PDA

View Full Version : a



rrr_111
01-02-2014, 21:16
a

heartshapedbox
01-02-2014, 21:21
Не можеш да "накараш" някого да е сериозен. Въпрос на желание е.

pako_kz
01-02-2014, 21:25
Проблемът е сериозен накарай го искрено да ти каже какво иска от теб.Без диалог няма как да знаеш какво мисли и очаква и какво намира в теб а разликата във възрастта ви каква е допълнително на скайп:ultra_sladak

pako_kz
01-02-2014, 21:29
Аз ходя с едно момиче разликата ни е 8 години в началото я използвах за секс но нещата се задълбочиха но и аз съм несериозен може да е от възрастта защото понякога си викам да му ...майката на тоя келеш

pako_kz
01-02-2014, 21:39
Да започна да се вижда че държи на мен и редовният секс може би си оказа влиянието и ме накара да гледам с други очи на нея но...Преди време ходех до София(аз съм от Казанлък) с една какичка 1 година по голяма от мен и разстоянието си оказа влияние или аз да отида в София което няма как да стане аз съм си провинциален човек и такъв ще си остана.Тя искаше да дойде в Казанлък но се издигна в кариерата в София и понеже в провинцията е много трудно да постигнеш(всичко става с връзки) и много държах на нея и и казах следвай си кариерата зарежи ме и ВСИЧКО БЕШЕ ЗАРАДИ ПАРИТЕ ЗА ПЪТНИ МНОГО СВЯСТНА КАКИЧКА НО ...ТОВА Е И РАЗСТОЯНИЕТО СИ ОКАЗА ВЛИЯНИЕ трябва да сте заедно в едни град поне