PDA

View Full Version : Въпрос



slimshadybitch
01-03-2014, 22:53
Здравейте, искам да попитам как стоят нещата с гинекологичният преглед. Когато момичето няма навършени 18 години как става прегледа? Ако родителите искат, а тя не иска такъв преглед какво се прави? Трябва ли съгласието на момичето (което няма 18 години) за да се извърши преглед или стига само разрешението на родител (един вид насила да се прегледа) ?

Djara
01-04-2014, 15:41
Зависи каква е причината да искат да я карат на преглед. Ако е за съмнение за заболяване те имат това право. В другите случаи е относително. Ама ние си живеем в България, кви ти права на детето :) Не разчитай много, но ето ти:

Има някакъв тел: Горещи линии за помощ и подкрепа на деца и юноши

НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕФОННА ЛИНИЯ ЗА ДЕЦА 116 111
Питай там, нямаш нищо за губене все пак.

Vivitu483
01-04-2014, 16:11
За какъв преглед става въпрос?

Zugzwang
01-04-2014, 16:14
За какъв преглед става въпрос?

Преглед на шундата.

slimshadybitch
01-04-2014, 20:28
Примерно бащата на момичето иска да разбере дали тя е девствена и е записал час,а тя не иска ... Ако тя не се съгласи да се събуе и да се разкрачи какво става? Насила ли ще я събуят и ще и бъркат ?!

Vivitu483
01-04-2014, 20:34
Примерно бащата на момичето иска да разбере дали тя е девствена и е записал час,а тя не иска ... Ако тя не се съгласи да се събуе и да се разкрачи какво става? Насила ли ще я събуят и ще и бъркат ?!


няма как да те събуят и да ти бръкнат в путката ... а ти имаш ли повод за притеснение не си ли девствена

slimshadybitch
01-04-2014, 20:48
Аз съм момче и не се отнася за мен.И момичето не е девствено, а баща и иска да разбере това и за това е записал час.. сега кво ще стане като тя каже, че не иска да отиде? Дори баща и насила да я натика в кабинета ?

Djara
01-04-2014, 21:15
Аз съм момче и не се отнася за мен.И момичето не е девствено, а баща и иска да разбере това и за това е записал час.. сега кво ще стане като тя каже, че не иска да отиде? Дори баща и насила да я натика в кабинета ?
Ako каже, че не иска, може да подвърди съмнението му. Въпреки, че може да изиграе сценка колко мн я е срам да се съблича пред гинеколог и т.н.
Аз на нейно място съвсем хладнокръвно се съгласявам, щото съм девствена (уж) и няма кво да крия. В кабинета бащата работа няма естествено. Разбирам се с лекаря и той, когато говори с него му казва, че не съм дефлорирана и здравето ми е ок :) Дори и майка и да я придружи, пак няма да се навре между краката, а би трябвало да седи на страни. Да направи някакви мимики на лекаря и да се разберат да излъжат. Да не пасат трева тия лекари.

slimshadybitch
01-04-2014, 21:22
Не не.. просто няма да стане това тя да се съблече (не я е срам) просто не иска да ходи там и не иска никой никъде да и бърка .. ако баща и я натика насила в кабинета и тя каже че няма да се съблече и се дърпа нали няма кво да стане? Смисъл няма да я разкрачи насила ...?

Djara
01-05-2014, 08:22
Не не.. просто няма да стане това тя да се съблече (не я е срам) просто не иска да ходи там и не иска никой никъде да и бърка .. ако баща и я натика насила в кабинета и тя каже че няма да се съблече и се дърпа нали няма кво да стане? Смисъл няма да я разкрачи насила ...?
E, не, няма как да стане - нито могат да я съблечат, нито да я качат, нито да я разчекват на сила. Може да и предложи да я гледа с ехограф обикновен, не интравагинален (бърху областта ниско долу под пъпа - яйчници и матка).

slimshadybitch
01-05-2014, 15:43
Там е работата че момичето не иска да чува за гинеколог и понеже е на 17 баща и иска да я заведе насила. Тя няма да се съблече и няма да даде на никой да я пипа... Само да не я съблекат насила със заплахи или нещо подобно.... това ме интересуваше.

Dagichka
01-05-2014, 19:04
като е имала желанието и е правила секс, сега поне да има и смелостта да каже на баща си бе. с тия сценки дето ще ги разиграе ще стане повече от ясно, че явно има какво да крие и файда никаква..