PDA

View Full Version : Момичета, а вие ... ?



hipnosis
01-02-2014, 19:41
как си обезкосмявате триъгълника? вкъщи или на кола маска? На 14 съм и мисля това лято да си ги махна, че много взеха да излизат от банските (досега съм ги махала с Veet крем), но не мога да приема мисълта, че ще се съблека пред непозната жена, за да ми махне к*смите на неприличните устни? :/

mlf
01-03-2014, 13:35
емм вкъщи сама с крема на Avon .. а някой пробвал ли е със самобръсначка (от любопитство питам)

Mirrela.
01-03-2014, 18:12
По принцип несъмнено е неприятно да се събличаш пред непознати жени.В крайна сметка тя няма да се впечатли от това което ще види.Но това си е твой избор.С колата маска сама вкъщи доста ще те боли.Козметичките най-добре знаят кое какво и как..Пробвай с някой крем,но..резултатът няма да е дълготраен. :3

Aleksandra_93
01-03-2014, 18:21
Ас вече не ги махам, смятам, че естественото окусмяване е много добра защита срещо бактерии и инфекций като Спин, например.Много учени са го казвъли.И проучвания.

Fisherman
01-03-2014, 18:39
Ас вече не ги махам, смятам, че естественото окусмяване е много добра защита срещо бактерии и инфекций като Спин, например.Много учени са го казвъли.И проучвания.

който се възмути от тоя трол е утрепка

Vivitu483
01-03-2014, 18:44
Отиди на козметик. Вкъщи най-много да се вайкаш и с триста зора да дърпаш лентите, докато ако си при козметичка на две на три ще ги махне, а и ще си имаш приятен събеседник. Плюс това мога да те уверя, че са виждали какви ли не храсти и гори твоето едва ли е толкова стряскащо.

Zugzwang
01-03-2014, 18:58
Ас вече не ги махам, смятам, че естественото окусмяване е много добра защита срещо бактерии и инфекций като Спин, например.Много учени са го казвъли.И проучвания.

На теб спина ти е вроден в мозъка е...

baby_baby
01-03-2014, 19:11
махам ги с кола маска и в нас