PDA

View Full Version : Анален секс, клизма ?



kitti123
01-03-2014, 20:22
Възможен ли е "нормален" анален секс без клизма ? Не знам дали има такава тема , извинявам се ако се повтарям , обаче се чудя дали е възможно , `щото надали всички , които го практикуват са го правили с предварителен замисъл , следователно с клизма и вероятно има и такива без. Има ли някои от тях тук и какъв съвет бихте дали ?

Vivitu483
01-03-2014, 20:27
Може и без клизма ама най-много да се насареш и хуя на приятеля ти сигурно ще е лайнян след това. Извинявам се ако звучи цинично.Препоръчвам ти ако ще правиш анален да си направиш клизма.

kitti123
01-03-2014, 20:28
Може и без клизма ама най-много да се насареш и хуя на приятеля ти сигурно ще е лайнян след това. Извинявам се ако звучи цинично.Препоръчвам ти ако ще правиш анален да си направиш клизма.

Каква гаранция дава клизмата , че няма да си "насереш" ?

Vivitu483
01-03-2014, 20:32
Клизмата ти изчиства лайната от червата. и няма как да се насереш. Това е все едно да чакаш от празна бутилка да текне вода, няма как нали?

kitti123
01-03-2014, 20:38
Няма , да ,ама надали ги изчиства напълно , ако някой ден се навия да пробвам ше видим как ще е...

Vivitu483
01-03-2014, 20:41
Не вярвам пениса на приятеля ти да стига до тънкото ти черво. Ми на мен ми харесва, нищо не губиш като опиташ.

kitti123
01-03-2014, 20:47
Ако не е много нахално , би ли разказала за първия път ?

Vivitu483
01-03-2014, 20:51
Не. Не обичам да говоря за такива неща.

fUcKsMiLe
01-03-2014, 22:24
Ако си отишла до тоалетната максимум час-два преди това, ако е с презерватив едва ли би имало проблем.
От там вече зависи и как го изкарва от мястото. Препоръчително е да не е много рязко - бавно би бил добър вариант.

Не съм особено веща на тази тема, но е хубаво да прочетеш и други теми. Има много такива, потърси с търсачката. :)

angelinaanritomova
01-03-2014, 22:30
Не е нужно да рлавиш накива глурости. Ща те боли много сравни то стова,че все едно ти разпъват чъдър в задника.

Tsukuda_Hiroshi
01-04-2014, 04:52
Не е нужно да рлавиш накива глурости. Ща те боли много сравни то стова,че все едно ти разпъват чъдър в задника.

Сега ще кажеш как "задника не е предназначен за това", нали? И после аз ще те питам за какво тогава е предназначена устата, после ще стигнем и до ръцете... Ае моля ти се! Всеки сам си решава. Ако ти си се чувствала все 1 са ти разпъвали чадър, на нея може да й хареса.
Коя си ти, че да отказваш жена от анален секс? :lol:

Djara
01-04-2014, 07:40
[B]Ако си отишла до тоалетната максимум час-два преди това...
Абе чета всякакви небивалици, но рядко реагирам, щото всеки си минава по пътя и докато нещо не го преживее, каквото и да му се казва, както и да го убеждаваш, смисъл нула.
НО...Ей тази глупост, която естествено преповтаряна-преповтаряне, адски много ме дразни с нереалността си. Как така ходите по голяма нужда точно когато си поискате и как след отиването си само сте ок да го поемете и да излезете чисти от играта?
Най-елементарно си направете експеримент след тоалетна да направите клизма, да видим чиста водица ли ще е.

Всеки е свободен да се излага колкото си иска. Но имайте поне малко самоуважение (ако искате де).

t.A.T.u.
01-04-2014, 07:46
Може и без клизма, ама това си зависи от теб, ти си знаеш колко си сдържана и т.н.

Djara
01-04-2014, 08:03
Може и без клизма, ама това си зависи от теб, ти си знаеш колко си сдържана и т.н.
Верно? Правите секс и се сдържате, стягате, контролирате...? И се кефите?
Евала ви! Завид, завид :) :) :)

t.A.T.u.
01-04-2014, 08:23
Аз като казвам нещо, значи знам какво казвам. Не е задължително да се насереш като правиш анален секс

Djara
01-04-2014, 09:46
Аз като казвам нещо, значи знам какво казвам. Не е задължително да се насереш като правиш анален секс
Да бе, разбрах при какви условия. Да се владееш :)
За кеф-а от стягането идваше реч. Ама то само с репчене и мерене на опит-а ни не става дискусия. Като го понатрупаш и ти ще ме разбереш...след години де, не ся веднага.

Толкова ви личи, че се перете само и само да се направите на вървежни. На всякаква цена :)

Rabalka
01-04-2014, 09:48
Аз не сам си правила никога клизма и не сам имала проблеми.ма гледай поне съштият ден да си минала през тоалетната

baby_baby
01-04-2014, 13:41
Възможно е стига момчето да е внимателно

Didko_Beats
01-04-2014, 19:07
Аз като казвам нещо, значи знам какво казвам. Не е задължително да се насереш като правиш анален секс

Да но така ще е много по сигурно,а и ще са по отпуснати,не знам досега не съм опитвал но така предполагам :)

Tsukuda_Hiroshi
01-04-2014, 19:46
Аз не сам си правила никога клизма и не сам имала проблеми.ма гледай поне съштият ден да си минала през тоалетната

Стига ма! Ям в момента!!

fUcKsMiLe
01-04-2014, 20:24
...

Някои хора могат да ходят когато си искат бе, това че ти не можеш е друг въпрос.

По-добре е да прави каквото ще прави след тоалетната, защото преди това е още по-голям шанса от фейл.
Така по-ясно ли ти е?

Голям/а си философ/ка, ама нищо не каза по темата, нали?
Поне един съвет да беше написал/а към момичето.

DisappointedDreamer
01-04-2014, 20:30
^Има доста момичета правили анален секс без инциденти и без клизми.

Djara, не е хубаво да съдим толкоз прибързано :с

fUcKsMiLe
01-04-2014, 20:34
Така е, не го отричам. :)

Rabalka
01-04-2014, 20:53
Стига ма! Ям в момента!!

Явно ти е кеф да четеш такива теми и пишеш във тях докато ядеш.Кой знаи и кво ядеш де :lol:

Didko_Beats
01-05-2014, 07:46
Стига ма! Ям в момента!!


Ами като ядеш що влизаш в тоя раздел,апък още по малко в такава тема ? :-D

Tsukuda_Hiroshi
01-05-2014, 09:36
Ами като ядеш що влизаш в тоя раздел,апък още по малко в такава тема ? :-D

Ами аз от къде да знам, че Rabalka ще пише за себе си, че да не вляза? :lol:

Djara
01-05-2014, 10:54
^Има доста момичета правили анален секс без инциденти и без клизми.

Djara, не е хубаво да съдим толкоз прибързано :с

Факт е, никой не го отрича.
Както и аз и хиляди жени, можем да се предпазваме от забременяване само по следене на овуалцията и съответно всеки път партовете ни си свършват спокойно вътре. Но е нелепо да посъветвам когото и да било друг да се предпази по този начин, само защото при мен действа и да твърдя, че щом ову-то ти е под контрол, значи споко. Предполагам ще се разберем с този пример.
Риск има винаги.

"
Голям/а си философ/ка, ама нищо не каза по темата, нали?
Поне един съвет да беше написал/а към момичето."

fUcKsMiLe, казвам по темата: Да го прави с момчета, с които са си достатъчно близки и за които "нормален анален" включва нормалната естествена вероятност за гаф (колкото и малка да е тя). Пък ако се размине, още по-добре. Амин!

Didko_Beats
01-05-2014, 11:38
Ами аз от къде да знам, че Rabalka ще пише за себе си, че да не вляза? :lol:

Тя постоянно говори само за това.Какво друго очакваш :)

Rabalka
01-05-2014, 13:12
Тя постоянно говори само за това.Какво друго очакваш :)

За кое говора бе смотльо.Бати кав си прос.Вие тук сте анални кралове

HristoGavrilov
01-05-2014, 13:19
За кое говора бе смотльо.Бати кав си прос.Вие тук сте анални кралове

Май се пише "крале". Може и да греша... но малко вероятно

marilyn
01-05-2014, 23:33
Не е нужно да си правиш клизма. Желателно е скоро да си посетила тоалетната, но не мисли, че ще стане гаф.

Didko_Beats
01-06-2014, 04:01
За кое говора бе смотльо.Бати кав си прос.Вие тук сте анални кралове

Не знам какво точно значи но ако е това което предполагам, ти си кралицата :-D

ПП:научи се да пишеш грамотно WE :)
или поне толкова колкото да те разбират

marya.petrowa
01-06-2014, 05:07
Az si padam po chistoplatnia nachin na zivot i klizmata ne e nisto sramno prosto otivash v toaletnata i si barkash otzad i se podmivash nisto sramno i losho nyama i ako se izhodish moze oste vednash da probvash za po sigorno taka priatela ti ste ostane dosta dovolen sled tova pak i na teb nyama da ti e guzno i tupo a ste si adski stastliva ot chistia mu p.e.n.i.s. No vsichko e vapros na higiena.

Зъбчето
01-07-2014, 10:47
Клизма ти прави си всеки ден,
всеки член анално с теб ще е задоволен.

:D

Мани шегата, мани майтапа, но преди анален секс, трябва задължителна подготовка да има. Шансът, всичко да стане във фекалии е доста голям. А подготовката се изразява в изхождане по голяма нужда, и след това промивка тип клизма поне 4-5 пъти. Така със сигурност няма да има кафяви чаршафи ;)

Levi"s
01-07-2014, 12:33
Няма никакъв проблем ако е минала през тоалетната ,ако те е срам да я попиташ просто проникни в ануса и с пръсти .След това всичко зависи от нагласата на дамата ...

_ivi_
01-07-2014, 13:50
Не винаги клизмата помага за съжаление...:(

Tsukuda_Hiroshi
01-07-2014, 17:16
^ :lol: Е стига де, веднъж ти се случи :) Може да не си я направила както трябва. Още ли се впрягаш за това?

marianaM
01-09-2014, 08:50
На мен пък ми е някак гнусно да знам че не съм си правила клизма и въпреки това да си дам задната дупка, а и си спомням че имаше една девойка във форума която няколко пъти се изпускаше, така че момичета нищо не ви коства да си направите една клизмичка ей така за всеки случай :)

ГРЕН
01-09-2014, 08:54
Не винаги клизмата помага за съжаление...:(

:D

Mery_J
01-10-2014, 14:42
На всяка, която прави анален секс и се е случвало поне веднъж да има гаф.

Укявецо
01-10-2014, 15:14
Случвало ми се е да си вадя кура с люспи от чушки и домати

Hilary_
01-10-2014, 15:21
Мога само от разкази да ти кажа, авторке, че може и без клизма, ако преди това си посетила едното място, а и като цяло човекът зад теб, трябва да е внимателен.

Зъбчето
01-11-2014, 04:26
Мога само от разкази да ти кажа, авторке, че може и без клизма, ако преди това си посетила едното място, а и като цяло човекът зад теб, трябва да е внимателен.

Мацко, клизма и промивка задължително преди да правиш анален секс, щото иначе ще се размИрИшИ!

И като мине през тоалетна и пусне една вода само какво ще прави а? Я се съвземете. Ако искате да правите анален секс без да се притеснявате, че ще стане лайнян тайфун правете следните стъпки.

1. Изхождане по голяма нужда.
2. Промивка в клекнало положение с хладка вода (най-лесно с ръчния душ)
3. Клизма 3-4 пъти с хладка вода докато започне да излиза чиста водичка.

Изпълните ли горните стъпки няма как да стане фаул. Лесно и просто.

Mery_J
01-18-2014, 14:34
Случвало ми се е да си вадя кура с люспи от чушки и домати

Това от къде го прочете ? :lol: