PDA

View Full Version : Трябва ми бърз начин за надебеляване



d_bbb
01-02-2014, 22:40
Хора на 18 години съм и съм 44кг не съм висока долъ-горе 154-156 нещо такова Трябват ми 5-6кг искам да понапълнея защото така аз самата не се харесввам , предстой ми бал искам да съм добре помогнете .. ( и пуша знам че като пуша става трудно но все пак ) ?

kaRamella
01-02-2014, 23:23
Здрасти.. аз съм на 18 и съм 155см някъде и съм 41 кг...
та, при най-тежкото ядене ... някъде по Великден ( хахаха ) съм стигала до 44кг.

Защо не харесваш тялото си?

Dam Yeo Wool
01-03-2014, 03:00
Толкова лесно се напълнява,но се сваля невероятно трудно - затовя внимавай да не станеш 70 кг.

Рецепта за надебеляване: (Айгоо,как звучи само.) Едноседмична “диета“ за надебеляване.

1. Закуска: Два сандвича.
2. Втора закуска: Сандвич.
3. Обяд: Пица/Спагети или други..
4. Следобедно хранене: Торта/Сладолед.
5. Вечеря: Палачинка с шоколад.
6. Втора вечеря: Пълнено пиле с кебапчета и кюфтета.

ПП: Мисля,че една седмица е много,ще вземеш да станеш 400 кг. Давай 2 дена и се премери..

Runaway11
01-03-2014, 12:41
Толкова лесно се напълнява,но се сваля невероятно трудно - затовя внимавай да не станеш 70 кг.

Рецепта за надебеляване: (Айгоо,как звучи само.) Едноседмична “диета“ за надебеляване.

1. Закуска: Два сандвича.
2. Втора закуска: Сандвич.
3. Обяд: Пица/Спагети или други..
4. Следобедно хранене: Торта/Сладолед.
5. Вечеря: Палачинка с шоколад.
6. Втора вечеря: Пълнено пиле с кебапчета и кюфтета.

ПП: Мисля,че една седмица е много,ще вземеш да станеш 400 кг. Давай 2 дена и се премери..

Ахахаха...нямаш си и напредстава колко трудно е да се надебелее..една приятелка искаше от 7 клас да надебелее, а сега е 10 и още не е успяла. По темата потърси диети в интернет нз..в този форум всички се опитват да отслабнат и едва ли може да ти дадем някакви съвети..може би може да потренираш малко с тежести - ще прибавиш мускулна маса и ще се оформиш добре :)

mayaaa
01-03-2014, 14:25
Има два начина които съм пробвала и са ми подействали до сега:
1. Тъпчеш се ПОСТОАННО. Всичко което ти попадне пред очите, "специалитетът" ми беше питка с чубрица, защото някак ми беше лесно да я ям и е калорична. Та в общи линии това е, ако можеш обаче. Аз изкарах 2 седмици така, като ядеях буквално постоянно и качих 5 кг (в общи линии най-голямото ми качване).
2. Тежести! Сега тринирам във фитнес вече втори месец и съм доста доволна, но наистина трябва да си постоянна + да ядеш много протеини и да се стремиш да ядеш повечко храна.

И не, никак не е лесно да се напълнее.

sunshine :**
01-03-2014, 15:32
пробвай както ти казаха останалите, но не е гаранция все пак,че ще надебелееш много, защото има такива дето се тъпчат и пак са слаби нали разбираш и все пак единствения ти шанс е да си похапваш много.

Zugzwang
01-03-2014, 15:55
Мисля, че тази тема е най-удачна да си пусна обявата... Продавам сланина 7 лева килото... за възка с мен ЛС.

sunshine :**
01-03-2014, 16:07
Мисля, че тази тема е най-удачна да си пусна обявата... Продавам сланина 7 лева килото... за възка с мен ЛС.

От себе си ли я добиваш ?

Zugzwang
01-03-2014, 16:08
От себе си ли я добиваш ?

Не разбира се, свързвам се с родителите ти преди това..

Vivitu483
01-03-2014, 16:11
Докато ядеш пий много течности или преди това. Преяждай системно, чак докато те почне да те боли корем от ядене.


П.П. какво ли не бих направила да съм с твоята фигура

sunshine :**
01-03-2014, 16:14
Не разбира се, свързвам се с родителите ти преди това..
Ти си някой нов трол , но само не разбирам защо точно в този раздел реши да си ръсиш простотиите...просто потегляй към кофата.

Zugzwang
01-03-2014, 16:17
Ти си някой нов трол , но само не разбирам защо точно в този раздел реши да си ръсиш простотиите...просто потегляй към кофата.

Не съм трол, просто споделям мнение, в темите.

Vivitu483
01-03-2014, 16:18
аре марш от тука вие сте за тая тема http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/557452-%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D0%BC ... момичето пита нещо важно а вие кво ... тръгнали да ми се лаят като кучета ... sunshine :** хем тръгваш да се заяждаш после той ти е виновен тцтц лоша реклама си правиш

Zugzwang
01-03-2014, 16:19
аре марш от тука вие сте за тая тема http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/557452-%D0%A1%D0%BF%D0%B0%D0%BC ... момичето пита нещо важно а вие кво ... тръгнали да ми се лаят като кучета ...

Какъв ти е проблема? Ако си купи от моята сланина и аз и тя печели, не виждам нищо нередно, и се дръж на ниво! Не обичам да ми говорят така! Не съм направил никому лошо!

Vivitu483
01-03-2014, 16:21
Какъв ти е проблема? Ако си купи от моята сланина и аз и тя печели, не виждам нищо нередно, и се дръж на ниво! Не обичам да ми говорят така! Не съм направил никому лошо!

не съм казала че си направил ..

Zugzwang
01-03-2014, 16:22
не съм казала че си направил ..

Но ти направи!

Vivitu483
01-03-2014, 16:29
Но ти направи!

:D аз лии

Dam Yeo Wool
01-03-2014, 17:07
"Спам" защо не пишете там,момичето има нужда от помощ,а вие какво правите?

Колкото до рекламата за сланината - чух,че била вредна ако се преяжда.
И препоръчвам на авторката да не се храни с много "мазни" неща като това..

ПП: Диетата за надебеляване която ти дадох може да помогне,но забравих
да допълня,че ако си постигнала тази фигура с малко хранене и ограничения
доста трудно ще свикнеш да се храниш много и калорично,защото си свикнала
да се храниш по малко и особено ако си била на диета,свиква се..

Zugzwang
01-03-2014, 17:11
:D аз лии

Ти си лоша. :(

tori
01-03-2014, 19:00
Толкова лесно се напълнява,но се сваля невероятно трудно - затовя внимавай да не станеш 70 кг.

Рецепта за надебеляване: (Айгоо,как звучи само.) Едноседмична “диета“ за надебеляване.

1. Закуска: Два сандвича.
2. Втора закуска: Сандвич.
3. Обяд: Пица/Спагети или други..
4. Следобедно хранене: Торта/Сладолед.
5. Вечеря: Палачинка с шоколад.
6. Втора вечеря: Пълнено пиле с кебапчета и кюфтета.

ПП: Мисля,че една седмица е много,ще вземеш да станеш 400 кг. Давай 2 дена и се премери..
Де да беше така лесно... :д

d_bbb
01-03-2014, 19:19
не съм била на диета просто имаше период в който не ядах .. лятото бях на море и там мн хапвах и след месец като се върнах всички ми казаха че съм понапълняла .. незнам просто искам малко да кача .. ама с тес цигариии , ;х

rositzza
01-03-2014, 19:37
Цигарите не оказват влияние. Дължи се на подсъзнатено ниво ако и ти си от тези хора които си мислят, че от тях се слабее и се качва спри ги. Нуждата да имаш нещо в устата си вместо с цигара я замени с храна

sramejlivkaa
01-04-2014, 17:23
Мисля, че си добре като за височината си. :)