си на концерт 8-) ???

Dam Yeo Wool
01-06-2014, 02:44
Срам ме е да клекна до храсче, както ме съветваш.Всеки случаен минувач може да ме види.
За клинчето, което викаш да нося в чантата мисля, че няма смисъл, защото ще се види, че съм мокра докато стигна до тоалетната, където мога да се преобуя.
За течностите не се наливам много.Пия по малко.
Мисля, че с памперса съм добре. Не си се напикавала и незнаеш, че нещата не са толкова наивни, колкото ги описваш.Това, че си личи памперса него смятам за проблем.

Не мога да разбера,след като вече си решила проблема си носейки памперс,защо пишеш тук?
Нима ние можем да изобретим памперс който не си личи и да ти го пратим по пощата? Това ли искаш?

BlackEyedPeas
01-06-2014, 07:08
Памперсовия трол се завърнал бе. С Пуфис ли сме сега? ^^

jana11
01-06-2014, 07:09
Авторке, на профилната си снимка също ли си на концерт 8-) ???
Не съм на концерт, както виждаш. Правиш на тъпа и интересна.

~LadyCrawley~
01-06-2014, 07:13
Какво прочетох О.О

jana11
01-06-2014, 07:14
Не мога да разбера,след като вече си решила проблема си носейки памперс,защо пишеш тук?
Нима ние можем да изобретим памперс който не си личи и да ти го пратим по пощата? Това ли искаш?

Да помогна на другите момичета носещи памперси да преодолеят срама от това че се вижда. И защото нашите мислят че нетрябва да нося защото съм голяма.

Dam Yeo Wool
01-06-2014, 07:36
Да помогна на другите момичета носещи памперси да преодолеят срама от това че се вижда. И защото нашите мислят че нетрябва да нося защото съм голяма.

Мотации! Но това не е нормално,памперсите са за бебета и възрастни хора,вашите са прави.
Насърчаваш другите да се превърнат в обект на унижение и подигравки.
Не е възможно хората да го приемат присърце.- Смях до сълзи!

Питаш дали си луда или предпазлива - получи достатъчно отговори.

jana11
01-06-2014, 07:55
Мотации! Но това не е нормално,памперсите са за бебета и възрастни хора,вашите са прави.
Насърчаваш другите да се превърнат в обект на унижение и подигравки.
Не е възможно хората да го приемат присърце.- Смях до сълзи!

Не правя нищо лошо. Така, че немисля да спра да нося памперси. Нашите винаги ми казват нещо но аз правя каквото си реша. Аз мисля че може всеки да носи памперси.

Dam Yeo Wool
01-06-2014, 07:58
Не правя нищо лошо. Така, че немисля да спра да нося памперси. Нашите винаги ми казват нещо но аз правя каквото си реша. Аз мисля че може всеки да носи памперси.

И заради тази твоя глупост,ще се опиташ да накараш и другите да постъпват тъй странно.
Парад или концерт и всички осрани до ушите с памперси - пази боже..

ПП: Според мен,тази тема е напълно излишна,защото ти си решила - ние не можем да помогнем.

jana11
01-06-2014, 08:06
И заради тази твоя глупост,ще се опиташ да накараш и другите да постъпват тъй странно.
Парад или концерт и всички осрани до ушите с памперси - пази боже..

ПП: Според мен,тази тема е напълно излишна,защото ти си решила - ние не можем да помогнем.
Некарам никого да постъпва така. Просто го казвам, като вариант и другите ако искат да се възползват.
Може и при дълго пътуване с автобус и въобще на места където се знае че трудно може да се намери тоалетна. Стискането е вредно за бъбреците.

Dam Yeo Wool
01-06-2014, 08:16
Некарам никого да постъпва така. Просто го казвам, като вариант и другите ако искат да се възползват.
Може и при дълго пътуване с автобус и въобще на места където се знае че трудно може да се намери тоалетна. Стискането е вредно за бъбреците.

А да стоиш напикан/насран в памперса с часове в автобуса е нехигиенично.

jana11
01-06-2014, 08:25
А да стоиш напикан/насран в памперса с часове в автобуса е нехигиенично.

Кое тогава за теб е по-добре?Да се напикаеш в прашките и всеки да види, че си се напикала или да се напикаеш в памперса и да не се разбере, че си се напикала. Памперса се сменя и невиждам нищо нехигиенично.

Dam Yeo Wool
01-06-2014, 08:28
Кое тогава за теб е по-добре?Да се напикаеш в прашките и всеки да види, че си се напикала или да се напикаеш в памперса и да не се разбере, че си се напикала. Памперса се сменя и невиждам нищо нехигиенично.

Казваш в автобус..къде ще го смениш?
Има други начини и лекарства с които да нормализираш несдържаното си пикаене.

jana11
01-06-2014, 08:35
Казваш в автобус..къде ще го смениш?
Има други начини и лекарства с които да нормализираш несдържаното си пикаене.

Не е задължително да се смени веднага на момента. Може и по-късно след като си слязла.

Dam Yeo Wool
01-06-2014, 08:38
Не е задължително да се смени веднага на момента. Може и по-късно след като си слязла.

Излишно е да се спори,пътуването може да е 6-7 часа..а на плажа? Тогава по памперс ли ще стоиш?
Най-удобния вариант е да потърсиш някакви лекарства,които .. и аз не ти знам точно проблема.

jana11
01-06-2014, 08:44
Излишно е да се спори,пътуването може да е 6-7 часа..а на плажа? Тогава по памперс ли ще стоиш?
Най-удобния вариант е да потърсиш някакви лекарства,които .. и аз не ти знам точно проблема.

За плажа съм с бански там във водата всички ходим. Това за мене няма значение колко ще продължи пътуването. Несъм болна просто вземам предпазни мерки в моментите когато мога да се изложа.

bsdirty
01-06-2014, 10:15
Казаха ти, има медикаменти, които могат да ти помогнат да се сдържаш :)

jana11
01-06-2014, 10:19
Казаха ти, има медикаменти, които могат да ти помогнат да се сдържаш :)
Несъм болна. Пък и тези медикаменти са вредни за здравето. Няма смисъл да се взема и нещо което не е изписано от лекар защото необичам самолечението.

bsdirty
01-06-2014, 10:38
Окей, тогава мисля, че няма какво повече да се каже по тази тема :)

shmatarok
01-06-2014, 11:11
Какво още се занимавате с тоя трол?

Dam Yee Wool, изобщо не се хаби.

Dam Yeo Wool
01-06-2014, 16:11
Какво още се занимавате с тоя трол?

Dam Yeo Wool, изобщо не се хаби.

Няма да се занимавам повече..въпросния “трол“ ме ядосва.

tori
01-06-2014, 16:34
Памперсовия трол се завърнал бе. С Пуфис ли сме сега? ^^
НЯМА ПЪК, Молфикс за теп, хАфторке!

Girls..1
01-06-2014, 16:55
Момичето е голямо.Най-добре си знае какво да прави.

HollyGolightly
01-06-2014, 17:16
Не съм на концерт, както виждаш. Правиш на тъпа и интересна.

Какво правя на тъпа и интересна, че нещо не разбрах 8-)
Нали само по концерти носиш памперси, защо и на къра си си навлякла?


Всички знаят, че си трол, но за съжаление има и реални такива същества. Отвратителна си понеже ти идват такива неща на ум.

jana11
01-06-2014, 18:56
Какво правя на тъпа и интересна, че нещо не разбрах 8-)
Нали само по концерти носиш памперси, защо и на къра си си навлякла?


Всички знаят, че си трол, но за съжаление има и реални такива същества. Отвратителна си понеже ти идват такива неща на ум.

Мога да правя това което си реша. Мога да си нося където искам тава че съм казала че на концерти не означава че понякога немога да направя промяна.Махнах си снимката защото мисля че има хора дето не заслужават да ме гледат

HollyGolightly
01-06-2014, 23:08
По-точно махна си снимката, защото си я крала от Facebook. Момичето на снимката дори не беше от Български произход. Преди време я бях видяла на една руска или американска страница.

Dam Yeo Wool
01-07-2014, 02:31
Направо нямам думи,не мога да разбера какъв е смисъла на темата,явно си търси хора с които да спори..
Чак и снимката крала,не сме заслужавали да я гледаме - боже господи какви хора има,не е за вярване.

tori
01-07-2014, 05:12
Какви хора имало... Важното е, че дупето и е сухо, омг. :дд

Dam Yeo Wool
01-07-2014, 05:45
Какви хора имало... Важното е, че дупето и е сухо, омг. :дд

:lol:

ГРЕН
01-09-2014, 08:28
Ти си един фейк, жаден за внимание..

just_different_girl
01-10-2014, 06:22
1. Никакви памперси !
2. Ако ти се доходи до тоалетната - отиваш (може да си със слаб пикочен мехур ) , но ако е възможно ,ако не е - стискаш до колкото можеш или търсиш най- близката тоалетна.
3. Ако усетиш, че ти се пикае преди да отидеш на концерта/събитието - отиваш !!!!!!!!!!!!!
Дано да съм ти дала някакъв полезен съвет ;)